טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סופרקרוס 2018: מתחילים לתפוס כיוון


   30-01-2018, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אליפות הסופרקרוס האמריקאי הגיעה במלוא הדרה לגלנדייל לסבב מספר 4 ומתחיל להבין לאן נושבת הרוח. ב-250 פלסינג'ר נותן גז, וב-450 טומאק מנצח בקלות

אליפות הסופרקרוס הגיעה במלוא הדרה לגלנדייל וכעת האליפות כבר תופסת כיוון ברור יותר לגבי הרוכבים המובילים.

250 מערב:

ג'ואי סבטג'י נותן בראש ולוקח את ההולשוט לפני שיין מקלרף ופלסינג'ר אך בהקפה השניה מקלרף עובר את סבטג'י שאיטי גם מפלסינג'ר ואכן נעקף על ידי הרוכב המוביל של קבוצת ימאהה. אחד מהרוכבים הבולטים העונה וגם בעונה שעברה הוא אדם סיניסירולו אשר מצידו היה חמישי עד שעבר את מיטשל אולדנברג אשר מצידו נועץ את הקדמי.

בקדמת המרוץ מקלרף ופלסינג'ר עסוקים בקרב על ההובלה במרוץ כאשר פלסינג'ר מנסה לעקוף, מצליח אך מלקרף עובר אותו שוב וכך הם ממשיכים עד שפלסינג'ר עובר את מקלרף אשר כמעט ומאבד את האופנוע בדרמטיות אך מצליח בסופו של דבר להשתלט על העניינים ושומר על האופנוע. אדם סינסירולו חם על הגז ורוצה את הפודיום ובנוסף לכך רוצה גם לקנח עם עקיפה על סבטג'י שהוא בן קבוצתו וכידוע עקיפה על בן הקבוצה שווה יותר מעוד סתם עקיפה.

סיניסירולו עובר את סבטג'י אשר מתרסק. ארון פלסינג'ר זוכה בניצחון ואין ספק שהוא העלה את הרמה שלו העונה. המקום השני הולך למקלרף, שלישי לסיניסירולו שמסיים לפני סבטג'י וצ'ייס סקסטון הרוקי המרשים על הגייקו הונדה.

450:

אילי טומאק צריך להציל את העונה הזו ולמרות הפציעה בכתף הוא מזנק כמו שצריך ולוקח את ההולשוט לפני ג'סטין בארשה , ווסטון פייק, ג'ייסון אנדרסון ומרווין מוסקין. פייק לא מבזבז זמן ותוקף את בארשה . פייק אגב סיים בכל סוף שבוע עד כה במקום החמישי ונראה שהוא והסוזוקי מסתדרים נהדר עד כה העונה. פייק מתחיל לבצע טעויות ומאבד את המקום השני לבארשה ופה לא נגמרות הצרות של פייק מכיוון שגם רוקזן עובר אותו. הצרות של פייק קטנות לעומת אנדרסון שלא נראה טוב ומאבד מקומות למוסקים וברייטון לאחר שהוא מבצע טעות אחר טעות.

אנדרסון המתוסכל נראה כמי שמצליח להתאושש לרגע ועובר בחזרה את ברייטון אך נעקף על ידיו שוב וגם על ידי ג'וש גרנט וכל זאת במקטע הבאמפים האכזריים שזו אגב אחת מנקודות החוזק של אנדרסון בדרך כלל. בקדמת המרוץ רוקזן ומוסקין עוברים את פייק. אגב רוקזן , מדהים איך הרוכב הקשוח הזה מצליח לחזור אל הפודיום בכל סוף שבוע לאחר שבכלל רצו לקטוע לו את כל היד בהתרסקות הנוראית שעבר באנהיים 2017.

כל מה שמתרחש על המסלול לא מזיז לטומאק אשר נחוש לנצח את המרוץ ועושה זאת בקלות, ניצחון שני לעונה זו כאשר בארשה רושם עוד פודיום, מדהים לחשוב שכמעט ולא התחרה העונה כלל ורק במקרה קיבל את אופנוע המפעל, נכון שהנצחונות עוד לא כאן אבל הוא עקבי וכרגע זה מה שחשוב במיוחד שהאס של ימאהה, קופר ווב, לא מספק את הסחורה בעונתו השנייה בקטגוריה. המקום השלישי הולך לקן רוקזן , רביעי מסיים אנדרסון שמתחילת העונה מצליח גם בימים לא טובים להביא תוצאות טובות וכמובן שמוביל את טבלת האליפות וחמישי מסיים מרווין מוסקין עם תוצאה מעולה יחסית למישהו שחזר מפציעה.

תוצאות:

250 מערב:
1.ארון פלסינג'ר
2.שיין מקלרף
3.אדם סיניסירולו
4.ג'ואי סבטג'י
5.צ'ייס סקסטון
450:
1.אילי טומאק
2.ג'סטין בארשה
3.קן רוקזן
4.ג'ייסון אנדרסון
5.מרווין מוסקין

אליפות לאחר ארבעה סבבים:
250 מערב:

1.ארון פלסינג'ר-( ימאהה) 92נק'
2.שיין מקלרף- (ק.ט.מ.) 91נק'
3.ג'ואי סבטג'י- (קאוואסאקי) 87נק'
4.אדם סיניסירולו- (קאוואסאקי) 77נק'
5.כריסטיאן קרייג- (הונדה) 70נק'
450:

1.ג'ייסון אנדרסון- (הוסקוורנה) 89נק'
2.ג'סטין בארשה- (ימאהה) 80נק'
3.קן רוקזן- (הונדה) 77נק'
4.ווסטון פייק- (סוזוקי) 71נק'
5.קול סילי- (הונדה) 70נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:45-24.