טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ה-MXGP מגיע לאמריקה


   01-09-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

האם אנטוניו קאירולי יחגוג אליפות בסיבוב ה-17 שיתקיים בסוף השבוע בפלורידה? הסיכויים איתו, אבל ג'פרי הרלינגס שבמקום השני ינסה להפתיע ולהגיח מאחור

ב-MXGP מוכנים לסיבוב ה-17, שיעשה מפנה אלטלנטי ויגיע לאמריקה, למדינת השמש פלורידה בסוף השבוע, בפעם הראשונה אי פעם, ויתקיים בפארק ג'קסונוויל. המסלול בן ה-1,675 מטר נבנה בידי דרים טראקס ונפתח בנובמבר 2013, כאשר אסור לשכוח שלפלורידה יש עבר מוטורי ארוך.

רוכב KTM האיטלקי אנטוניו קאירולי מחזיק כבר ב-8 אליפויות והתשיעית יכולה להתקרב מאוד בסוף השבוע, כאשר הוא מחזיק ביתרון של 101 נקודות על בן קבוצתו הרלינגס. כל מה שנדרש מהאיטלקי כדי להבטיח את התואר התשיעי, זה להתמקם לפני הרלינגס במיקום הכללי, הרלינגס כבר זכה בתואר בארה"ב, אבל זה היה ה-MX2 בשנה שעברה. את השניים יכבד בנוכחותו אלוף המוטוקרוס האמריקאי החדש אילי טומאק, שגם זכה ב-MXGP שהתקיים ב-2016 בארה"ב בגלן הלן.

מבחינה סטטיסטית, גם לקלמנט דיסל שבמקום הרביעי ולפאולין במקום השלישי יש עדיין סיכוי לזכות בתואר, אבל הסיכויים כמובן נגדם, כי הם צריכים שגם קאירולי וגם הרלינגס לא יקבלו ניקוד. עם זאת, שניהם מעולים ויש להם פוטנציאל לזכות.

לטים גאדג'סר, האלוף מהשנה שעברה אין אולי ממש סיכוי לזכות, אבל הוא יחפש להמשיך עם המומנטום שלו מהמירוץ המצוין בשבדיה גם לארה"ב, ולמרות 178 נקודות שמפרידות בינו לבין הפסגה לסיים כמו שצריך עם ניצחון בטעם טוב.

הטבלה

1. קאריולי 631
2. הרלינגס 530
3.פאולין 526

יחגוג אליפות? קאירולי. צילום: http://www.mxgp.comתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 01:11-24.