טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ISDE: ויווה לה פראנס


   31-08-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הנבחרת הביתית המשיכה לככב גם ביום השלישי, בטורניר שנערך בבריב והגיע למחצית הדרך. אוסטרליה במקום השני ומובילה בנשים. צרפת מובילה גם בג'וניור

היום השלישי ברציפות של התחרות בת השישה ימים בבריב, צרפת, ה-ISDE, הייתה בסימן מירוץ צמוד בתנאים יבשים ומאובקים - אם כי קרירים, אבל עם מבחנים חדשים ומיוחדים. כשהיא ממשיכה לעמוד בראש דירוג ה-FIM World Trophy, צרפת אף הגדילה את הפער מאוסטרליה שבמקום השני לחמש דקות ו-19 שניות. בג'וניור, צרפת גם כן מככבת ועלתה לראש הדירוג, 39 שניות לפני איטליה. אצל הנשים, אוסטרליה צועדת בפסגה בבטחה ביתרון של 5 דקות ו-49 שניות.

כאשר שלושה מהרוכבים שלהם סיימו בטופ 4 של התוצאות האישיות של היום השלישי, צרפת היא שוב האומה שניצחה בתחרות המדינות גם ביום השלישי, 59 שניות לפני אוסטרליה שבמקום השני. כריסטופר נמבוטין, ג'רמי טרוקס, לואיס לריו, וכריסטוף שרלייר, ממוקמת כעת בטבלה הכללית חמש דקות ו-19 שניות לפני האוסטרלים, כאשר האירוע הגיע למחצית הדרך שלו.

"היום היה יום טוב עבור צרפת", אישר לואיס לריו, רוכב ימאהה. "התחרות הייתה מאוד קרובה היום, עם הרבה מסלולים חדשים ומיוחדים , חלק חלקלקים וחלק לא. זה מפתיע כמה חלק מהם הפכו קשים במהירות, אבל דחפתי חזק מאוד ונכנסתי למבחן הסופי שצריך לנצח, מה שהצלחתי לעשות. אני מאוד שמח על זה כי הייתי מאוכזב בתחילת השבוע. הצוות הצרפתי היה חזק מאוד ועכשיו אנו רוצים לדחוף חזק גם במחצית השנייה של השבוע".

צרפת גם כיכבה ביום השלישי בקטגוריית הג'וניור. הם היו במקום השלישי ביום הראשון, שני ביום השני, וביום השלישי - ג'רמי מיואיר, הוגו בלנז'ו, ואנתוני גזלין - כבר הפציצו עם מקום ראשון, עשרים ושש שניות לפני איטליה שבמקום השני. בריטניה נמצאת במקום השלישי. כרגע צרפת 39 שניות לפני איטליה בטבלה הכללית, כשארה"ב שלישית, בריטניה רביעית וצ'ילה, שתארח את הטורניר בשנה הבאה - חמישית.

ומה עם הישראלים :

יואב שפירא הישראלי המהיר עם זמן של 35:58.29 דקות, מסיים במקום 33 בקטגוריה ו-31 בכללי.
תומר שמש מקום 48 ו-46 בכללי.
בר נוב מקום 50 ו-45 בכללי.
צוק סלע מקום 64 .
רון קדשאי מקום 85 ו-96 בכללי.
עומר עפרוני מקום 127 ו-117 בכללי.

נמרוד חמו מקום 64 ו-58 בכללי.

צילום: http://www.fim-live.comתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:45-24.