טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סיכום סבב מס' 12 באליפות הסופרקרוס.


   27-03-2018, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסבב ה-12 נערך בעיר אינדיאנאפוליס ואירח את המרוץ המשותף הראשון לעונה זו של אליפות המזרח והמערב בקטגורית ה-250 במה שנקרא השואודאון (SHOW DOWN).

250 מזרח + מערב:

עד עונה זו המפגש בין אליפות המערב למזרח היה מוגבל רק למרוץ האחרון של העונה בלאס וגאס אך בעונה זו הוחלט כי יהיו שני מקרים כאלו. היתרון במרוצים כאלו הוא שאנו הצופים מקבלים את הרוכבים בשיאם ועם רצון להראות שהם הכי טובים לא רק באליפות האזורית שלהם אלא גם באליפות האזורית השניה.
זינוק מעולה של ג'רמי מרטין , אנטוני רודריגז ולוק רנזלנד בזמן שמאחוריהם אוזבורן נכנס בטאף בלוק אחת ופלסינג'ר כמעט ונכנס באוזבורן וכך מצאו עצמם שני מובילי האליפות הרחק מחוץ לעשרייה הראשונה. אדם סיניסירולו אוסטין פורקנר וג'ואי סבטג'י צריכים לנצל את המצב של מובילי הטבלאות (מזרח ומערב) והם מתחילים לתת בגז כאשר רנזלנד עובר את רודריגז ועולה למקום השני. סבטג'י מתרסק ומאבד כהרגלו יתרון מובטח על פני מוביל האליפות ולכן אין כאן חדשות מיוחדות אך מה שכן מעניין הוא שסיניסירולו מצליח לתת בראש ובסופו של דבר עובר את רנזלנד בהקפה האחרונה ולוקח את המקום השני אך עדיין משאיר לרנזלנד את הפודיום הראשון בקריירת הסופרקרוס הקצרה שלו. המקרה המעניין ביותר מבחינת האליפויות הוא שארון פלסינג'ר מצליח לסיים במקום החמישי בזמן שסבטג'י מסיים עשירי ולמעשה פלסינג'ר למרות הפתיחה הנוראית למרוץ, מצליח להגדיל את הפער אל הרוכב היחידי שיכול לדגדג לו באליפות שלו וגם במקרה של אוזבורן יש בשורות כאשר הרוכב המוכשר ואגרסיבי הזה מצליח לסיים במקום השביעי, אמנם לא לפני פורקנר שמתמודד מולו על תואר האליפות אך עדיין זו תוצאה מעולה. מרטין מנצח את המרוץ אך הדרמה לא נגמרת כאן כאשר מרטין קפץ קפיצה תוך כדי שהיה סימון על המסלול שאומר שאסור לקפוץ ולכן היה דיון רציני בכך שהוא לא אמור לזכות במקום הראשון, בסופו של דבר השאירו לו את הניצחון אך כל העניין די מוזר.

450

זינוק מעולה של מרווין מוסקין כאשר בני בלוס, וינס פריזי ואילי טומאק נצמדים לאחוריים שלו. מאחורי המובילים , ג'ייסון אנדרסון לא זינק טוב ונכנס להתרסקות ההמונית המסורתית שקוראת כמעט בכל מרוץ ובמקרה הזה היו מעורבים גם בלייק באגת , טיילור באורס וקופר ווב. אילי טומאק חד על העניינים ועולה למקום השני אך לא מצליח לייצר עקיפה על מוסקין שנראה במיטבו היום. טומאק עושה טעות ויורד למקום החמישי, אכזבה גדולה במקום ניצול נכון של מצבו של אנדרסון שמוביל את טבלת האליפות. למקום השני עולה דין ווילסון ברכיבה מדהימה לאחר ששבר את הכתף עוד באנהיים ומאחוריו נמצאים ברוק טיקל וג'סטין ברייטון שלא מפסיק להשאר קרוב לפרונט של המרוץ. טיקל עובר את ווילסון וזה האחרון לא נשאר חייב, בודק ומסתכל וכאשר הוא תוקף שני הרוכבים נכנסים האחד בשני וטיקל נופל כאשר הוא שני במרוץ, אכזבה גדולה עבורו אך רווח נקי עבור ווילסון. בינתיים אנדרסון חזק על הגז ומצליח לעבור עוד ועוד רוכבים עד שבסופו של דבר הוא מסיים במקום הרביעי! והמאוד מאוד מרשים, הטרנספורמציה הזו מרוכב סופר מוכשר אך אגרסיבי מדי לרוכב שמסוגל להתאזר בסבלנות מאוד מרשים. מוסקין מנצח בפעם השניה העונה לאחר שניצח את המרוץ הראשון של העונה שנערך באנהיים כאשר ווילסון מסיים שני, ברייטון שוב על הפודיום במקום השלישי והמאוד מרשים שלו, אנדרסון רביעי וברוק טיקל מצליח שוב לסיים במקום החמישי והמאוד מתסכל עבורו, זו משוחה שהוא לא מצליח לעבור אך מקום חמישי זה לא סיום גרוע. טומאק אגב מסיים רק במיקום ה-15.

תוצאות:

250 משולב מזרח ומערב:
1. ג'רמי מרטין
2. אדם סיניסירולו
3. לוק רנזלנד
4. ג'ורדן סמית'
5. ארון פלסינג'ר

450:
1. מרווין מוסקין
2. דין ווילסון
3. ג'סטין ברייטון
4. ג'ייסון אנדרסון
5. ברוק טיקל

אליפות לאחר 12 סבבים:

250מערב:
1. ארון פלסינג'ר- (ימאהה) 133נק'
2. ג'ואי סבטג'י- (קאוואסאקי) 129נק'
3. שיין מקלרף –(ק.ט.מ) 117נק'
4. אדם סיניסירולו- (קאוואסאקי) 116נק'
5. צ'ייס סקסטון- (הונדה) 107נק'

250 מזרח:
1. זאק אוזבורן- (הוסקוורנה) 131נק'
2. אוסטין פורקנר- (קאוואסאקי) 124נק'
3. ג'ורדן סמית'- (ק.ט.מ) 121נק'
4. ג'רמי מרטין- (הונדה) 112נק'
5. לוק רנזלנד-(ימאהה) 92נק'

450:
1. ג'ייסון אנדרסון-(הוסקוורנה) 265נק'
2. מרווין מוסקין-(ק.ט.מ) 230נק'
3. ג'סטין ברייטון- (הונדה) 210נק'
4. אילי טומאק- (קאוואסאקי) 194נק'
5. בלייק באגת- (ק.ט.מ) 194נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 23:33-24.