טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סיכום סבב מס' 13 באליפות הסופרקרוס.


   10-04-2018, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

בוץ בוץ ושוב פעם בוץ , זה מה שחיכה לרוכבי אליפות הסופרקרוס כאשר הגיעו לסיאטל לקראת הסבב ה-13 באליפות הסופרקרוס וזאת לאחר פגרה של שבועיים.

250 מערב

כיאה לאזור מוכה גשם, סיאטל הכינה לאליפות הסופרקרוס מסלול בוצי כאשר ישנם מקומות שהבוץ מגיע עד לגובה חצי גלגל ומעלה ועדיין הרוכבים לא מוותרים ויוצאים להתחרות. זינוק טוב מאוד לפלסינג'ר שלוקח את ההולשוט לפני סקסטון וסבטג'י שלוקח מסקסטון את המקום השני. סבטג'י אמנם התמקם לו שני אך הוא מחליק במהירות נמוכה בעקבות הבוץ ולרוע מזלו רגלו השמאלית נתקעת מתחת לאופנוע וכך הוא מאבד את הסיכוי לנצח או אפילו לסיים על הפודיום היום. מקלרף וסקסטון נאבקים על המקום השני עד שמקלרף יוצא מהמסלול, גם בעקבות הבוץ הלא נורמאלי. בסופו של דבר פלסינג'ר לוקח את הניצחון ומחזק את ההובלה שלו בטבלת האליפות כאשר צ'ייס סקסטון מסיים שני לפני אדם סיניסירולו שמרוויח מההפקר ומקלרף שנפל מסיים רביעי לפני רוכב הוסקוורנה ג'סטין סטרלינג.

450

זינוק מעולה של אנדרסון שלוקח את ההולשוט ומיד מאבד את המקום למרווין מוסקין וכמעט לאילי טומאק. המסלול כלכך בוצי שהרוכבים לא מצליחים לקפוץ ונאבקים באימא אדמה רק בכדי להשאר על הגלגלים. אנדרסון נוטל את ההובלה ממוסקין שמאבד לאחר כמה הקפות את ההובלה לטומאק. טומאק מחליק, בעקבות תנאי המסלול אך מיד חוזר למוד רכיבה לאחר שאיבד בסך הכל פחות משניה למוסקין. סדר המובילים נשמר עד לסימן ה-5 דקות עד לסוף המרוץ כאשר אנדרסון מאבד שליטה על האופנוע ובאמת שהמצב נראה כמו זירק החלקה על הקרח מרוב שחלק. טומאק עבר את מוסקין וכעת עובר את אנדרסון שחוזר לרכוב אך מופע ההחלקה על הקרח לא נגמר כאן מכיוון שטומאק כמעט ומחליק שוב אך מצליח להציל את האופנוע. המצב כלכך הזוי שצ'אד ריד וברוק נמצאים בחמישייה הראשונה ובעוד שמטיקל אנו מצפים לתוצאה שכזו, את ריד לא ראינו בקדמת המרוץ כבר הרבה מאוד זמן. לרוע מזלו של ריד האופנוע שלו פלט את כל נוזל הקרור שלו , התחמם ופשוט התחיל להוציא עשן לבן כך שריד מסיים את המרוץ במיקום השביעי מאחורי טיילר באורס וקופר ווב שמסיים במיקום החמישי. טומאק כמובן מנצח את המרוץ כאשר אנדרסון שני, מוסקין שלישי וטיקל רביעי. מרוץ מוזר משהו ומאוד תמוהה איך בתנאים כאלו המרוץ לא נעצר באמצע.
לאחר שנשטף הבוץ מהאופנועים אפשר לראות בברור כי אנדרסון עדיין מוביל את האליפות ולמעשה צריך לדאוג לסיים על הפודיום בכל מרוץ ומרוץ אם ברצונו לקחת את אליפות הסופרקרוס הראשונה שלו, נכון שאנדרסון הוא לא הרוכב המהיר והטוב על המסלול במרוצים האחרונים אך בסופו של דבר עקביות לוקחת אליפויות והעונה אנו גם רואים אנדרסון אחר, פחות אגרסיבי כלפי רוכבים אחרים על המסלול, הרבה יותר מחושב וכן גם נצחונות הוא לקח עד כה העונה, שאלת השאלות היא האם יוכל לשמור על קור הרוח בארבעת המרוצים האחרונים שנותרו העונה, אם לא אז מרווין מוסקין יארוב לו ויחכה להזדמנות לצמצם פערים כמו גם טומאק שנראה שרחוק מדי בנקודות (59 נק' הפרש) מאנדרסון אך טומאק כמו טומאק לעולם לא יוותר ואם יש לו אפילו סיכוי תאורטי לקחת את האליפות הוא יעשה זאת.

תוצאות:

250 מערב:
1. ארון פלסינג'ר
2. צ'ייס סקסטון
3. אדם סיניסירולו
4. שיין מקלרף
5. ג'סטין סטרלינג.

450:
1. אילי טומאק
2. ג'ייסון אנדרסון
3. מרווין מוסקין
4. ברוק טיקל
5. קופר ווב

אליפות לאחר 13 סבבים:

250 מערב:
1. ארון פלסינג'ר- (ימאהה) 159נק'
2. ג'ואי סבטג'י- (קאוואסאקי) 140נק'
3. אדם סיניסירולו- (קאוואסאקי) 137נק'
4. שיין מקלרף- (ק.ט.מ) 136נק'
5. צ'ייס סקסטון- (הונדה) 130נק'

450:
1. ג'ייסון אנדרסון- (הוסקוורנה) 288נק'
2. מרווין מוסקין- (ק.ט.מ) 251נק'
3. אילי טומאק- (קאוואסאקי) 220נק'
4. ג'סטין ברייטון- (הונדה) 213נק'
5. בלייק באגת- (ק.ט.מ) 209נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 23:46-24.