טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
שומר על הקצב


   26-10-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

מארווין מוסקוין נשאר בלתי מנוצח בסטרייט רית'האם עם תחרות בלתי נשכחת. הרוכב הצרפתי רשם ניצחון שני ברציפות בקליפורניה ועדיין לא הפסיד בתחרות המשוגעת הזאת. צפו

מארווין מוסקוין עדיין לא רשם הפסד ברד בול סטרייט רית'האם, והצליח לנצח באופן מרשים את כל המירוצים של הסבב. כן, אתם קוראים נכון, לא היה מירוץ שהוא לא סיים כשידו על העליונה. התחרות, שהתקיימה בפומונה, קליפורניה, הציגה את ברוק תיקל וג'וש האנסן, חבריו לקבוצה, שקיוו מאוד לעשות פה משהו נהדר, ועוד רוכבים מפתיעים, שחולקו כרגיל לשלוש קטגוריות, ונתנו יופי של הצגה לקהל הרב שהגיע.


רבע הגמר התחיל עם ידיעה מצערת לאחר שתאווין טאפיה פרש בגלל בעיה באופנוע, וראה את ריאן סיפס עולה לשלב הבא במקומו. מייק בראון הוותיק ניסה להתמודד עם ג'ראד סטיינק. הוא אמנם הצליח לקחת את הסיבוב הראשון, אך נכנע בסופו של דבר והודח. רוני מאק (ניצחון על ריאן מוראיס) וריאן ויליפוטו (ניצחון על מיכאל סליטר), סיימו בניצחון והעפילו לשלב הבא.

כאן העניינים כבר נהיו קצת יותר מסובכים. חצי הגמר היה מותח מאוד, ומי שהצליח לעלות ממנו היה ריאן וילפוטו הוותיק, וריאן סיפס, שהתחרו ביניהם בגמר קטגוריית ה-2 פעימות. דווקא ויליפוטו לא הצליח לשחזר את היכולת שלו מחצי הגמר, וסיפס, עם ניצחון 1:2, זכה בתחרות.

בקטוגרייה הקלה יותר, העפילו לחצי הגמר ריאן סיפס, שון קנטרל, שיין מקלרת', ואלכס מרטין, עם נצחונות חלקים. סיפס, שיכור מהניצחון הקודם, סיים במקום הרביעי, ומרטין אחריו. אבל הסיפור של הגמר, היה בעצם הרגע המדהים שהיה בתחרות. מק'לארת' ניצח את המירוץ הראשון, בהפרש לא גדול, וקנטרל מיד גמר לו עם ניצחון בסיבוב השני. הכל היה מוכן לפינאלה, שם טעות אחת קטנה של קנטרל, שפספס מעט את הפנייה, דווקא כשהיה בעמדת הובלה, גרמה לו לראות את האחורה של מקלרת', שאמר יפה תודה וחצה את קו הסיום ראשון, לא לפני שהזיע קלות כשראה את יריבו מצמצם פערים.הקטגורייה הפתוחה

רבע הגמר הפגיש את מרטין מוסקוין עם קולטון האקר, לקרב ענקים מעניין, שהסתיים בניצחון מוחץ של הראשון, שבאמת נמצא ברמה אחת מעל התחרות הזאת. קייל קישולם הפסיד לטיילר בווארס, וברוס טיקל ניצח את אלכס ריי. ג'וש הנסן רשם גם הוא ניצחון חלק על תומאס רמטה.

בחצי הגמר פגש מוסקוין את קייל קישולם, אמר לו יפה שלום, ודהר קדימה לנצחון מהדהד. ג'וש האנסן וברוק תיקל נפרדו כידידים לאחר ניצחון חלק של הראשון, שעלה לגמר. תיקל לפחות התנחם בכך שזכה במקום השלישי.

כשהאנסן כבר מוכן על קו הגמר, זה היה הזמן שלו לצפות בתצוגת נפלאה, מהטובות שנראו, של מוסקוין. הרוכב הצרפתי עתיר הניסיון אמנם התקשה מעט בהתחלה, אבל כשהוא נתן את הגז, לאף אחד לא היה שום סיכוי. מוסקוין חתך באוויר, הכיר את הדרך, ונהנה משאגות הקהל, בדרך לניצחון ולתחרות מושלמת עם הרד בול KTM שלו.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:17-24.