טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
רדבול מגה וואט: ווקר שבר את הנאחס


   11-09-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

שנה וחצי ללא זכייה בהארד אנדורו הסתיימו כשג'וני ווקר ניצח את המירוץ שהתקיים בפולין וזכה בתואר היוקרתי. מריו רומן סיים שני וג'רוויס שלישי

בשנה השלישית ברציפות, ג'וני ווקר זוכה ברד בול מגה וואט שהתקיים בפולין. כשהוא שם מאחור עונה שהייתה לא קלה בשבילו, ווקר סיפק את הסחורה בפולין ועלה לראש הפודיום. כשהוא מתגבר על התקפה מאוחרת של מריו רומן ברגעים המתים של המירוץ, ווקר עבר את הקו ראשון וניצח את המירוץ היוקרתי.

"אני כל כך שמח לנצח", אמר ווקר בסיום. "היה לי יתרון קטן כשהגענו לחלק הסופי אבל הייתה לי תקלה וכמעט לא הייתה לי אחיזה. האופנוע שלי נפל לחור וחשבתי שזה סוף המשחק מבחינתי. אבל הצלחתי להתאושש וללכת עם מריו כף אל כתף עד הסוף, ואפילו לנצח אותו ממש על קו הסיום".

על התקופה הקשה: "עברה שנה מאז זכיתי בהארד אנדורו, ואני מרגיש שאני שמתי מאחור את המזל הרע שרדף אותי. עכשיו אני מצפה למירוץ הבא של רד בול בעוד שבועיים".

המירוץ עצמו נפתח מצוין על ידי פול בולטון, אבל שהגיעו אל הקטע של המוטו קרוס ואז אל האנדורו קרוס השתנו העמדות ווקר היה מלפנים. מהר מאוד וויד יאנג, ווקר וגומז היו בראש.

בהקפה השנייה יאנג היה להוט להראות תוצאות, ולקח את הקצב ואת ההובלה. אבל רדיאטור שדלף גרם לו לנשור מהמירוץ. ווקר ניצל את היתרון שלו והגיע אל זירת הגמר כשהוא בחזית. וקר גם לקח את הדגל המשובץ הראשון.

רומן אמר: "אני שמח על המקום השני. ההתחלה שלי לא הייתה טובה. נכנסתי לזירת הגמר וחשבתי ששי לי סיכוי לנצח אבל זה לא קרה". גרהאם ג'רוויס סיים במקום השלישי, עלה על הדוכן והוכיח שוב את כישורי הרכיבה המצוינים שלו על מסלול חולי.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:22-24.