טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
טדי המלך של פולין


   11-12-2107, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

טדי בלזוסיאק הגיע אחרי שנה הפסקה לסופראנדורו, ומול הקהל הביתי שלו עשה את זה כמו ענק בפעם השישית. ווב סיים שני, בילי בולט הדהים עם פודיום

הוא אולי לקח שנת שבתון, אבל רוכב KTM טדי בלזוסיאק הוא עדיין המלך של הסופראנדורו, כאשר אלוף העולם 6 פעמים זכה גם בפולין. מול איצטדיון מלא ב-14,000 מושבים בקרקוב, מול קהל ביתי אוהד, בלזוסיאק נתן מופע עוצמתי בדרך לשלב הכי גבוה על הפודיום, והעניק לקהל הפולני הביתי את הניצחון שהם רצו.

"לא ייאמן, לא ממש ציפיתי לזה", אמר בלזוסיאק. "בהחלט רציתי להצליח, אבל תמיד חשבתי שלהעלות על המדרגה העליונה של הפודיום זה דבר גדול לבקש".

"ההתחלה שלי עשתה את העבודה הערב. יצאתי קדימה כמעט בכל פעם וזה עשה את ההבדל. זה נתן לי את המקום הראשון".

האלוף המכהן קולטון האקר שרצה מאוד לשמור על התואר בפולין, התחיל נוראי את הלילה, התחלה שהצניחה אותו רחוק מהרוכבים המובילים, וסידרה לו תחרות שהיה מעדיף לשכוח.

במירוץ הראשון, בלזוסיאק התחיל טוב אבל קודי ווב היה מהיר מספיק לעקוף אותו ולקחת את ההובלה. למרות שהתרסקות במטריקס הותירה אותו מאחור, בלזוסיאק התאושש במהרה והיה שוב מלפנים. אבל ווב ממש לא ויתר, נצמד לגלגל האחורי של בלוזסיאק ועקף אותו שוב בדרך לניצחון.

במירוץ השני, אלכס סלביני נצמד לבלזוסיאק, שהוביל לאחר הפנייה הראשונה. מאחוריו זה היה כאוס, כאשר האקר מעד על הצמידים ונחסם. ג'וני ווקר נתקע באונייה של מאקסיסי, ונדרשו שישה אנשים ופנייה אחת כדי לשחרר את אופנוע ה-KTM לו לחופשי. שוב בלוזסיאק הוביל לקול תרועות הקהל המאושר, אבל בילי בולט נצמד אליו. למרות שזהו הסופר אנדורו הראשון שלו, בולט הוא עקף את בלזוסיאק, עם פנייה אחת שנותרה כדי לנצח.
במירוץ השלישי זה כבר היה המאני טיים. בלזוסיאק המשיך להוביל, כשבולט ווב לא הרבה מאחוריו, מחכים לטעות שלו. אבל היא לא הגיעה, לא בלילה הזה. בלזןסיאק הוביל את המירוץ השלישי, ולמרות שווב הצליח לעקוף אותו ולנצח, המקום השני של בלזוסיאק הספיק לו כדי למקם אותו על המדרגה העליונה של הדוכן.

"לנצח בבית זה מדהים, זה אחת התחושות הכי טובות שיש בספורט", אמר בסיום. "אני הולך להנות מהרגע הזה". למרות שתי ניצחונות, המירוץ השלישי גרם לווב נזק, והחמישי כבר הפיל אותו לקרשים. אבל ווב נתן מירוץ מצוין, וברור שיהיה קשה מאוד לנצח אותו בפעם הבאה, בגרמניה. "שתי ניצחונות משלוש זה לא רע", אמר ווב. "אבל זה היה הערב של טדי. המירוץ השני הרס אותי, וגם היו לי כמה טעויות במירוץ הראשון למרות שניצחתי".

בילי בולט הגיע כרוקי לפולין, והצליח לעלות על הפודיום. "לא היה לי מושג למה לצפות הלילה. פודיום זה יותר מהחלומות הכי ורודים שלי".תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 01:21-24.