טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סופרקרוס 2018: טירוף באוקלנד


   05-02-2018, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

העסק מתחיל להתחמם: את סיבוב חמש בסופרקרוס 2018 אסור היה לפספס, כאלו מרוצים איכותים לא ראינו כבר הרבה זמן. טל דשא נהנה מאוד

את הטרוף של אוקלנד בסיבוב חמש בסופרקרוס 2018 אסור היה לפספס, כאלו מרוצים איכותים לא ראינו כבר הרבה זמן והסיבה היא שהרוכבים המובילים באליפות הם רבים ומרובים העונה ב-2 הקטגוריות.

250 מערב:

זינוק מעולה של אלכס מרטין שלוקח את ההולשוט עם כריסטיאן קרייג מאחוריו ומיד מגיח לנסיונות עקיפה חוזרים ונשנים אשר נגמרים בעקיפה של קרייג על מרטין. הקצב של מרטין לא טוב והקרב על המקום השלישי בין גו'אי סבטג'י לבין ארון פלסינג'ר מגיע עד אליו כאשר פלסינג'ר מוצא דרך לעבור את סבטג'י ולאחר מכן מוצא את הדרך לעבור גם את מרטין, עונה מעולה עבור פלסינג'ר אשר ניצח פעמיים בעונה זו עד כה.

קרייג מוביל את המרוץ בבטחה עד שהוא עושה טעות ובסופו של דבר נכנס בקוביות ה"חציר", מאבד את האופנוע ועד שהוא חוזר למסלול הוא במקום השלישי ומתרסק שוב מאוחר יותר ומאבד עוד מקום, ככה זה כאשר הריכוז הולך. פלסינג'ר מוביל אך מאחוריו יש קרב ענקים בין מרטין, סבטג'י האלוף של עונת 2017 שעדיין מחלים מפציעה, ג'סטין היל. סבטג'י עובר את מרטין אשר מאבד את הקצב ומאבד את המקום גם להיל שלוחץ על ההדק שוב פעם ועובר את גם את סבטג'י, טוב לראות רוכב כה כשרוני חוזר לעצמו.

היל רודף אחר פלסינג'ר אך סבטג'י גם הוא מהיר היום ומתחיל להציק להיל מה שגורם לו להוריד קצב. סבטג'י נכנס לסיבוב טוב מאוד ועובר את היל אשר מיד מחזיר מלחמה , חותך את סבטג'י בחדות וחוזר למקום השני רק בשביל ששניהם כמעט ויסיימו על הרצפה כאשר סבטג'י דופק להיל בלוק פס אגרסיבי שגורם לשניהם לפספס את הכניסה לטריפל. אם חשבנו שכאן נגמר האקשן אז היל וסבטג'י חשבו אחרת ונלחמו אחד בשני כמו אריות כאשר בסופו של דבר סבטג'י יוצא עם ידו על העליונה ומסיים את המרוץ במקום השני לפני היל אך מאחורי פלסינג'ר שמגדיל את אחיזתו במקום הראשון באליפות. הקמום הרביעי הולך לקרייג כאשר מרטין מסיים חמישי וכל זאת מכיוון שגם מקלרף, גם סיניסירולו אכלו הרבה קש בתחילת המרוץ.

תוצאות לאחר 5 סבבים:

250 מערב:

1.ארון פלסינג'ר
2.ג'ואי סבטג'י
3.ג'סטין היל
4.כריסטיאן קרייג
5.אלכס מרטין

450:

1.ג'ייסון אנדרסון
2.קן רוקזן
3.בלייק באגת
4.מרווין מוסקין
5.ג'סטין בארשה

אליפות לאחר 5 סבבים:

250 מערב:

1. ארון פלסינג'ר- (ימאהה) 118נק'
2. ג'ואי סבטג'י- (קאוואסאקי) 110נק'
3. שיין מלקרף- (ק.ט.מ) 99נק'
4. אדם סיניסירולו- (קאוואסאקי) 93נק'
5. כריסטיאן קרייג- (הונדה) 89נק'

450:

1. ג'ייסון אנדרסון- (הוסקוורנה) 115נק'
2. קן רוקזן- (הונדה) 100נק'
3. ג'סטין בארשה- (ימאהה) 98נק'
4. קול סילי- (הונדה) 87נק'
5. ווסטין פייק- (סוזוקי) 82נק'
תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:39-24.