טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פולריס חושפת - RZR XP טורבו S


   07-03-2018, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הגדול, החזק והחכם ביותר! האח הגדול במשפחת הרייזרים נחשף השבוע בארה"ב: XP טורבו S עם שלדה חדשה, מתלים מחוזקים ומערכת הדיינמיקס

בחברת פולריס העולמית לא עוצרים לרגע. לא עבר זמן רב מאז השיקה פולריס את הרייזר דיינמיקס וכשבוע לאחר השקת דגמי 2018 בישראל.
המהנדסים של פולריס חשפו השבוע בארה"ב את הדגם הבכיר במשפחת ה-RZR הקרבית והמגוונת.
הכירו את ה- RZR XP TURBO S, הכלי הגדול, החזק והחכם ביותר שיצרה פולריס עד כה והוא נבנה כדי להתמודד עם תנאי השטח הקשים ביותר.

שלדת צינורות חזקה יותר אשר הונדסה מחדש ואמורה לעמוד בקשיחות בתנאים קשיים יותר. מרווח הגלגלים רחב יותר, כ-183 ס"מ, משפר את יציבות הכלי מפני התגלגלות, מרווח הגחון בן 40.6 ס"מ ואפילו הצמיגים החולפו למידה של 32 אינץ'.
ה-XP טורבו S, מציע חווית רכיבה משופרת תודות למרכז כובד נמוך. עבודת ההיגוי קיבלה מקצה שיפורים בכדי להקל על נהיגה בקטעים טכניים ומהירים ושיפור הדיוק ברכיבה מהירה במיוחד. מערך המתלים המשופר והקשוח יותר מקבל גם את הגרסה האקטיבית, "הדיינמיקס", ששולבה כמובן גם בכלי הזה ומספקת את הפינוק של שיא הטכנולגיה בעזרת שיכוך והקשחה של הבולמים בזמן אמת תוך כדי רכיבה, על ידי מערך החיישנים אשר מעביר נתונים 200 פעמיים בשנייה ומנתח את תוואי הדרך, מצב דוושת הגז, זוויות ההיגוי ואם בכלל ניתקתם גלגלים מהקרקע בקפיצה אימתנית - המערכת תדע להגיב ולכוון את שיכוך הבולם בהתאם.

תא הנוסעים עבר שדרוג עם כלוב התהפכות חדש וגג מתכת מובנה, הגה קרבי מבית ספרקו ומושבי ספורט חדשים בעלי אחיזה טובה יותר לנוסעים. חגורות הבטיחות שודרגו אף הן. מערכת המדיה "הרייד קומנד" מציעה אפשרויות תפעול במסך מגע גדול, השולטות בין היתר על מערכת הדיינמיקס, דיאגנוסטיקה של הרכב, רדיו, חיבור בלו-טות', ניווט ועוד.
מד.ל.ב. מוטוספורט נמסר כי הפולריס RZR XP טורבו S יגיע לארץ ככל הנראה בתחילת 2019.


למפרט המלא באתר היצרןתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:42-24.