טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ATVMX: הטריק לוקח את המושכות


   03-08-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

האליפות הגיעה למישיגן במתקן הכי מהיר בעולם לרוכבי טרקטורונים. הטריק הזיע לאחר קרב קשה עם ווינן אבל ניצח ומוביל את הטבלה. בראון עלה על הפודיום

ג'ואל הטריק המשיך את ההצלחה שלו בATVMX שנערך הפעם בבוצ'אנה, מישיגן. תנאי מירוץ מושלמים ליוו את הרוכבים במתקן שנחשב למהיר ביותר בעולם רוכבי הטרקטורונים. כשהשערים נפתחו למירוץ הראשון, הטריק במהרה הפך להיות המוביל כבר בפנייה הראשונה. עם מסלול בהיר, הטריק במהרה החל לתפוס פער על שאר הרוכבים. ג'פרי רסטרלי התמקם שני, כשצ'אד ווינן מפעיל לחץ מהמקום השלישי.

ווינן שהתבסס במקום השלישי החל להרים את המבט ולרדוף אחרי הטריק, שהיה רק ארבע שניות לפניו. רסטרלי הפך להיות שלישי. שלושת המוסקטרים, ווינן רסטרלי והטריק סיימו צמודים ועלו על הפודיום, כאשר הטריק סיים ראשון, ווינן שני ורסטרלי שלישי. תומאס בראון פספס את הפודיום עם המקום הרביעי וניק גנוסאה השלים את תמונת החמישייה הראשונה.

צילום: http://atvmotocross.com

גם במירוץ השני היה זה הטריק שבמהרה השתלט על העניינים כבר מההולשוט. למזלו של הטריק, וווינן נתקע באמצע, והוא החל לבסס את הפער שלו בפסגה. בינתיים בראון התאושש ומצא עצמו שני בסיום ההקפה הראשונה. ווינן התאושש גם הוא מהפתיחה הרעה והתקדם למקום הרביעי, ממש מאחורי ג'וש אפרמן שהיה שלישי.

בראון ווינן מצאו עצמם בקרב מר כבר משלב מוקדם. ווינן עשה את דרכו למקום השני באמצע המירוץ. הוא המשיך לסגור את הפער מהטריק, אבל בסוף המירוץ היה זה עדיין הטריק שמצא עצמו ראשון. בראון עלה על הפודיום עם המקום השלישי, גנוסאה רביעי עם ביצועים רשלניים. אפרמן סיים חמישי.

הטריק ממשיך לשלוט עם 1-1 חלק, בעוד ווינן ממשיך עם שיא הפודיומים שלו במקום השני. בראון הדיח את גנוסאה ועלה על הפודיום הכללי, ואת המקום החמישי לקח אפרמן.

טבלה כללית

1. הטריק 398
2. צ'אד ווינן 387
3. רסטרלי 304תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:10-24.