טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
היי הג'יפ, היי הג'יפ


   22-10-2017, אוהד גולן    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אוהד גולן הוא אספן ג'יפים שייסד את קבוצת ג'יפי אספנות בישראל. איך הוא התחיל ואיזה ג'יפ הוא עד היום מצטער שמכר? מחזירים עטרה ליושנה

שמי אוהד גולן, בן 37 מתל-אביב מנהל שיווק במקצועי אספן ג'יפים והמייסד של קבוצת ג'יפי אספנות בישראל, בית לג'יפאים וג'יפים בני שלושים שנה ומעלה ממותג ג'יפ Jeep.

הג'יפים זה משהוא שגדלתי איתו אני זוכר את עצמי ואת אחי בגיל 6 מקופלים מאחורה בפייב 68 פתוח בחורף קור כלבים יוצאים לדוג עם אבא עוד בימים שבחופי הים שרצו רכבי שטח מכל הבא ליד והג'יפ חנה ממש על שפת הים.

הרכב הראשון שלי היה סי ג'יי 7 שנת 82 בעצם נהגתי בו מגיל 12 עוד שמערב ראשון היה ארגז חול אחד גדול, הג'יפ הזה טופל ושופץ באהבה, לא מהדגמים המפוארים מדובר היה בדגם בסיסי בצבע לבן אולימפיק מאלה שהסתובבו פה באותה תקופה, ג'יפ פתוח מסוקס כזה שמביא אותך לכל מקום אבל גם מחזיר.. לימים הוא נמכר, לא מהמהלכים המבריקים שעשיתי בימיי אבל מסתבר שיש בארץ שלנו לא מעט ג'פאים שעד היום מצטערים על הג'יפ המיתולוגי שמכרו, זה מהסיפורים והחוויות כך שאני לא לבד.

בשנים האחרונות מצאתי את עצמי מחזיר עטרה ליושנה, עשיתי יבוא אישי של סי ג'יי 7 לרדו שנת 82 יפיוף ומשם הדרך לאוסף של כחמישה ג'יפים מאוד מיוחדים הייתה מהירה מאוד ביניהם ג'יפסטר הורסט קומנדו שנת 71 אחד מתוך כמאה בעולם כולו.. סקרמבלר, פייב וסאבן גולדן-איגל גבר גבר!


קצת על הקבוצה:

הקבוצה נפתחה לפני כחמישה חודשים במטרה להגדיל את המודעות בארץ לג'יפים ישנים ומיוחדים מאלה שפחות רואים פה.. את הפוסט הראשון העלתי ב-26 לאפריל במהלך שיפוץ הגולדן-איגל ומפה הדרך ללמעלה מ-800 חברים הייתה ממש מהירה מפוסט לפוסט עוד ועוד מצטרפים והפכנו ממש לקהילת ג'יפאי אספנות מפרגנת ותומכת.

בקבוצה יש המון תוכן כמו כתבות וסקירות על דגמי אספנות, סיקור תערוכות רלוונטיות, ג'יפים וחלפים למכירה, שאלות והמלצות על בעלי מקצוע, עזרה בפתרון תקלות וכד' הקבוצה ציבורית ופתוחה בפני כולם.

אתם מוזמנים לבקר אותנו בפייסבוק ובאתר


רוצים לשתף אותנו בחוויות שלכם? כתבו לנותגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:15-24.