טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סיכום סבב מס' 11 באליפות הסופרקרוס.


   20-03-2018, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אליפות הסופרקרוס הגיעה לסנט לואיס וכמובן שאקשן לא היה חסר, במיוחד בקטגורית ה-250 מזרח שמספקת את הסחורה ובגדול.

250 מזרח

אוזבורן מזנק מעולה עם פרוקנר צמוד לו לאחוריים במקום השני ולפני בן קבוצתו מרטין דבלוס. פורקנר לא מבזבז זמן ועובר את אוזבורן ומעשה זה מראה לנו עד כמה פורקנר השתפר העונה, בכל זאת אוזבורן הוא הרוכב הכי טוב בקטגוריה זו גם כאשר מורידים את ההפרדה בין אליפות המזרח ואליפות המערב. ג'רמי מרטין עובר את דבלוס ועולה למקום השלישי צמוד צמוד לאוזבורן. פורקנר שומר על ההובלה לאורך רובו של המרץ אך עם 7דק' לסיום המרוץ פורקנר מתרסק ומאבק את המקום הראשון גם במרוץ וגם בקרב על תואר האליפות. מרטין עולה למקום השני כאשר השלישי הולך לבינתיים לג'ורדן סמית' שמקדים את קייל פטרס ופורקנר שלפחות לא יצא אל מחוץ לחמישייה הראשונה במרוץ. פורקנר לא מצליח לחזור לריכוז ונכנס לעקיפה על רוכב שאיטי ממנו בהקפה ומתרסק, אכזבה גדולה עבורו אך ישנם עוד מרוצים העונה ובכלל הקרב על האליפות לא נגמר עד שהגברת גדולת המימדים לא מזמרת ובכל אופן פורקנר מצליח לסיים את המרוץ במקום החמישי בזמן שאוזבורן מנצח ומאחוריו במקום השני מתמקם ג'רמי מרטין לפני ג'ורדן סמית' וקייל פיטרס.

450

אילי טומאק לוקח את ההולשוט לפני אנדרסון, ברוק טיקל ומרווין מוסקין כאשר אנדרסון כמעט ומצליח להכנס לפניה הראשונה לפני טומאק אך זה האחרון מקדים את רוכב הוסקוורנה ואם זה לא היה מספיק אז אנדרסון גם עושה טעות שועלה לו בזמן ונותנת לטומאק את היכולת לברוח קדימה. טומאק רוכב כמו שצריך בשבועות האחרונים ונראה שהוא חזר לעצמו מכיוון שהפעם שום רוכב לא יכל לאיים עליו ולמעשה מסיים את המרוץ עם פער של לא פחות מעשרים שניות מג'ייסון אנדרסון. אנדרסון חייב להתעורר ולחזור לפורמה של פתיחת העונה בה הוא היה נראה כרוכב הטוב באליפות, מה שכן הוא עקבי מאוד וכמו שכבר נכתב בעבר עקביות היא שם המשחק. המקום השלישי הולך למוסקין כאשר במקום הרביעי ממשיך להרשים ג'סטין ברייטון עם עוד תוצאה מעולה. המקום החמישי הולך בסופו של דבר לווסטון פייק שנאבק כמעט לכל אורך הדרך עם בלייק באגת וכאמור פייק יצא עם ידו על העליונה.
הפער של אנדרסון מטומאק כרגע עומד על 60 נקודות וטומאק כמובן רק במקום הרביעי באליפות כך שמבחינתו של אנדרסון הוא היום הגדיל את הפער ממרווין מוסקין ומברייטון אשר עולה למקום השלישי באליפות ובכלל 60 נקודות הן פער אדיר כאשר ישנם רק עוד 6 מרוצים עד לסוף העונה. ניתן לצפות שטומאק יכנס עכשיו לאטרף של נצחונות ואוזבורן מצידו צריך רק לדאוג לסיים על הפודיום בכל פעם ובכך להקטין את הנזק בטבלת האליפות, ועוד לא ספרנו את מוסקין שגם לבטח ינצח עוד איזה מרוץ או שניים העונה.

תוצאות:

250 מזרח
1. זאק אוזבורן
2. ג'רמי מרטין
3. ג'ורדן סמית'
4. קייל פיטרס
5. אוסטין פורקנר

450
1. אילי טומאק
2. ג'ייסון אנדרסון
3. מרווין מוסקין
4. ג'סטין ברייטון
5. ווסטון פייק

אליפות לאחר 11 סבבים:

250 מזרח:
1. זאק אוזבורן- (הוסקוורנה) 115נק'
2. אוסטין פורקנר- (קאוואסאקי) 107נק'
3. ג'ורדן סמית'- (ק.ט.מ) 102נק'
4. ג'רמי מרטין- (הונדה) 93נק'
5. לוק רנזלנד- (ימאהה) 71נק'
450:
1. ג'ייסון אנדרסון-(הוסקוורנה) 246נק'
2. מרווין מוסקין- (ק.ט.מ) 204נק'
3. ג'סטין ברייטון- (הונדה) 189נק'
4. אילי טומאק- (קאוואסאקי) 186נק'
5. בלייק באגת- (ק.ט.מ) 181נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 01:00-24.