טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ATVMX: הטריק אלוף בפעם הראשונה


   16-08-2018, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

זה היה קשה וצמוד, אבל ג'ואל הטריק הוא האלוף לשנת 2017, כאשר הוא מסיים 11 נקודות מעל ווינן, שאמנם ניצח את המירוץ האחרון אבל הפסיד את העונה

ה-ATVMX הגיע בסוף השבוע לחוות לורטה לין האגדית. רק 11 נקודות הפרידו בין שני הרוכבים ווינן הטריק וצ'אד ווינן והקרב הענק שלהם לאורך כל העונה מגיע לנקודת רתיחה. הטריק מחפש את האליפות הראשונה שלו אי פעם, ושואף להדיח את ווינן מהכתר. תחושה של חמימות ומתיחות מילאה את האוויר, ווינן ללא ספק הרגיש מוכן מול האתגר. כשהמוטו הראשון יצא לדרך, הטריק שמר על ההולשוט כמו שהוא אוהב, אך ווינן כמעט מייד כבר החל לעשות בקרת נזקים. במקום השלישי מאחוריהם נמצא תומאס בראון.

ווינן מצא עצמו בקרב שנוא שהוא לא רצה מול בראון, ורק בהקפה הרביעית הצליח להבטיח לעצמו את עמדת הראנר אפ. אבל לצערו, עד אז הטריק כבר הספיק לפתוח פער גדול ושני הרוכבים המשיכו לרכוב בקצב עקבי עד הסיום.


כשנכנסו למוטו האחרון לשנת 2017, היה זה גנסואה לקבל את פרס ההולשוט הראשון שלו אי פעם. הוא הוביל את הדרך בפתיחה, אבל ווינן סיים ראשון בהקפה השנייה והטריק סיים רק בחמישייה הראשונה, מה שהכריח אותו לרדוף אחרי ווינן. הטריק עבר במהרה לעמדת פודיום, והפעיל לחץ כבד על גנוסאה. הוא הצליח להוביל בחצי הראשון של המירוץ, עד שהתרסק בחלק הידוע לשמצה של המסלול, ה"סטורי לנד". אבל ווינן כבר היה בפער גדול מידי, וניצח את המירוץ בפער של 25 שניות לפני הטריק. בראון סיים שלישי.

זה אפשר לווינן לקחת את הניצחון הכולל (2-1) על הטריק, אבל זה לא הספיק בטבלה הכללית של האליפות, כאשר הטריק סיים את עונת 2017 עם ניצחון של 11 נקודות על ווינן, כשבראון שלישי, גנוסאה רביעי וג'וש אפרמן חמישי.

טבלה סופית

1. הטריק 445
2. ווינן 434
3. בראון 343
4. גנוסאה 343
56 רסטרלי 308

צילום: https://atvmotocross.com/תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:52-24.