טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
המירוץ המכריע: אליפות ישראל בקארטינג


   20-12-2017, קארט קשקשני    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

מזג אוויר קיצי חיכה לנהגים במירוץ האחרון בסדרת האליפות שהתקיימה בבית שאן, אך גם השמש לא הסתירה את המתח בין הנהגים

מזג אויר קייצי קידם את פני הנהגים שהגיעו לבית שאן למרוץ האחרון בסדרת האליפות. אך גם השמש המחייכת לא הצליחה להסתיר את המתח בין הנהגים המתמודדים במרוץ המכריע של האליפות. חידוש מרענן במרוץ הוא תחייתה מחדש של קטגורית ימאהה הותיקה. 4 נהגים התיצבו למרוץ והוכיחו לכולם שלמרות גילם שעדיין לא נס ליחם.

חצי גמר קאדטים

5 נהגים התיצבו למרוץ. הזינוק עובר חלק וסדר הזינוק נשמר עד להקפה השלישית אשר במהלכה ים פינטו (33) עוקף את אופיר שמעוני (15). אריאל אלקין מנצל את המאבק המתנהל מאחוריו ופותח פער ודוהר כל הדרך אל דגל השחמט. רני דוד (14) מסיים שני ים פינטו (33) שלישי שמעוני (15) רביעי ומושיקו (77) חמישי.

חצי גמר ג'וניורים

אלון גבאי (26) ראשון בסדר הזינוק אחריו איתמר (15) ולוטם (6). איתמר ולוטם נאבקים על המקום השני באליפות. אך איתמר נצמד לאלון ושניהם פותחים פער מלוטם ובן פינטו. אלון מסיים ראשון איתמר שני לוטם שלישי ובן רביעי.

חצי גמר ימאהה
4 נהגים מזנקים למקצה לפי סדר הדרוג במדידות הזמנים. מרט (11) מזנק ראשון וציון (45) מאחוריו, ציון נהג ותיק ומנוסה נצמד מיד למרט ומבצע מס' נסיונות לעקפו, אך מרט מפגין נהיגה יציבה ושומר על מקומו הראשון. בהקפה ה-18 דוד (17) מצליח לעקוף את ציון לאחר מאבק מרתק. דורון שזה לו המרוץ הראשון מסיים רביעי.

צילום:יחצ

B>חצי גמר סניורים10 נהגים מזנקים למקצה חצי הגמר של הקטגוריה הבכירה, מיד לאחר הזינוק אירעה תאונה בין דור (666) לגיא אמודי (10) המסטר, אשר בעקבותיה גיא פורש מהמרוץ.

בהמשך המקצה דביר עוקף את דור ואיתי כהן (42) ובכך משפר את מקומו לקראת מקצה הגמר. בשורות הראשונות נשמר סדר הזינוק כאשר אריאל לוי (1) מסיים ראשון רועי (18) שני נוה טלאור (22) שלישי וסופי (88) רביעית.

גמר קאדטים


סדר הזינוק נשמר בהקפות הראשונות, כאשר אריאל פותח פער ודוהר כל הדרך אל תואר אלוף ישראל בקטגורית קאדט. בשורות האחוריות מושיקו (77) עוקף את אופיר שמעוני (15). ראשון מסיים אריאל שני רני דוד (14) שגילה יציבות רבה לאורך כל העונה ושלישי ים פינטו (33) אשר משלים עונה מלאה ראשונה.

גמר ג'וניורים

אלון גבאי (26) החוגג את יום הולדתו, מזנק ראשון וחוגג כל המקצה בדרך לאליפות שניה. לוטם (6) הנאבק עם איתמר (15) על המקום השני בדרוג האליפות נצמד אליו מיד לאחר הזינוק. אך איתמר מפגין נהיגה מדויקת פותח פער מלוטם אשר מסיים שלישי.

גמר ימאהה


סדר הזינוק נשמר בהקפות הראשונות כאשר מרט מוביל ופותח פער מציון ודוד הנאבקים על המקום השני. ציון ודוד מנהלים מאבק מרתק עד שבהקפה ה- 15 ציון מצליח לעקוף את דוד. מרט מסיים ראשון, ציון שני, דוד שלישי ודורון רביעי.


גמר סניורים

הזינוק לגמר עובר בצורה תקינה. דביר מצליח לעקוף את סופי אך סופי מתעשתת במהירות ולאחר 2 הקפות עוקפת את דביר וחוזרת למקום הרביעי. רועי מיוחס נצמד אל נוה אשר עקף אותו במהלך הזינוק. באחד מנסיונות העקיפה רועי מסתבסב מה שמאפשר לסופי ודביר לשפר מיקום. בהמשך רועי יעקוף את דביר אך יקבל ענישת הורדת מקום על אופן העקיפה.

אריאל לוי מוביל לאורך כל המקצה בדרך לאליפות שניה ברציפות. ראשון מסיים אריאל אחריו נוה וסופי שלישית. איתי כהן ודור טסלר פורשים במהלך המקצה.

גמר מסטרים

בקטגוריה הבוגרת אין הפתעות וגיא אמודי (10) מנצח את המרוץ .

כתב: קארט קשקשני

צילום:יחצ

צילום:יחצתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 10:36-24.