טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
טירוף של אנדורו באפריקה


   23-11-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צפו ברגעים הכי גדולים מהמירוץ שחתם את עונת האנדורו 2017: שלג, קרבות אפיים וניצחון ביתי - המהדורה ה-50 של "הגג של אפריקה" סיפקה את הכל

שלג, קרבות אפיים וניצחון ביתי: המהדורה ה-50 של "הגג של אפריקה" סיפקה את הכל. עכשיו כשאחנו כבר אחרי האירוע, זה הזמן להתרווח ולהיזכר ברגעים הכי טובים מאליפות העולם לאנדורו 2017.

וויד זוכה בפעם השלישית

הרוכב הכי טוב של דרום אפריקה הראה שכל הציפיות שהיו לו על הגב התגשמו, והוא סיפק את הסחורה בענק. למרות התחלה רעועה בשלב הבתים, ברגע שהרוכבים הגיעו להרים, יאנג רק הלך והתחזק, ודהר לאליפות השלישית שלו בהיסטוריה של המירוץ.

טייזדל עולה

למרות כמה רגעים יפים של טראוויס טייזדייל העונה, הוא לא ממש הצליח לחבר את זה למשהו שלם. אבל בדרום אפריקה הוא התפוצץ, ניצח בשלב הבתים והוביל בסיומו של יום רכיבה אחד, ונשאר ראש בראש עם יאנג בשני הימים הנוספים. הפודיום הזה הגיע לו ואולי ייתן לו את הקפיצה שהיה צריך.

קרב הנשים

סנדרה גומז וקריסטין לנדמן נאבקו ראש בראש על תואר הרוכבת הכי טובה של 2017 . גומז עשתה היסטוריה וסיימה במקום ה-30 הכולל, 9 מקומות מעל היריבה שלה, שסיימה במקום ה-30 הכולל ב-2016.


אפריקה עולה

דרום אפריקה הופכת את הכשרונות שלה לזהב, והדור הבא של הרוכבים כבר הוצג בתחרות ועשה חיל. בגיל 16 מתיו גרין הוא הכי צעיר אי פעם שסיים את הגולד קלאס. לאחר שלושה ימים של רכיבה קשה ואינטנסיבית הוא סיים עם הוסקוורנה שלו במקום ה-20 הכולל.

תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 12:10-24.