טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הטריק כבש את ניו יורק בדרך לפסגה


   19-07-2017 , מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אליפות ה-ATVMX סיפקה מירוץ טוב בתפוח הגדול, כאשר רוכב הונדה סיים עם ניצחון כולל אחרי 1:1 שמסדר לו את המקום הראשון בטבלה. היסטוריה בדרך?

אליפות ה-ATVMX המשיכה בסוף השבוע האחרון והגיעה לתפוח הגדול ניו יורק. רוכב הונדה ג'ואל הטריק סיים ב-1:1 שהספיק לו לניצחון הכללי, הרביעי שלו העונה בסך הכל, מה שמבטיח לו את המקום הראשון בטבלה בדרך למירוץ שלו להשיג את התואר הארצי הראשון שלו.

במזג האוויר מושלם, המירוץ יצא לדרך והטריק השתלט על ההובלה מההולשוט, כשהוא מגלה מהירות ויוזמה. הוא תפס פער ענק ולא השאיר למעשה מישהו מאחוריו. לאחר הסיבוב השלישי הטריק כבר השיג פער ענק בינו ובין ווינן במקום השני.

מטבע הדברים, תשומת הלב עברה לקרב על המקום השלישי בין רסטרלי ורוני היגרסון. הם היו צמודים בטירוף עד הסוף בקרב על הפודיום, אבל כאשר הדגל המשובץ היה בחוץ, שה היה רסטרלי שסיים שלישי, כשאר הטריק ראשון ווינן שני.

צילום: https://atvmotocross.com

במירוץ השני ווינן כבר התחיל טוב יותר, כאשר הטריק במהרה מתמקם שני, והקרב ביניהם נותר צמוד עד הסוף. אבל לבסוף זה היה הטריק שלקח את הניצחון הכולל, ובפעם הראשונה העונה הוא מוביל את טבלת הנקודות. הוא יחזיק את הדגל האדום במירוץ עוד שבועיים. ווינן התמקם שני בטבלה הכללית. הקרב בין רסטרלי והיגרסון המשיך גם במירוץ השני, כשאר רסטרלי שמר על מעמדו ולקח פודיום. בראון סיים רביעי וגנוסאה חמישי.

הטבלה
1. הטריק 348
2. צ'אד ווינן 343
3. רסטרלי 280תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:57-24.