טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
AMA MOTOCROSS : כולם יכולים לנצח


   22-06-2017, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

רגע לפני הסבב החמישי בטנסי, עדיין אין רוכב שהוא מעל כולם. בעונה בה טומאק נותן ללחץ להשפיע עליו ומתרסק, הכל, אבל הכל יכול לקרות

מוטוקרוס אמריקאי סבב מס' 5 ,טנסי: לאחר ארבעה סבבים מתוך 12 עדיין אין רוכב אחד ב-2 הקטגוריות שמראה יכולת טובה באופן עקבי, וזו בשורה מעולה עבור אוהדי אליפות המוטוקרוס הטובה בעולם.

250

ריבוי הרוכבים בעלי היכולת לנצח מרוץ בקטגוריה הזו הוא לא פחות ממדהים, יש כמובן את זאק אוזבורן, ג'רמי מרטין, דילן פרננדיס, ארון פלסינג'ר , אלכס מרטין, ג'ואי סבטג'י, אדם סיניסירולו, אוסטין פורקנר ובטוח שעוד כמה רוכבים שלא עלו לי כרגע בארש, זה מדהים איך אי אפשר אפילו לנחש מי יהיה על הפודיום. עד כה בשלושת העונות האחרונות ימאהה בחסותם של ג'רמי מרטין וקופר ווב פשוט שלטו באליפות, שזה דבר די אופייני מכיוון שכל כמה שנים מתחלף היצרן שעולה על נוסחת הפלא גם עם האופנוע וגם עם הרוכבים שרוכבים עבורו.

השנה זו מעין שנה בה כולם יכולים לנצח ובכל זאת לג'רמי מרטין ו-2 האליפויות שלו ביחד עם זאק אוזבורן יש טיפה יותר סיכוי משאר הרוכבים הרי שניהם אלופים, האחד באליפות הסופרקרוס והשני במוטוקרוס האמריקאי והשאלה הנשאלת היא איזה עוד רוכב יצטרף אליהם, נכון שפלסינג'ר ופרננדיס עושים עבודה מעולה עבור ימאהה אך הם עדיין לא במקום בו אליפות היא דבר אפשרי נכון לעכשיו, מצד שני בכל סבב יש 2 מרוצים וזה מצטבר ל-24 מרוצים בעונה ועברנו רק 8 מתוכם עד כה ונותרו עוד 16 בסך הכל כך שהכל יכול להשתנות.

450


האליפות הזו הולכת לכיוון מעניין של ראש בראש בין שלושה רוכבים, בלייק באגת שמוביל את האליפות, מרווין מוסקין במקום השני ואילי טומאק הפייבוריט לאליפות לפני תחילת העונה. באגת ומוסקין מוצאים עצמם העונה לראשונה בעמדה בה הם מובילים את הטבלא, עד כה היה זה מוסקין ומעכשיו זה באגת אך הכל עוד יכול להתהפך כאשר מאחוריהם נמצא אילי טומאק שהוא ללא שום ספק הרוכב שאמור על הנייר לקחת את האליפות.

מוסקין אמנם פצוע ולא במיטבו אך עדיין התחרה במרוץ האחרון וגם הצליח לקחת נקודות, אם מצבו הפיזי יהיה טוב יותר בטנסי אז כנראה שגם נראה אותו מסיים בתוך החמישייה הראשונה אך קשה להאמין שיוכל לקחת ניצחון, באגת וטומאק מצד שני רואים רק את הניצחון ולא שום דבר אחר.

באגת לא רק ניצח בסופש האחרון אלא גם לקח מקום שני וזה מביא אותו לשני ניצחונות ושני מקום שני מארבעה מקצי מרוץ, מטורף עבורו ומצד שני עד לפני כמה שנים באגת היה נראה כרוכב העל הבא כך שאולי באגת סוף סוף מצליח להוציא 100 אחוז מעצמו ומהאופנוע, את המהירות יש לו. טומאק לעומת באגת הוא כמו שאמרנו כבר המועמד הטבעי לקחת את האליפות, הוא רדה בדאנג'י לאורך כל עונת הסופרקרוס, ניצח יותר מהאלוף ובסופו של דבר נפל טעויות שטותיות שלו עצמו.

גם בעונת המוטוקרוס טומאק הוא המהיר ביותר על המסלול אך הוא נותן ללחץ להשפיע עליו ומתרסק, זה לא שווה כלום להיות מהיר מכולם אם אתה לא יכול לנצל את המהירות הזו לעקביות וניצחונות, ובכל זאט טומאק נשאר בריא ולא נפצע ואם יישאר כך הוא לבטח יקח את האליפות, עם כל הרצון לראות את באגת מסיים ראשון תחושת הבטן היא שהוא עדיין לא צבר מספיק ניסיון בכדי לנצח בטווח הארוך ובכלל עצם העניין שבאגת לא על אופנוע מפעל רשמי לחלוטין די שם אותו בעמדת נחיתות, אולי ק.ט.מ יבינו שזו הדרך שלהם העונה לקחת את האליפות ויתנו לבאגת את כל מה שהוא צריך ואז אולי יהיה לו סיכוי, ובוא נזכור שגם מוסקין בעניין ויכול קכאמבק רציני.

צילום: www.racerxonline.comתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:52-24.