טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סיכום סבב מס' 10 באליפות הסופרקרוס.


   16-03-2018, 8011   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסבב העשירי הגיע לדייטונה, עיר שחיה ונושמת מרוצים ובקטגורית ה-450 קיבלנו מנצח טרי טרי אך וותיק וותיק.

250 מזרח

ג'ורדן סמית' מזנק מצויין ומגיע אל הפניה הראשונה לפני ג'רמי מרטין ושון קנטרל בזמן שמוביל הטבלא זאק אוזבורן בכלל במיקום ה-15 לאחר שלא צלח את הבלאגן של הפנייה הראשונה כמו שצריך. המקום השני בטבלת האליפות שייך לרוכב הצעיר אוסטין פורקנר וזה האחרון לא פתח כמו שצריך גם הוא אך בהקפה השניה הוא כבר רביעי והוא יודע שלא משנה מה הוא חייב לסיים לפני זאק אוזבורן כאשר זה האחרון לא מפסיק לעקוף ועם עשר דק' פלוס הקפה עד לסיום המרוץ הוא עושה לא פחות מ-7 מקומות ומתמקם שביעי אך יריבו העיקרי לאליפות, פורקנר, כבר שלישי ומנסה לתפוס את מרטין. סמית' בעולם משלו היום ונהנה מהובלת מרוץ מבודדת כאשר מרטין לא מצליח לסגור עליו. אוזבורן טס על המסלול, קובע קצב משוגע ורוכב בצורה חסרת מעצורים כמו שהתרגלנו לראות אותו ולא בכדי, הוא רוצה לצאת מהמרוץ הזה כאשר הוא עוד מוביל את טבלת האליפות ובכדי לעשות זאת הוא צריך לעבור את פורקנר. אוזבורן מגיע עד למקום הרביעי וכאשר הוא נכנס להקפה האחרונה הוא צמוד לפורקנר ומנסה בכל דרך אפשרית להביס את הרוכב הצעיר אך ללא הועיל מכיוון שפורקנר רכב בצורה אחראית ושקולה ללא טעויות קריטיות וכל זאת כאשר האלוף יושב לו על הזנב, מדהים. סמית' מנצח לראשונה העונה ומרטין מסיים שני לאחר שכמעט ותפס את סמית' אך ביצע טעות שעלתה לו בניצחון, המקום שלישי הולך כמו שכתבתי לפורקנר , אוזבורן רביעי ומרטין דבלוס סוגר את החמישייה הראשונה. מצב טבלת האליפות כעת הוא שפורקנר ואוזבורן שניהם עם אותו מספר נקודות ומובילים שניהם את האליפות , ועדיין אוזבורן מהיר מפורקנר.

450

כריסטיאן קרייג לוקח את ההולשוט לפני ג'סטין ברייטון ווינס פריזי, שימו לב שכולם על הונדה. מוסקין מיד עולה למקום השלישי בזמן שטומאק מתרסק קלות וחוזר לרכוב במקום האחרון . מוביל האליפות ג'ייסון אנדרסון לא פתח טוב וחווה מרוץ לא מוצלח כאשר הוא נכנס בגלגל האחורי של וינס פריזי ויוצא אל מחוץ לעשרייה הראשונה. זו ההזדמנות של מוסקין לצמצם המון נקודות על אנדרסון ואכן אנו רואים את מוסקין נותן בגז. ברייטון רוצה ניצחון אמיתי ראשון בקטגוריה כאשר בשבוע שעבר הוא ניצח במרוץ הראשון מתוך השלושה שנערכו אך זה לא נחשב לניצחון מכיוון שבסוף היום המנצח נקבע על ידי שקלול של שלושת המרוצים. ברייטון יושב על קרייג ועובר אותו מהר מהר לפני שמוסקין יגיע גם אליו. מוסקין עולה למקום השני, תופס גם את ברייטון ועולה למקום השני אך לא להרבה זמן מכיוון שנראה שמשהו נתפס לו בכידון והוא מאבד ריכוז לשבריר שניה שמספיקה לו בכדי לעוף אל מחוץ למסלול בהתרסקות מוזרה אשר במזל נגמרת כאשר הוא חוזר לרכוב על האופנוע ואל המרוץ ומכאן והלאה הלחץ מנצח אותו והוא מתרסק שוב פעם בשלב מאוחר יותר של המרוץ , חבל. טומאק חזק על הגז ומהמקום האחרון הוא מגיע עד למקום השלישי, מתיישב על קופר ווב ועובר אותו עם שאיפה להגיע גם אל ברייטון אך זה האחרון שומר על קור הרוח ומנצח לראשונה ולאחר לא פחות מ-130 מרוצים שכבר התחרה בהם בקטגוריה וגם מכתיר את עצמו כרוכב המבוגר ביותר שזכה במרוץ אי פעם. המקום השני הולך לטומאק שרכב מדהים והראה שוב שהוא הרוכב המהיר ביותר באליפות כאשר המקום השלישי הולך לווב שהולך ונהיה יותר ויותר מהיר ויותר עקבי שזה לא פחות חשוב. במקום הרביעי מסיים קרייג לפני מרווין מוסקין שלמרות הכל מסיים חמישי וחשוב מכך לפני אנדרסון שבכלל מסיים שביעי.
כבר כמה מרוצים שאנדרסון לא במיטבו, בטח לא כמו בתחילת העונה ולאור כל הנצחונות שצבר העונה וגם בעונה שעברה יש לשער שזה הלחץ שמשפיע עליו וכדאי שיתחיל לחזור לעצמו כי מוסקין ובעיקר טומאק לא יעשו לו שום הנחות.

תוצאות:

250 מזרח:
1. ג'ורדן סמית'
2. ג'רמי מרטין
3. אוסטין פורקנר
4. זאק אוזבורן
5. מרטין דבלוס

450:
1. ג'סטין ברייטון
2. אילי טומאק
3. קופר ווב
4. כריסטיאן קרייג
5. מרווין מוסקין

אליפות לאחר 10 סבבים:

250 מזרח:
1. זאק אוזבורן- (הוסקוורנה) 89נק'
2. אוסטין פורקנר- (קאוואסאקי) 89נק'
3. ג'ורדן סמית'- (ק.ט.מ) 81נק'
4. ג'רמי מרטין- (הונדה) 70נק'
5. אר. ג'יי . המפשייר-(הונדה) 57נק'
450:
1. ג'ייסון אנדרסון- (הוסקוורנה) 223נק'
2. מרווין מוסקין- (ק.ט.מ)183נק'
3. ג'סטין ברייטון- (הונדה) 170נק'
4. בלייק באגת- (ק.ט.מ) 164נק'
5. אילי טומאק- (קאוואסאקי) 160נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:47-24.