טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מריו רומן זכה בהלס גייט 2018


   12-02-2018, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

רוכב שרקו היה הכי מהיר במירוץ היוקרתי באיטליה, וניצח בתום עשרים דקות מכריעות את גרהאם ג'רוויס וטרוויס טיזדל שעלו גם הם על הפודיום

מריו רןמן זכה בהלס גייט 2018 כאשרא גרהאם ג'רוויס שני וטרוויס טיזדל שלישי. רומם לקח את הניצחון היוקרתי כשהוא מכתיב את הקצב ולוקח את ההובלה בהקפה האחרונה של המירוץ המרכזי שהתקיים אחר הצהריים. רוכב שרקו היה הכי מהיר מכולם כל הדרך אלך פסגת הפודיום.

אחרי המירוץ רומן היה מאושר כמובן, עם הניצחון הראשון שלו במירוץ: "אני מרגיש כל כך שמח וגאה בעצמי עם הניצחון הזה. אני מתחיל את הקריירה שלי כאן , זה היה כמעט מירוץ האקסטרים הראשון שלי וזה היה מאוד קשה".

"אני חושב שזה היה רק שעתיים באחר הצהריים הזה, עברתי את וייד ואת גרהאם בסיבוב האחרון ואם המירוץ היה ארוך יותר הייתי יכול להגדיל את הפער".

"התחלתי סופר מהר בסופר אנדורו הזה, כי זה היה רק עשרים דקות מכריעות וזה היה כל כך חשוב לדחוף חזק מההתחלה ולא לעשות טעויות. לבסוף קיבלתי את הניצחון בהלס גייט בניסיון הרביעי שלי".

ג'רוויס היה מאוכזב מן הסתם באנדורו הקשה הזה באיטליה בו ניצח בעבר חמש פעמים: "זה היה יום קשה אבל המקום השני בסוף זה היה בסדר. זה היה די קרוב והכל התנקז ל-20 דקות האחרונות. הרגשתי טוב על האופנוע ואני נהניתי מהמירוץ"תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 12:19-24.