טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מתוך המים, עיניים לשמיים: sea to sky נפתח באופן רשמי


   28-09-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אחד המרוצים המרתקים שיש לעולם הסופר אנדורו להציע, מתקיים בטורקיה, ומעורר עניין רב. ג'רביס, ווקר וגומס יתחרות על הבכורה

אתם כעת בעבודה או בבית, אבל בזמן שאתם בשגרת חייהם, בטורקיה מתרחש משהו אחר, ואנחנו לא מתכוונים למשאל העם של הכורדי. אנחנו בעיצומם של שלושה ימים מטורפים של מירוץ, שמתקיימים באחד המקומות היפים ביותר בהם נערכים מירוצים באירופה. מיקום מושלם ליד חופי הריביירה הטורקית, כאשר כל אחד מהימים הוא ייחודי.

אנחנו מדברים כמובן על מירוץ ה-SEA TO SKY, מירוץ איכותי, נפלא ומרתק, שתמיד מסתיים ברגע האחרון בצורה מותחת. היום הראשון נערך ממש כעת (חמישי) והוא התמקד בעיקר בחוף הים, מחר ימשיך הטורניר ויתקיים במתכונת של יער, וביום השלישי (כן, הם לא ממש צמים), המירוץ יינעל ויתקיים בהרי האולימפוס.

בתחרות משתתפים רוכבים מכל העולם, כאשר בשנה שעברה, המחמאות על הארגון, הנוף, והמקום, פשוט לא הפסיקו לזרום. אין ספק שזאת נחשבת לתחרות האקסטרים אנדורו הכי יפה שיש, ואנחנו נהנים לראות את הרוכבים נקרעים, ועושים עבודה יוצאת מן הכלל.

מדובר בהפקה לא פשוטה של שלושה ימים בתנאים קשים ומשולבים בריביירה הטורקית, מה שאומר שהרוכבים מתים עליו, ופשוט מגיעים אליו בלי הפסקה. בזמן קריאת שורות אלה, גרהאם ג'רביס, ג'וני ווקר ואלפרדו גומז, נאבקים אחד בשני על מנת לזכות בבכורה, כשמאחוריהם יש המון חובבים, שבאים לטעום גם את טעם המירוץ הנפלא הזה, שנערך בקמר, טורקיה. השנה מזג האוויר עוד משחק לטובת הרוכבים, שכן צפוי להיות חמים ונורמלי, ולא קריר כפי שהרוכבים רגילים. אז עכשיו תורכם להמר, מי לדעתכם ייקח?תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 10:31-24.