טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אורחים במדבר הישראלי


   12-12-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ואסילי ופוליטימי- שני רוכבים מיוון שיגיעו לארץ במיוחד לאירוע ראלירייד במדבר על אופנוע שרקו 450 וימאהה 450

שני רוכבים מחו״ל יגיעו לארץ לאירוע ראלי במדבר, מצידו היווני של הקו - ואסילי ופוליטימי שכל כך רצו להגיע למירוץ בישראל ומצידו הישראלי - עומר פרל מצוות פרל-פנגו שכל כך רצה שזה יקרה.

לצוות פרל-פנגו היכרות רבת שנים עם ואסילי ופוליטימי, המפגשים החלו במירוצי הראלי ביוון בהם השתתף צוות פרל-פנגו ושם נרקם הקשר ההדוק.
לאחר שעומר ודני פרל הבינו כי אירוע ראלירייד המתקרב הולך להיות אירוע שיא השונה מהתקופה האחרונה וכמות הקילומטרים שהמתחרים יעברו מתחילה לטפס מעל 3 ספרות ביום הוחלט כי זה הזמן לניסוי כלים.

צוות פרל-פנגו טס במיוחד ליוון, נפגש עם הרוכבים ויחד איתם נבנתה תוכנית להשתתפותם באירוע. חזרנו לארץ והתחיל המסע לקראת הזינוק. בסוף הצלחנו לארגן 2 אופנועים לטובת הרוכבים, האחד אופנוע שרקו 450 בעזרתם של תומר גוואטה וליאור בנאי מהיבואנית ה.מ ישראל בע״מ והשני ימאהה 450 בעזרתו של עומר שושני שחיבר אותנו לרוכב אנדורו נדיב בשם ערן אדיר שנתן את אופנועו הפרטי.

לאחר סגירת פינות אחרונות, מדבקות מתחרה,מלונות ולוגיסטיקה ובעוד מספר ימים יעמדו לראשונה על קו הזינוק 2 רוכבים מחו״ל שיוזנקו לעבר המדבר.
ביום הראשון יעברו המתחרים כ 200 ק״מ וביום השני כ 160 ק״מ. נכון שהרוכבים ״רגילים״ לאירועים בהם כמות הקילומטרים גבוהה הרבה יותר אבל כרגע אלו הנתונים ועם זה ננצח.

צילום: יחצ

קצת על הרוכבים:
פוליטימי,
אדריכלית במקצועה, אמא ל 4 בנות, מתחרה כ 8 שנים במירוצי הראלי והאנדורו, רוכבת על גבי ימאהה 450.
המוטו של פוליטימי באירועים כאלה - ״הסיום הוא הניצחון״
פוליטימי השתתפה במס׳ רב של אירועים בינלאומיים כגון : ליביה ראלי (מרוקו), ראלי אלבניה, טוארג ראלי ועוד, אותם סיימה פעמים רבות על הפודיום.

ואסילי,
בעלים של מועדון טיולים לרכיבת אופנועי שטח ביוון, מספק שירותי סיוע לרוכבים בראליים ברחבי אירופה ובעיקר אוהב את מה שהוא עושה.
ואסילי רוכב על גבי שרקו 450, מתחרה שנים רבות בענפי האנדורו והראלי באירועים בולטים כגון : באחה גרמניה, אנדורו בארצברג, מירוץ מרתון הבלקן ולאחרונה סיים את ראלי אלבניה המפרך במקום ה 2 כללי.


צוות פרל - פנגו מעוניין להודות ל-
תומר גואטה - מנהל מותג שרקו.
ערן אדיר - בעליו הפרטי של הימאהה 450.
עומר שושני - מנכ״ל התאחדות הכידונאים.
נאווה מנדלסון - מנכ״לית התאחדות הרכבים.
אפי פוקס - הרשות לנהיגה ספורטיבית
שוש עמיר - הרשות לנהיגה ספורטיבית
ניצן שקל - עמותת הראלי רייד

צילום: יחצתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:22-24.