טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ATVMX: צ'אד ווינן חוזר למרכז הפודיום


   21-06-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סיבוב שביעי של האליפות יצר קרב משולש ולוהט בין ווינן, הטריק ורסטרלי. זה היה צמוד עד הרגע האחרון, עם ניצחון בשנייה אחת בלבד של ווינן

צ'אד ווינן חזר למרכז הפודיום בסיבוב השביעי של ה-ATVMX. במזג אוויר חם ויבש, האוהדים נהנו מיום נהדר של מירוצים וצפו גם בג'ואל הטריק וג'פרי רסטרלי משלימים את תמונת הפודיום.

צ'אד ווינן פתח את היום עם עם הפרס שהרוויח מ-ATVriders.com על היותו הרוכב המהיר במוקדמות, אבל במירוץ עצמו זה היה דווקא הטריק שעלה ליתרון מוקדם, אבל עד לסיום ההקפה הראשונה כבר הצליח רסטלי להדביק את הפער ועבר להובלה. למרות ההתחלה הלא טובה, ווינן חזר מהר מאוד לעניינים ועד ההקפה השלישית כבר נדבק להטריק לזנב. הטריק, ווינן ורסטרלי המשיכו במירוץ הצמוד המשולש. הטריק עשה את המאמץ והוביל לקראת אמצע המירוץ, ווינן עקף את רסטרלי מיד לאחר מכן. לבסוף הטריק לקח את הניצחון בפער של שבע שניות בלבד.

במירוץ השני ג'וש אפרמן לקח את ההולשוט, עם רסטרלי שהתמקם מהר מאוד צמוד אליו. הטריק ווינן התמקמו בחמישייה הראשונה, אבל מהר מאוד התקדמו להובלה. הטריק לא היה מוכן להסתפק במקום השני, אבל הזמן אזל, ווינן לקח את הניצחון במירוץ השני, כשהוא מקדים בשנייה אחת בלבד את הטריק. ווינן גם לקח את הנצחון הכללי, כשהטריק הסתפק במקום השני. ניק גנוסאה פספס את הפודיום רק במעט וסיים רביעי. תומאס בראון השלים את תמונת החמישייה.

צילום: http://atvmotocross.com

טבלת האירוע

1. צ'אד ווינן
2. ג'ואל הטריק
3. ג'פרי רסטרלי

טבלה כללית

1. צ'אד ווינן - 255
2.ג'ואל הטריק 248
3. ג'פרי רסטרלי 202
4. תומאס בראון 195
5. ניק גנוסה 187תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:50-24.