טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
Red Bull Sea to Sky: צפו ברגעים הגדולים


   08-10-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

רגעים מרגשים, תוצאות מפתיעות וגרהאם ג'רוויס אחד גדול מהחיים שזכה בפעם החמישית. צפו ברגעים הגדולים מהמירוץ המשובח שנערך בריביירה הטורקית

ה-Red Bull Sea to Sky סיפק לנו כמה רגעים מרגשים בטירוף, תוצאות מפתיעות, פרצופים חדשים וגרהאם ג'רוויס נפלא אחד מעל כולם. עכשיו אתם מקבלים את הרגעים הכי גדולים מהמירוץ שנערך על חוף הים של טורקיה בקליפ אחד.

מזג האוויר קטלני

לפני המירוץ, כל העיניים היו נשואות לשמיים לראות מה אמא טבע תסדר לרוכבים מעל הריביירה הטורקית. בהתחלה הרוכבים נהנו ממזג האוויר יבש בתחילת המירוץ, אבל אז השמיים נפתחו בטבעת הגהנום הידועה לשמצה, מה שהפך לקטלני עבור רוכבים רבים. כשהמדרון הסלעי הפך לבוצי ומחליק.

הרמה רק עולה

רמת התחרות רק עלתה, ותעיד על כך העובדה כי KTM נשארה מחוץ לפודיום, בפעם הראשונה בהיסטוריה של המירוץ. אף אחד לא מובטח על הפודיום. אלפרדו גומז היה הכי טוב ב-KTM וסיים רביעי, כאשר ג'וני ווקר החליק למקום השישי ברגעי ההכרעה. האנדורו הפעם קשה ותחרותי מתמיד.

ג'רוויס המאלתר

גם קלאץ' מרוסק לא יכול היה למנוע מגרהאם ג'רוויס את הניצחון החמישי שלו בתחרות. במהלך צ'ק פוינט 6-12 חווה ג'רוויס התרסקות נדירה. זה לא היה גדול, אבל הפך את הקלאץ' ללא שימושי יותר. אבל ג'רוויס השתמש בכישורי נער הצופים שלו ואלתר באמצעות כמה חוטים איזה משהו שמזכיר קלאץ'. זה עבד, ווהשאר היסטוריה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:22-24.