טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אלוף מבעד לאבק


   14-02-2018, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ג'ייסון שרר כבש את הקינגס אוף האמר 2018 בפעם השנייה, והפך לאחד מחמישה בודדים שעשו זאת. אריק מילר שני, ושלישי ויילנד קמפבל בן ה-21

בפעם השנייה בקריירה שלו מחוץ לכביש, ג'ייסון שרר טיפס גבוה על הדוכן של הקינג אוף האמר שנערך בעמק ג'ונסון, קליפורניה. בכך הוא הפך לאחד מחמשת הנהגים שזכו בתחרות הזאת יותר מפעם אחת, לאחר שזכה גם ב-2009.

במשך יותר מ-202 מיילס, נלחם שרר עם המלך הקודם רנדי סלאוסון, השניים התחרו ראש בראש במדבר היבש והמאובק, כולל סלע האבן הידוע לשמצה.
בעוד סלאוסון מתפתל לאורך האגם היבש של מלוויל ממש לקראת הסיום, הרכב שלו שבק לפתע וגרם לעצירתו. זה נתן לשרר את התואר השני שלו של הקינגס אוף האמר.

12 דקות מאחורי שרר במקום השני עמד זוכה פעמיים בעבר אריק מילר שסיים בשבע שעות ו20 דקות. זה היה יום קשוח בשבילו והוא הביע את התלהבותו בסיום: "דחפנו עצמנו מעבר לגבול כל היום, התעוררתי והרגשתי כמו גיהנום ונאבקתי בזה כל היום, זה היה עם מזל רע. אני אסיר תודה להיות כאן".

במקום השלישי על הפודיום זה היה הנהג הכי צעיר שסיים בעשייריה הראשונה. ויילנד קמפבל, בן 21 מאריזונה, כבר זכה באולטרא ב-2017 ועכשיו יש לו גם פודיום במירוץ היוקרתי. ב-2017 הוא סיים שני ב-2017 מאחרוי אביו שאנון, היחיד שזכה שלוש פעמים במירוץ .תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:51-24.