טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סיכום סבב מס' 8 באליפות הסופרקרוס האמריקאית.


   28/02/2018, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום: racerxonline

לאחר כ-19 שנים בהם אליפות הסופרקורס לא הגיעה לטמפה, אנו האוהדים קיבלנו צמד מרוצים משובח.

250 מזרח:
אר.ג'יי המפשיר מזנק מעולה ולוקח את ההולשוט השני שלו ברציפות כאשר מאחוריו נמצא האלוף המכהן והמנצח של הסבב הקודם זאק אוזבורן. אוזבורן מנסה לעבור את המפשיר אך לא מצליח בזמן שפורקנר ממוקם שלישי ועובר את אוזבורן, דוהר קדימה ועוקף גם את המפשיר. פורקנר נחשב לאחד מהכשרונות הצעירים של האליפות והוא מחפש את הניצחון הראשון שלו. המפשיר מחזיר מלחמה ומנסה לחזור למקום הראשון בזמן שאוזבורן ודילן פרננדיס סוגרים על צמד המובילים. אוזבורן עובר את המפשיר שמצידו מאבד את הקצב וכמעט מתרסק, מה שמאפשר לפרננדיס לעבור אותו. פרננדיס מחפש דרך לעבור את אוזבורן שנראה פחות טוב מבשבוע שעבר ולא מצליח להחזיק את פרננדיס מאחוריו. פרננדיס רוכב באטרף וגם הוא מחפש את הניצחון הראשון שלו באליפות הסופרקרוס כך שהוא מצליח לצמצם על פורקנר ואף לנסות לעקוף אותו תוך כדי שיש מגע קל ביניהם אך פורקנר מצליח לקחת את הניצחון הראשון שלו. המקום השלישי הולך לאוזבורן שגם בערב לא מוצלח מצליח לסיים שלישי ומראה בגרות ובשלות של אלוף אמיתי בזמן שבמקום הרביעי מסיים המפשיר לפני מרטין דבלוס שסוגר את החמישייה הראשונה.

450:
זינוק מצויין של קופר ווב שסוף סוף לוקח את ההולשוט ואף זוכה להוביל את המרוץ. עליו יושב לא אחר מאשר אילי טומאק ובואו נודה בכך, טומאק כל כך אגרסיבי ואינטנסיבי שהוא מסוגל להלחיץ כל רוכב ובמיוחד רוכב שעוד לומד את הקטגוריה ומסתגל אליה. ווב כמעט ומתרסק וטומאק עובר אותו כאשר לאחר מכן גם מוסקין עושה זאת ונראה שווב לא מצליח להחזיק מעמד בקצב של המובילים כך שג'סטין היל גם הוא עובר אותו. מוסקין מגיע לטומאק ועובר אותו במהלך אדיר שמביא עימו נסיונות נוספים של טומאק ולכן הקצב יורד וגם היל מגיע לטומאק ועובר אותו. היל שועט לעבר מוסקין, מגיע אליו, מנסה לעבור ונוגע בגלגל האחורי של רוכב הק.ט.מ. היל נשלח את הרצפה ומוסקין נשאר על הגלגלים אך כעת טומאק נכנס לקצב הסופר מהיר שלו ומתחיל לצמצם על מוסקין. טומאק תופר את הבאמפים בקצב מטורף ומגיע אל מוסקין, נכנס לעמדת עקיפה וכאן מתחיל קרב פסיכי בין שניהם שנגמר עם ניצחון חד משמעי ראש בראש של טומאק על מוסקין. טומאק ממשיך הלאה אל הניצחון הרביעי במספר העונה ועדיין הוא לא מצמצם יותר מדי על מוביל הטבלא ג'ייסון אנדרסון מכיוון שזה האחרון מסיים שלישי מאחורי מוסקין. במקום הרביעי מסיים ווב כאשר פייק מסיים חמישי.
טומאק אמנם מנצח בפעם הרביעית העונה אך הוא כל כך לא עקבי שהוא עדיין נמצא במרחק של 65נק' מאנדרסון שמוביל את האליפות. למרות שאנדרסון לא היה קרוב היום לניצחון הוא מראה עקביות מטורפת ומסיים שלישי, כנראה שהבחור הצעיר למד משהו משותפו לאימונים ריאן דאנג'י ולא מתרגש בימים לא מוצלחים, בכל זאת אליפות לוקחים לאורך עונה שלמה של ניצחונות ופודיומים ובסופו של יום הנוסחה של דאנג'י עובדת, גם ביום רע לא להתרגש ולסיים על הגלגלים ובתוך החמישייה הראשונה.

תוצאות:
250 מזרח:
1. אוסטין פורקנר
2. דילן פרננדיס
3. זאק אוזבורן
4. אר. ג'יי המפשיר
5. מרטין דבלוס
450:
1. אילי טומאק
2. מרווין מוסקין
3. ג'ייסון אנדרסון
4. קופר ווב
5. ברוק טיקל

טבלת האליפות לאחר 8 סבבים :
250 מזרח:
1. זאק אוזבורן- (הוסקוורנה) 47נק'
2. אוסטין פורקנר- (קאוואסאקי) 42נק'
3. אר. ג'יי המפשיר- (הונדה) 38נק'
4. קולט ניקולס- (ימאהה) 37נק'
5. ג'ורדן סמית'- (ק.ט.מ) 34נק'
450:
1. ג'ייסון אנדרסון- (הוסקוורנה) 181נק'
2. מרווין מוסקין- (ק.ט.מ) 141נק'
3. בלייק באגת- (ק.ט.מ) 134נק'
4. ג'סטין ברייטון- (ק.ט.מ) 125נק'
5. ווסטון פייק –(סוזוקי) 125נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:01-24.