טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ווב ללא הפסקה


   07-11-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

קודי ווב דהר כל הדרך אל הניצחון החמישי שלו ברציפות באנדורוקרוס עם מירוץ כמעט מושלם באירוע המרכזי. גרפנדר סיים מירוץ נהדר עם מקום שני

קודי ווב שלט לחלוטין באנדורוקרוס שנערך בבוייס, בדרך לניצחון החמישי שלו ברציפות. רוכב KTM עשה מירוץ כמעט מושלם ללא תקלות, ואפילו סיים עם ההקפה המהירה ביותר, ניצח במוקדמות ובאירוע המרכזי. קורי גרפנדר היה היריב הראשי של ווב, וסיים במקום השני באירוע המרכזי. TY טרימיין סיים שלישי בפעם השנייה ברציפות למרות פתיחה לא טובה.

ווב פתח טוב במוקדמות, גרפנדר סיים שני וקופר אבוט שלישי. 12 הרוכבים הטובים ביותר עלו לגמר מה שהכניס הרבה התרגשות. ווב וגרפנדר סיימו כל אחד עם שני ניצחונות ועלו לגמר ראש בראש. גרפנדר הצליח אף לנצח את ווב בפנייה הראשונה, ולמרות לחץ כבד עד הסיום הרוויח נקודות בונוס באליפות.

באירוע המרכזי ווב נלחם חזק כדי להשיג את ההובלה מהפנייה הראשונה וגרפנדר היה צמוד אליו. יחד אתו היו גם קופר אבוט וגאופ אהרון וקייל רדמונד. למרות הקשיים ווב נתן מירוץ כמעט מושלם ודהר על פני גרפנדר לניצחון החמישי ברציפות שלו. לגרפנדר היה אמנם קשה להישאר בקצב של ווב אבל זו תוצאה נהדרת עבורו בהתחשב בעובדה שהוא שבר את האגודל לפני שישה שבועות.

ווב אמר בסיום: "זה היה המסלול הכי קשה שהיה לנו השנה, יש שם בור עץ ונפלתי בו איזה חמש או שש פעמים. זה היה מדהים, בעיקר עבור האוהדים, הרגשתי מדהים. אני רוכב ועובד קשה כל השנה וזה מרגיש נהדר לנצח".

טבלה

1. קודי ווב
2. טרייסטן הארט
3. TY טרימייןתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:42-24.