טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ATVMX: רק נקודה בין המקום הראשון לשני


   04-07-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ג'ואל הטריק נתן מירוץ מצוין בספרינג קריק, והצליח לנצח ולהיצמד לווינן שבפסגה אחרי 1-1 ביניהם. בראון סיים שלישי על הפודיום

אליפות ה-ATVMX הגיעה בסוף השבוע האחרון במסלול בספרינג קריק, מינוסטה לסיבוב השמיני שלה. זה היה מירוץ מותח בטירוף, כשבסיומו רק נקודה אחת מפרידה בין המקום הראשון לשני בקרב הגדול על התואר. צא'ד ווינן הגיע למירוץ כשהוא רענן לאחר ניצחון גדול במגרש הביתי שלו, והוא רצה לשמור על המומנטום המצוין שלו.

עם זאת, ליריב הכי גדול שלו ג'ואל הטריק היה רעיון אחר, והוא הצליח לנצח את המירוץ הכללי בסיכום שני הסיבובים. הטריק הוביל בשלב מוקדם ולקח את ההולשוט במירוץ הראשון. ווינן התעשת במהרה ונצמד להטריק, אבל לא הצליח לעשות את הצעד הנוסף ולעקוף את הטריק.

צילום: http://atvmotocross.com

לכן מן הסתם הפוקוס עבר לקרב הצמוד על המקום השלישי שנותן את הפודיום, בין תומאס בראון וג'פרי רסטרלי. השניים היו צמודים כל המירוץ הראשון והחליפו הובלה ביניהם, אבל לבסוף זה רסטרלי שהצליח לסיים שלישי.

הטריק התחיל את המירוץ השני בדיוק כמו הראשון ולקח את ההולשוט. הפעם ווינן היה עקבי וצמוד אליו והשתלט על ההובלה המהלך הפנייה. זוכה החמש אליפויות הגביר את הקצב ופתח פער קטן על הטריק שהמשיך להיות שני. לאט לאט הוא נצמד לווינן, והשתלט על ההובלה בחזרה.

ווינן התעשת במהרה, אבל הזמן לא הספיק לו. ה-1-1 של הטריק אפשר לו לא רק לנצח את המירוץ הכללי, אלא גם להרוויח נקודות יקרות ולהיות במרחק נקודה אחת בלבד ממוביל הטבלה. ווינן הסתפק במקום השני. הקרב בין בראון ורסטרלי המשיך גם במירוץ השני. אבל הפעם בראון סיים שלישי וגם הרוויח את הפודיום כשרסטרלי סיים רק רביעי. ניק גנוסה השלים את תמונת החמישייה הראשונה.

הטבלה

1. צ'אד ווינן 299
1. ג'ואל הטריק 298
3. ג'פרי רסטרלי 240תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 01:47-24.