טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
"המירוץ המלוכלך": מגהוואט 111 חוזר לעניינים


   07-08-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אחד ממירוצי האנדורו הקשים באירופה חוזר למהדורה הרביעית שלו במכרות הפחם והבוץ של פולין עם כמה מהרוכבים המהירים בעולם. ההתרגשות כבר בשיאה

אחד ממירוצי האנדורו הקשים ביותר באירופה, מגהוואט 111 חוזר לעניינים. המירוץ, שנערך בפולין בחסות חברת רד בול, יתקיים ב-9-10 בספטמבר. האוהדים של "המירוץ המלוכלך" יכולים לקפוץ מהתרגשות, וההמתנה למירוץ הענק של מזרח אירופה הסתיימה סוף סוף! והרוכבים יגיעו למסלולי החול והפחם בלב פולין.

הפרולוג של המירוץ, שיתקיים ביום שבת, יהיה גדול יותר השנה ויכלול 1,200 רוכבים, כך שיותר אנשים יוכלו לקבל הזדמנות לרכב לצד כמה מהרוכבים המהירים בעולם וינסו לקבל את אחד מ-500 המקומות של המירוץ הסופי. 500 הנבחרים המהירים ביותר יגיעו למירוץ המכריע ביום ראשון.

החלק הראשון של ההרשמה למירוץ הסתיימה כבר באמצע יולי. בשנה שעברה, כל המקומות שהיו להרשמה נתפסו בתוך חצי שעה. השנה דמי הרישום מסתכמים בכ-95 יורו.

במהלך המהדורה הרביעית של המגהוואט 111, המתמודדים שוב יעברו קורסי הכנה מיוחדים במכרות הפחם של בלאטוב בפולין. הפעם הרוכבים יגיעו לאזורים חדשים לגמרי של המכרה. ההפרש בין הנקודה הנמוכה ביותר לגבוהה ביותר יגיע ל-150 מטרים, מה שמבטיח רכיבת הרים מסיבית.

מלבד האדרנלין הגדול וההתרגשות בצפייה ברוכבים נאבקים בקורסי ההכנה, האוהדים יכולים לצפות השנה גם לאטרקציות שטרם נראו. התחרות הפולנית נכללת בסדרה המקיפה של ששת אירועי האנדורו החשובים בעולם.

צילום: https://www.redbull.comתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 01:31-24.