טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סופרקרוס 2018: מתרסק וקם


   20-02-2018, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

העסק מתחיל להתחמם עם הסיבוב השביעי בטקסס. ה-250 עם מירוץ ראשון ומעולה. ב-450: טומאק בלתי עציר, אבל אנדרסון הוכיח שהוא אלוף אמיתי

עונה משובחת עוברת עלינו טקסס הביאה איתה טרוף בקטגורית ה-250 מזרח שזהו המרוץ הראשון שלה לעונת 2018.

250

זינוק מעולה של מרטין דבלוס שעבר העונה לקבוצת הסוקוורנה ובמקום לקחת את ההולשוט הוא "מיורט" על ידי רוכב אחר שנוגע בו בפנייה הראשונה ודבלוס מתרסק ביחד עם עוד הרבה מאוד רוכבים, חבל שכך מכיוון שדבלוס היה נראה מצויין לאורך כל סוף השבוע. בעקבות כל הבלאגן שנוצר אר . ג'יי המפשיר לוקח את ההובלה במרוץ עם שון קנטרל והאלוף המכהן זאק אוזבורן מאחוריו.

קנטרל מנסה לעבור את המפשיר ולא מצליח ואליו מגיע במהירות אוזבורן שכמעט ומצליח לייצר עקיפה על קנטרל אך מאבד את הקדמי ונותן נשיקה לאימא אדמה. אוזבורן חוזר לרכוב בעצבים והוא מתחיל לעבור ולעקוף עד שמגיע לקנטרל , דופק לו עקיפה ו...קנטרל מחזיר לו עקיפה, נסיון שני ושוב אותה התוצאה עד שלאוזבורן נמאס והוא עובר אותו אחת ולתמיד. המפשיר נראה מעולה אך אוזבורן עוד יותר והוא עולה למקום הראשון.

ההיסטוריה מלמדת שבקטגוריה הזו נדיר שרוכבים מצליחים לקחת אליפות אחת אחרי השניה גם כי לרוב הם עולים ל-450 לאחר שלקחו אליפות אך גם מכיוון שבמובן מסויים זו קטגורית לימוד ולכן רוכבים משתפרים בה כל הזמן, אך אוזבורן נראה מהיר מכולם ובהפרש. הקפה לאחר שנעקף המפשיר מתרסק ולכן וגם קנטרל אגב ולכן המקום השני במרוץ הולך לקולט ניקולס וג'ימי דקוייטיס שלוקח את המקום השלישי.

מרוץ מעולה , בעיקר של אוזבורן ואלא אם כן דבלוס הוותיק יוכל לתת לאוזבורן פייט, יהיה קשה לעצור את רוכב הוסקוורנה מלקחת עוד אליפות סופרקרוס וזאת לאחר שלקח גם את אליפות המוטוקרוס שנערכה בקיץ וכל זאת בתנאי שישאר בריא כמובן.

450

*בארשה שהיה ממוקם שני באליפות לא מתחרה לאחר ששבר את היד וכך גם רוקזן שעבר ניתוח ביד ימין. זינוק מעולה של אילי טומאק אשר לאורך כל סוף השבוע נתן זמנים סופר מהירים ועקביים ואכן הוא לוקח את ההולשוט לפני מוביל הטבלא ג'ייסון אנדרסון ובלייק באגת במקום השלישי. טומאק מתחיל מיד לברוח ואנדרסון שנראה מעולה נכנס למוד אגרסיבי ביותר כאשר מאחוריו מרווין מוסקין עובר את באגת. אנדרסון מתחיל תהליך צמצום זמנים על טומאק אך עושה טעות ומתרסק וחוזר לרכוב די מהר אך רק במקום השביעי.

אחד התכונות היותר מעניינות של אלופים, בכל ספורט, היא לחזור לפוקוס לאחר התרסקות או בעיה כזו או אחרת, לאדם הרגיל התרסקות זו חוויה קשוחה אך עבור אחד כמו אנדרסון זה עניין שבשגרה, ושוב , זו תכונה של אלופים דוגמת מקגראת', קרמייקל, וילופוטו , דאנג'י ועוד כמה רוכבים שלקחו איזה אליפות או שניים. את טומאק אף אחד כבר לא יתפוס היום, הקטע הזה שלו של ניצחון או התרסקות כל הזמן חוזר על עצמו וגם טומאק יודע שאליפות לוקחים בלילות הקשים שבהם אין סיכוי לנצח ולא בלילות שבהם אף אחד לא יכול להביס אותך

ולכן למרות הניצחון הזה ולמרות שגם לו וגם לאנדרסון ישנם שלושה ניצחונות עד כה העונה, אין לו שום סיכוי אמיתי לקחת את האליפות הזו כל עוד אנדרסון בריא שאגב סיים את המרוץ במקום הרביעי וזאת לאחר שעבר את סילי ווסטון פייק, מקום רביעי במרוץ שהתרסקת בו? כל רוכב על יחתום על כזה הישג. במקום השני מסיים מרווין מוסקין ובלייק באגת שלישי, שני הרוכבים הללו עוד מחלימים מפציעות ובשני המקרים יש כאן פוטנציאל לעשות לאנדרסון וטומאק צרות בהמשך העונה, במיוחד מוסקין שרוצה (למרות החברות בינו לבין אנדרסון) להחזיר לאנדרסון עקיפה אגרסיבית אחת כמו שצריך על השניים שהוא תקע לו לפני כמה מרוצים, יהיה מעניין זה בטוח.

450
*בארשה שהיה ממוקם שני באליפות לא מתחרה לאחר ששבר את היד וכך גם רוקזן שעבר ניתוח ביד ימין.
זינוק מעולה של אילי טומאק אשר לאורך כל סוף השבוע נתן זמנים סופר מהירים ועקביים ואכן הוא לוקח את ההולשוט לפני מוביל הטבלא ג'ייסון אנדרסון ובלייק באגת במקום השלישי. טומאק מתחיל מיד לברוח ואנדרסון שנראה מעולה נכנס למוד אגרסיבי ביותר כאשר מאחוריו מרווין מוסקין עובר את באגת. אנדרסון מתחיל תהליך צמצום זמנים על טומאק אך עושה טעות ומתרסק וחוזר לרכוב די מהר אך רק במקום השביעי. אחד התכונות היותר מעניינות של אלופים, בכל ספורט, היא לחזור לפוקוס לאחר התרסקות או בעיה כזו או אחרת, לאדם הרגיל התרסקות זו חוויה קשוחה אך עבור אחד כמו אנדרסון זה עניין שבשגרה, ושוב , זו תכונה של אלופים דוגמת מקגראת', קרמייקל, וילופוטו , דאנג'י ועוד כמה רוכבים שלקחו איזה אליפות או שניים. את טומאק אף אחד כבר לא יתפוס היום, הקטע הזה שלו של ניצחון או התרסקות כל הזמן חוזר על עצמו וגם טומאק יודע שאליפות לוקחים בלילות הקשים שבהם אין סיכוי לנצח ולא בלילות שבהם אף אחד לא יכול להביס אותך ולכן למרות הניצחון הזה ולמרות שגם לו וגם לאנדרסון ישנם שלושה ניצחונות עד כה העונה, אין לו שום סיכוי אמיתי לקחת את האליפות הזו כל עוד אנדרסון בריא שאגב סיים את המרוץ במקום הרביעי וזאת לאחר שעבר את סילי ווסטון פייק, מקום רביעי במרוץ שהתרסקת בו? כל רוכב על יחתום על כזה הישג. במקום השני מסיים מרווין מוסקין ובלייק באגת שלישי, שני הרוכבים הללו עוד מחלימים מפציעות ובשני המקרים יש כאן פוטנציאל לעשות לאנדרסון וטומאק צרות בהמשך העונה, במיוחד מוסקין שרוצה (למרות החברות בינו לבין אנדרסון) להחזיר לאנדרסון עקיפה אגרסיבית אחת כמו שצריך על השניים שהוא תקע לו לפני כמה מרוצים, יהיה מעניין זה בטוח.

תוצאות:

250 מזרח:

1.זאק אוזבורן
2.קולט ניקולס
3.ג'ימי דקוייטיס
4.אר . ג'יי המפשיר
5.ג'רמי מרטין

450:

1.אילי טומאק
2.מרווין מוסקין
3.בלייק באגת
4.ג'ייסון אנדרסון
5.קול סילי

תמונת מצב טבלת האליפות לאחר סבב מס' 7:

250 מזרח (מרוץ ראשון לעונה):

1.זאק אוזבורן-(הוסקוורנה) 26נק'
2.קולט ניקולס- (ימאהה) 23נק'
3.ג'ימי דקוייטיס- (סוזוקי) 21נק'
4.אר. ג'יי המפשיר- (הונדה) 19נק'
5.ג'רמי מרטין- (הונדה) 18נק'

450:

1. ג'ייסון אנדרסון- (הוסקוורנה) 160נק'
2. קול סילי- (הונדה) 124נק'
3. בלייק באגת- (ק.ט.מ) 120נק'
4. מרווין מוסקין- (ק.ט.מ) 119נק'
5. ווסטון פייק- (סוזוקי) 114נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:55-24.