טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הרד בול X-FIGHTERS: שרווד זכה במדריד


   16-07-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הניו זילנדי עשה היסטוריה בפני 20,000 צופים נלהבים בספרד, והיה הראשון שביצע שתי סאלטות כפולות במירוץ אחד. היה מרשים

לוי שרווד עשה את דרכו לספר השיאים של הרד בול X-FIGHTERS ולאחר הופעה עצמתית זכה במירוץ ה-16 של הלאס ונטאס בפני כ-20,000 צופים נלהבים ביום שישי.

הניו זילנדי הפך לרוכה ה-FMX הראשון שביצע באופן מושלם שתי סאלטות כפולות במירוץ אחד, בדרך לזכות במירוץ הכי יוקרתי של הספורט הזה. בלילה בלתי נשכח של רכיבת פריסטייל במדריד. האוסטרלי ג'וש שיהאן סיים שני, והיפני טקה היגישינו סיים שלישי, בעוד אדם ג'ונס מארה"ב סיים רביעי.

זה היה הניצחון השני של שרווד בפלאזה דה טורוס האייקוני לאחר שהוא כבר זכה בכבוד ב-2012- לפני שהצרפתי טום פייג'ס פתח ברצף הזכיות המדהים שלו שנמשך ארבע שנים. "אין לכם מושג כמה זה כיף", אמר שרווד בן ה-25, שכעת יש לו תשע ניצחונות בקריירה ברד בול X -FIGHTERS, למרות שהניצחון האחרון היה לפני שלוש שנים, אי שם ב-2004 ביפן. "עבר הרבה זמן, יותר מידי מאז שזכיתי בתחרות, זה מרגיש ממש טוב".


צילום: http://xfighters.redbull.com

שרווד עשה את הסלטה הכפולה פעמיים, ועשה זאת גם בסטייל ובנונשלנטיות. הקהל נהנה מתצוגת תכלית כולל קטע בלי ידיים שגרם לקהל להתעלף מפחד. בדרך לתואר במדריד שרווד השאיר רושם עצום על חמשת השופטים עם 360 נאק נאק בלתי נשכח, כאשר הוא זכה בארבע מחמש הקסדות.

12 רוכבי ה-FMC הכי טובים בעולם ביצעו את הטריקים שלהם, לסירוגין, ליד האופנוע שלהם, בעודם קופצים לגובה של 15 מטר ובמרחק של 30 מטר.

הטבלה

1. שרווד
2. ג'וש שיהאן
3. טאקה היגאשינותגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 06:16-24.