טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
MXGP: קאירולי ניצח בפעם השנייה ברציפות


   04-07-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסבב ה-12 שנערך בפורטוגל שוב הוכיח שהאיטלקי של KTM הוא רוכב ברמה אחרת, למרות קרב צמוד עם הרלינגס שנאלץ להסתפק שוב במקום השני בלבד

הסבב ה-12 ב-MXGP נערך בפורטוגל והיה בהחלט מאתגר עבור הרוכבים. שבוע שני ברציפות הרוכבים נאלצו להתמודד עם הטמפרטורות הגבוהות, והפעם עם מסלול חלק וטריקי. בסיום המירוצים, אנטוניו קאירולי ורוכב MX2 ג'רמי סוויר חגגו ניצחונות. קאריולי הוכיח שהוא אחד הרוכבים החזקים על המסלול, ועשה זאת בפעם השניה בתוך שבועיים.

במירוץ הראשון קאירולי לקח את ההולשוט, אבל מהר מאוד הרלינגס היה זה שהשתלט על ההובלה. המירוץ השני היה כבר כולו של האיטלקי, שפשוט השתלט עליו ולקח את ההובלה כבר מההתחלה.

קאריולי לקח את המירוץ השני וגם את הניצחון הכולל, שהיה החמישי שלו בפורטוגל, אבל הראשון כרוכב KTM. בסיום הוא היה מאושר: "זאת הפעם הראשונה שלי כאן בפורטוגל כרוכב KTM, והייתי צריך להיאבק בשביל הניצחון. זה מסלול נחמד עם תנאי שטח שונים ממה שאני רגיל אז אני נורא שמח על הניצחון. אני שמח על האליפות עד כה ומצפה למירוץ הבא".

הרלינגס המאוכזב סיים שני, בפעם השלישית ברציפות. בסיום אמר: "זה מתסכל, אבל טוני היה ממש טוב. בשלב מסוים של המירוץ הצלחתי להשיג אותו אבל עשיתי כמה טעויות קטנות. במירוץ השני כבר לא יכולתי לסגור את הפער. אני עדיין שמח על המקום שלי באליפות ועל הניקוד עד כה".

הרוכב הליטאי של סוזוקי ארמיאס ג'סיקוניס עשה היסטוריה בסוף השבוע, עם המירוץ הטוב ביותר בקריירה שלו ופודיום ראשון. הוא גם עשה היסטוריה כפולה כשהפך לליטאי הראשון אי פעם שמגיע לפודיום באליפות מוטוקרוס עולמית.

הטבלה

1. אנטוניו קאירולי 478
2. קלמנט דיסל 387
3. פאולין 383תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 06:16-24.