טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
נבחרת החלומות של KTM


   06-12-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

רגע לפני פתיחת אליפות העולם בסופראנדורו בשבת בפולין, קבלו את הטריו קודי ווב, ג'וני ווקר ובלזוסיאק, שלושה מתחרים רציניים על התואר הנכסף

קודי ווב הצטרף לטדי בלזוסיאק וג'וני ווקר ולטריו חזק ביותר שייצג את KTM באליפות העולם בסופראנדורו. עם החזרה של ווב לעניינים, נראה שב-KTM מאוד מעוניינים לקחת בחזרה את הכתר העולמי, אותו כתר שקולטון האקר לקח מהם בשנתיים האחרונות.

לאחר היעדרות של שנה מהסופר אנדורו, אלוף האנדורוקרוס ווב מצטרף לווקר ולבלזוסיאק שחוזר גם הוא, לאליפות בת חמש הסיבובים. כשהוא נח מספיק מהשליטה המוחלטת באנדורוקרוס, ווב מגיע לפולין ביום שבת הקרוב כשהוא חם מאוד ומועמד רציני לתואר.


"אני מקווה לבוא העונה עם מומנטום חזק לאחר שזכיתי באליפות העולם לאנדורוקרס ב-2017", אמר ווב. "זה היה חבל מאוד שהאקר נאלץ להפסיד את הסיבובים האחרונים, ואני מצפה מאוד לכמה קרבות טובים ומעניינים איתו שוב, הפעם באירופה. המסלולים באירופה תמיד שונים מאוד מאלה שבארה"ב, כך שיהיה טוב לקבל הזדמנות לחווות אותם שוב".

"יש כמה שמות מהטופ שיתחרו השנה, כך שללכת על התואר ממש לא הולך להיות קל, אבל אני מוכן לאתגר".


לאחר שסיים שלישי ב-2017, ג'וני ווקר כבר דופק על הדלת של ההצלחה בטורניר מאז 2012. למרות שפציעה הכשילה את הפתיחה שלו בשנה שעברה, המעבר באמצע העונה מ-250F ל-350F לא מנע ממנו להשיג ניצחונות במירוצים ולהצטיין. נוסיף לכך את הזכייה שלו באקרפוביץ' סופר אנדורו בשנתיים האחרונות, ונראה שווקר מוכן לאתגר בפולין.

"2017 הייתה קצת הפכפכה בשבילי", אמר ווקר. "היה לי קצת מזל רע לאורך הדרך, אבל ההרגשה שלי על האופנוע הייתה טובה". "הייתה לי התרסקות קטנה במהלך בדיקה לפני כמה שבועות ונקעתי את האגודל שלי, אבל זה מרגיש הרבה יותר טוב עכשיו ובפולין אני אמור להיות בקרוב ל-100% שלי".
צילום: enduro21.com
את השלישייה של KTM ישלים בלזוסיאק, שחזור אחרי שנת היעדרות למירוץ. הוא ניצח בפולין לפני שנה בקרב ראש בראש עם האקר, והוא ירצה להמשיך בדיוק מאיפה שסיים.

"בכנות, אני מצפה לחזור להתחרות אבל אין לי ציפיות גדולות לחזור לסופר אנדורו", הודה בלזוסיאק. "אני עושה את העבודה, יש לי המון מוטיבציה ואני נהנה מהרכיבה שלי, אני לא עייף או פצוע מעונת הרכיבה".

"זו הרגשה חדשה לגמרי בשבילי, אני אני מוכן לפולין. אני יודע שכשאצא למסלול הקסם הישן יחזור, אבל אני גם חושש כי לא התחריתי המון זמן".תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 06:49-24.