טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אפריקה שלו


   20-11-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

וויד יאנג סיים את עונת האנדורו לשנת 2017 כמו ענק עם ניצחון שלישי ב"גג של אפריקה" טיזדייל נתן מירוץ מדהים וסיים שני וג'רוויס עלה גם על הפודיום

וויד יאנג נכנס לספר השיאים כנמצח הגדול במירוץ ה-50 של הגג של אפריקה, "האמא של ההארד אנדורו". כשהוא מסיים בסטייל את עונת 2017 של האנדורו, יאנג השיג את הניצחון השלישי שלו במירוץ, כשהוא גובר על בן ארצו טראוויס טיזדייל שסיים שני, ועל גרהאם ג'רוויס שלישי.

"לחזור לטופ של הפודיום של ההארד אנדורו, ולעשות את זה בבית במהדורה ה-50 של הגג של אפריקה זה מאוד מיוחד", אמר יאנג המאושר בסיום.

כשהוא החל את היום השלישי והאחרון של המירוץ, יאנג נראה בשוונג מטורף לקראת ניצחון בכל מחיר. אבל כשטיזדייל הנחוש נדבק אליו, וג'רוויס לא הרחק מאחור, זה ממש לא היה קל. טיזדייל נראה רעב מאוד לנצח, כשהוא משחק יו יו עם יאנג, פעם זה מוביל ופעם ההוא. יאנג הצליח לשבור את טיזדייל בטיפוס הלפני האחרון ולחזור הביתה עם הניצחון.

"זה היה שלושה ימים של מירוץ קשה", הוסיף יאנג. "טיזדייל ישב עלי כל הזמן והצלחתי לשבור אותו באחד הטיפוסים האחרונים ולשמור על זה עד הסוף".

טיזדייל נתן הופעה הירואית, והוכיח שהוא שייך לגדולים. הוא הכתיב את הקצב במשך רוב שלושת הימים, והפודיום הזה מגיע לו ועוד איך.
בנשים, סנדרה גומז עשתה היסטוריה, והביאה את הוסקוורנה למקום ה-30, והיא האשה שסיימה במקום הכי גבוה במירוץ.

טבלה

1. וויד יאנג

2. טרוויס טיזדייל

3. גרהאם ג'רוויסתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:52-24.