טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
קרב צמוד בסבב השלישי באליפות ישראל במוטוקרוס


   14-08-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

בשקלול תוצאות הסבב השלישי, קרוב למחצית הדרך לאליפות ישראל 2017: דן מיה במקום הראשון בקט' MX2, שחר בלולו במקום הראשון בקט' MX1

סופ"ש מוטורי נוסף הסתיים בהצלחה עם סיום הסבב השלישי באליפות ישראל למרוצי מוטוקרוס מטעם ההתאחדות לספורט המוטורי בישראל ובתמיכת משרד התרבות והספורט. הסבב השלישי במוטוקרוס שהתקיים שלשום (שבת, ה-12/08) במסלול מוטוקרוס חדרה, כלל שש קטגוריות ניקוד שונות: MX2, MX1, סניורים, רוקיס, גו'ניורס וסופר-ג'וניורס.

בנוסף למירוץ זה, התקיימו הסבב החמישי באליפות ישראל לילדים ונוער והסבב הראשון באליפות ישראל לנשים, מקצה מוטוקרוס. באירוע זה נרשם גם רגע היסטורי קטן כשלראשונה מאז הקמת ההתאחדות, התקיים הסבב הראשון באליפות ישראל בטרקטורונים.

צילום: ניר עמוס

ב-MX2 ניצח דן מיה עם 100 נקודות, ב-MX1 ניצח שחר בלולו עם 94 נקודות, בסניורים ניצח מאור אברהם עם 97 נקודות, ברוקיס איתי דב עם 94, בעממית מוטי אלקיים עם 43, בסופר ג'וניורס דן אלמגור עם 50, בג'וניורס סוף סלע עם 50, בנשים רן יוחאי, ובטרטורונים עמרי שחר.


בטבלה הכללית לאחר שלושה מחזורים נרשם ראש חץ של רוכבים שיאבקו עד הסוף על האליפות שצפויה להימשך עוד שלושה סיבובים. ב-MX2 מוביל דן מיה עם 100 נקודות, ב-MX1 מוביל שחר בלולו עם 94 נקודות, בסניורים מאור אברהם עם 97, ברטקיס איתי דב עם 94, בעממית לי ארביבי עם 87, בסופר ג'וניורס דוד שמואלי עם 87, ובג'וניורס שי ספקטור עם 81.

מדידת זמנים ע"י "תנועה מדידת זמנים"תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:06-24.