טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
קודי ווב ניצח באנדורוקרוס


   27-09-2017 , מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

רוכב KTM נתן ערב חלומי שסידר לו ניצחון בכורה העונה לאחר קרב מרתק עם האקר, שהצליח להתאושש מכמה נפילות ועלה בסיום על הפודיום

רוכב KTM קודי ווב ניצח בסיבוב השני של האנדורוקרוס 2017 בנאבדה. זוכה האליפות באנדורוקרוס 2016 קולטון האקר סיים שלישי ועלה על הפודיום. זה היה קרב איתנים לאחר שקודי ווב נפל מהאופנוע פעמיים וגם האקר נפל פעמים רבות אבל הצליח להתאושש עד הפודיום.

כשהשער נפתח באירוע המרכזי היה זה רדמונד שלקח את ההולשוט, אבל מהר מאוד עם המכשולים הראשונים נעקף על ידי האקר, שהתרסק בפנייה השנייה. גם ווב התחיל טוב בהקפה הראשונה אבל אז התרסק בחלק של היער, והדרדר למקום החמישי, כשהוא מקדים את האקר.

רדמונד נתן מירוץ טוב, עד שלפתע ווב והאקר התאוששו ועשו דרכם חזרה לצמרת. ווב הצליח לתפוס ולעקוץ את רדמונד בהקפה התשיעית מתוך 14. רדמונד איבד עוד קצת זמן בהקפה של NO JOKE, מה שאפשר לווב לקחת את הניצחון הראשון שלו העונה עם ערב מושלם.

האקר נפל והתרסק לא מעט, אבל הצליח בקאמבק מרשים לסיים שלישי, רק כמה שניות אחרי רדמונד.

"זה היה מירוץ ארוך וזה נתן לי זמן רב להתאושש משתי טעויות", אמר ווב בסיום. "המסלול היה ממש כיף והערב היה טוב. הניצחון הזה מרגש ומרגיש נהדר, תודה לצוות הנפלא כי האופנוע שלי היה מדהים היום".


גם האקר היה מבסוט בסיום: "התרסקתי איזה חמש פעמים לפחות, אז בוודאי שזה הרגיש טוב לחזור לדוכן".תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:47-24.