טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מירוץ טרקטורונים – סבב 6 עונת 2009 - "טלנובלה בע"מ"


   18-01-2009, ערן שלמה   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ליגת הטרקטורונים הישראלית ממשיכה לספק דרמות לקהל הרחב, מסלול בתולי, מזג אויר לפי הזמנה, מאבקי צמרת ושמפניה תוססת. בתוספת המיוחדות לרוכשי ה – DVD, הסצנה האלימה התורנית החוצה את הגבולות.

ברגשות מעורבים אני פותח את מסמך הוורד לקראת כתיבת סיקור הסבב השישי בליגת הטרקטורונים הישראלית לעונת 2009, שנערך בשטחים הפתוחים העתידיים להתכסות בבטון אורבני בסמוך לגבעת אולגה. מצד אחד, למרות אי אלו מכשולים, היה לנו את אחד האירועים היותר מוצלחים ומעניינים של הליגה בעונה הנוכחית ומצד שני, הסצנה האלימה התורנית החוצה כל גבול אפשרי שיכול בר דעת להעלות על דעתו.
יהיו הנסיבות אשר יהיו, אין הצדקה לאלימות מילולית או פיזית כאחד. חמורה שבעתיים הסיטואציה, לראשונה מסוגה בספורט המוטורי הישראלי, בה מלווה שולח את ידו אל מעבר לסרטי הסימון ומכה ברוכב תוך כדי רכיבה.
"להט המירוץ", "ההורמונים החוגגים", "איבוד עשתונות" ו- "האדרנלין המתפרץ", יכולים להיות יופי של שמות למבצע צבאי כזה או אחר, בטח שלא לשמש ככיסוי להתנהגות מחפירה המצריכה את התערבות הקהל הרחב לחלץ את הרוכב מידיו של העצבני התורן, הבוחר בדרך לא דרך בכדי "לפתור" סוגיה כלשהי, רק בכדי להוסיף עוד קורטוב של התפלצות מצדכם, כל זאת התרחש תחת עיניה של השופטת המבועתת לנוכח מראה עיניה. שי שהינו, אביו של הרוכב הצעיר והמוכשר עמרי שהינו מקטגוריית המתחילים, התייאש מקריאותיו למזכירות להתריע בפני ליאור אברהמי, הרוכב בקטגוריית הסניורים, לפנות את הדרך לבנו שהשתרך אחריו במשך כשתי הקפות, שלח את ידו מעבר לסרט סימון המסלול והכה בקסדתו של אברהמי, שזה האחרון מרוכז ברכיבה ובקרב על המקום הראשון בקטגוריה שלו.
אברהמי ההמום, המשיך בדרכו כשהוא נושא על ליבו את המכה שספג זה עתה, וכשסיים את המירוץ שלח קללה/איום כלפי שהינו. עוד בטרם מישהו הספיק להבין מה קורה קפץ שהינו הבוגר על אברהמי בתגרה אלימה, שכאמור הופרדה על ידי הקהל.
תסריט קיצוני שכזה לא עלה בחלומותיהם של כל העוסקים בעולם המוטורי.
השופטת, תמר נתנוב, העבירה דו"ח מפורט הכולל בין השאר את המלצותיה האישיות לוועד העמותה, שיערכו את ועדת המשמעת ויגיעו למסקנות הראויות.
כולי סמוך ובטוח שהפעם הדברים יטופלו בחומרה הראויה לחציית הגבולות, שטרם נראתה כאן.
לצערי, האירוע הזה מותיר מסך ערפל סמיך שייזכר לימים, למרות ההפקה הנפלאה לה זכו הרוכבים, הצוותים המלווים והקהל הרב שפקד את האירוע.

"המתניר מזהה את ירידת הקצב, חולף על פניו ומתחיל לפתוח פער שבסיומו עומד על מעבר לדקה."

פרולוג
"קאט" - אומר הבמאי כשמסיימים לצלם סצנה כלשהי ו- "אקשן" שכמתחילים לצלם.
כל העובדים מסביב דואגים לפרטי פרטים בכדי שהשחקנים יתנו את ההצגה לקהל הצופים.
צוות ההפקה, בראשות ירון גולדשטיין ותומר דרזנר, בנה מסלול חדש ובתלוי על הקרקע החולית השוכנת בין גבעת אולגה לתחנת הכוח בחדרה. האוהלים הפרוסים על דגליהם של הקבוצות הגדולות, ד.ל.ב. מוטוספורט, יבואנית טרקטורוני פולריס ו- KTM, עופר אבניר, יבואני טרקטורוני קימקו וקאן-אם וקשר ימי, יבואני טרקטורוני ארקטיק-קאט, השלימו את התפאורה יחד עם שלטי הפרסום של החברות התומכות בליגה, המופיעות בתחתית העמוד. מזג האוויר, מעונן חלקית והטמפרטורה במידה הרצויה, והקהל הרב שפקד כל גבעה הצופה אל המסלול, העניקו את החתימה הסופית ל- 29 הרוכבים לפתוח בהצגה. אקשן היה והרבה...

קטגוריה A – התסריט נכתב מראש
אחרי התצוגה של אליקו אוחנה בסבב החמישי והידיעה כי טרם פרפר צמיג על המסלול, נראה למשך יותר מחצי מירוץ, שהכל פתוח והטוען לכתר האליפות יכול להוות איום ממשי למתן ניר. הקרב על המקום השלישי נותר בין גל בן עמי, הרוכב על טרקטורון KTM525, לבין רועי דרי, שבהחלטה אמיצה בחר לעלות לקטגוריה הבכירה כהכנה לעונה הבאה. מעבר לטל בורוכב, שפרש מקאסט הליגה, בלט בהעדרו או בנוכחותו מחוץ למרכז הבמה, טל חביב, שבחר לא להשתתף עקב תקלות חוזרות בטרקטורון הפולריס outlaw525 שלו.
הדגל הונף, בן עמי שנמצא בשלבים מתקדמים של חזרה לכושר לאחר פציעה ממושכת, הפתיע בכך שפתח ראשון, אחריו אוחנה הרוכב על גבי קאן-אם DS450, שלישי המתניר, שהגיע רכוב על גבי KTM, בניגוד למצופה, שכן טרקטורון הפולריס החדש שקיבל, לא עמד בנטל האימונים, דרי רביעי.
במהלך ההקפה הראשונה אוחנה והמתניר עקפו את בן עמי, ועברו לקצב רכיבה אקסטרימי. דרי, שחשב שיוכל לנצל את ההחלמה של בן עמי, ניסה להדביק אותו, אך במהרה ביסס בן עמי את מיקומו השליש ותפס פער. אוחנה מוביל והמתניר צמוד לעכוזו לאורך כל הדרך. אוחנה מרגיש מצוין כל שכן הקרקע טרם נטחנה על ידי עשרות הרוכבים במהלך ההקפות, המתניר לא מניח ונושף בעורפו. לאחר כשעה, מסלול החולות הופך קשה יותר, הבמפים הקלים, הופכים עמוקים יותר וכוחו של אוחנה אוזל לו. המתניר מזהה את ירידת הקצב, חולף על פניו ומתחיל לפתוח פער שבסיומו עומד על מעבר לדקה. המתניר ראשון, אוחנה שני ובן עמי שלישי. דרי כמובן מסתפק במקום הרביעי אך מרוצה מההחלטה שקיבל בבוקר המירוץ ואחרי שטעם את הקטגוריה הבכירה, ידע כיצד לכוון את אימוניו הבאים.

"אוחנה מנצל את הפינוי של אלמגור ופותח פער עצום על פני שאר מתחריו לקטגוריה, עד שבסיום הוא משלים הקפה אחת מעבר לכל מתחריו בקטגוריה."

קטגוריה B – אבא טרי לפניך.
חיים אוחנה השולט בקטגוריה ביד רמה, ניצח בשלושה מתוך חמישה מירוצים עד כה, את מירוץ הדיונות שנערך בסבב הרביעי בפלמחים, ניצח מור אלמגור הצעיר, ואת הקודם לו, בסבב הראשון שנערך בחולות אשדוד, ניצח דני עידן. זה האחרון התחדש במירוץ הקודם בטרקטורון סוזוקי LTR450, אך לא הספיק להתאמן איתו מכיוון שהכלי נמצא בהליך תקינה. הקולות ברחבת הפיטס, הביעו לא מעט ציפיות מאלמגור הצעיר. שבעה רוכבים מכל קשת היצרנים משתתפים בקטגוריה.
הקבוצה מוזנקת, אלמגור משחיל עצמו לפני כולם ויוצא ראשון מהפנייה, כעבור חצי הקפה הכסא מתעופף מהטרקטורון שלו והצעיר מאבד את מיקומו. אוחנה, שהחליף את המספר שלו מ- 54 ל- 151, כשם תאריך הולדת בתו בכורתו, ה- 15/01/2009, מזנק שני. זה המקום לעצור לרגע ולברך את חיים ומורן על הולדת הבת רוני, שיהיה במזל טוב, כן ירבו. אוחנה מנצל את הפינוי של אלמגור ופותח פער עצום על פני שאר מתחריו לקטגוריה, עד שבסיום הוא משלים הקפה אחת מעבר לכל מתחריו בקטגוריה.
כן, אתם צודקים, הקטגוריה הזו קטנה על אוחנה, אך זה המקום להזכיר שלמרות ששמו הולך לפניו בתחום, זוהי השנה הראשונה בה הוא מתחרה בליגה ואחרי רצף הניצחונות כל שנותר לו הוא להשלים את העונה ולזכות בתואר האליפות.
הסדר לאחר ההזנקה מעבר לאלמגור ואוחנה, שלישי ברק ממן, רוכב G&N מרמות נפתלי על גבי DVX, רביעי דני עידן, שממהר לקטוף את מקומו של ממן, חמישי דורון עידן, על גבי פולריס outlaw525IRS, שישי לירון חמו וסוגר את הרשימה יניב אבשלום הסוחב פציעה מהמירוץ הקודם.
בהמשך, דורון עידן ולירון חמו עוקפים את ממן ומנהלים מאבק על המקום השלישי, כשחמו עוקף גם את דורון עידן. אלמגור שבעקבות העצירה להשבת הכסא למקומו מתדרדר למקום השישי, מגלה אופי של אלופים ומתחיל לסגור את הפער, הוא לוחץ את המצערת לקצה, מתברג במקום השלישי ומתיישב על הזנב של דני עידן. בהקפה העשירית מוצא אלמגור את הפריצה ונדחף לפני עידן וסדר זה נשמר עד לסיום.
אוחנה ראשון, אלמגור שני, דני עידן שלישי.

"זוכרים את סער יצחקי עליו הרחבנו מעט בסבב החמישי? הבחור לא מאכזב ונותן שואו כהלכתו. מהזינוק החלש בו מצא את עצמו ממוקם שמיני, החל להתקדם לאט ובטוח במעלה המיקומים."

קטגוריית מתחילים – הצחקתם את יצחקי
הקטגוריה העמוסה ביותר ליום המירוץ הזה, כ-11 רוכבים הדירו צמיגים לקו הזינוק, ועם מתן האות אושר ראובני מפתיע ופתוח ראשון, צמודים אליו כדבוקה מאוגדת, אדיר יצהרי, הדר וינברגר, עמרי שהינו, בני לקן, כפיר בז'רנו, נבו לוי וסער יצחקי הרוכבים על גבי DVX, יוסי הלל על גבי פולריס פרדטור, ושלישיית הרוכבים מקבוצת המירוצים של סוכנות אוחנה ניסים בוסקילה, ניל פלד ומתן אבירם.
ראובני, שעבר לאחרונה ל - ds450, ממשיך להוביל את הקטגוריה.
זוכרים את יצחקי עליו הרחבנו מעט בסבב החמישי? הבחור לא מאכזב ונותן שואו כהלכתו. מהזינוק החלש בו מצא את עצמו ממוקם שמיני, החל להתקדם לאט ובטוח במעלה המיקומים. ראובני מרגיש טוב על הכלי החדש וממשיך להפתיע בכך שהוא מחזיק בהובלה משך כל המירוץ, לקראת סיום ההקפה האחרונה, השרשרת שלו מקפצת החוצה ופוגעת בגלגל השיניים, הכלי מושבת וראובני ממהר לתפוס טרמפ עם אבשלום, המעבר הרגלי תחת שער מדידת הזמנים, לא נחשב מאחר והחוק מחייב את הרוכב להגיע עם הכלי. גם ניסים בוסקילה נתקל בבעיה עם השרשרת, למזלו אביו יעקב, מיהר להגיע, החזיר את השרשרת למקומה הטבעי ושלח אותו להמשך המירוץ. התקלות לא חלפו על פניהם של בז'רנו ופלד, האחד מצא עצמו עם כלי המתחמם ומחייב עצירות והשני גילה כי הטרקטורון שלו, שהיה במהלך כל השבוע בטיפולים, עדיין לא חזר לקו הבריאות. הלל מבצע גלגול קדמי ויוצא מתמונת המאבק על מקום בצמרת, למרות שהוא מסיים את המירוץ בנחישות. בני לקן, עומרי שהינו, הדר וינברגר וסער יצחקי מנהלים מאבקים על מדרגות הפודיום, כאמור לאחר פרישתו של ראובני, הבמה נשארה פתוחה לכולם, שהינו מתעכב אחרי אברהמי מהקטגוריה השכנה, ולוקח לו זמן לצאת לעקיפה המיוחלת. בסיום יצחקי ראשון, לקן שני ווינברגר שלישי.

"כ- 400 מטרים לקראת הסיום ליאור אברהמי מוצא את חלון ההזדמנויות שלו וקוטף את ההובלה עד לסיום."

קטגורית סניורים – המאזן נשבר
עד היום הזה נהנה אלי אוחיון מיתרון משמעותי שהיה לו על פני חבריו לקטגוריה, אייל שטיינר החל להראות סימני איום באופק עם קצב ההשתפרות המסחרר שהוא מפגין ממירוץ למירוץ. שטיינר גם הבין שעם ה- DS650 עליו הוא רוכב יהיה לו קשה לעלות למדרגה הבכירה ולכן רכש את הכלי של חיים אוחנה, רק שאוחנה טרם התארגן על כלי חדש ושטיינר השאיר לו את הכלי גם למירוץ הזה. ליאור בלאט מגיע בהופעה מדוגמת הסוחטת תגובות מהקהל, דורון אוחיון מוכן למערכה, וכמותו גם דודי צמח. ליאור אברהמי, שניסה מזלו פעם אחת בלבד במירוצי הטרקטורונים ולא סיים, מגיע בכוחות מחודשים ומצהיר בפני אלי אוחיון – "הפעם אני יושב עליך...". בזינוק אברהמי יוצא ראשון אך אוחיון זוכה בבכורה במהרה, דורון אוחיון שלישי חוטף אבן, מתהפך ונאלץ לפרוש. אברהמי עושה כפי שהבטיח וננעל על הזנב של אוחיון, בעוד שטיינר מבסס מעמדו במיקום השלישי. השניים נראים כמחוברים בכבל, מטרים ספורים מפרידים בין השניים שמספקים אחלה דרמה לקהל במהלך כל המירוץ, כ- 400 מטרים לקראת הסיום אברהמי מוצא את חלון ההזדמנויות שלו וקוטף את ההובלה עד לסיום. אברהמי ראשון, אוחיון שני ושטיינר שלישי.

אפילוג
המתחרים והקהל נקראים אל טקס הפודיום, על שולחן הגביעים המנצנצים מסודרים בשלשות תשעה בקבוקי שמפניה, שנתרמו על ידי דני אוחנה לרגל הולדת נכדיו, שכן גם בתו ריקי ילדה החודש את הנכד הבכור לשושלת. מחוות הזדהות יפה הציגו רוכבי קבוצת המירוצים של אוחנה, שרכבו עם חולצות למען שחרור גלעד שליט. הגביעים מחולקים, חיוכים למצלמות והשמפניה מושפרצת לכל עבר, המתניר ואליקו אוחנה יוצאים לקרב נוסף, מלחמת שמפניות בה שניהם נרטבים עד שד עצמותיהם ונפרדים בחיבוק.

תוצאות:
רשימת תוצאות המלאה

קטגוריה A
1. מתן ניר - ד.ל.ב. מוטוספורט, אביזריון, רד בול, סטאריק - 14 הקפות
2. אליקו אוחנה - עופר אבניר, סוכנות אוחנה - 14 הקפות
3. גל בן עמי - ד.ל.ב. מוטוספורט, סטאריק, א.ד. מוצרי תעבורה, בן עמי - 13 הקפות

קטגוריה B:
1. חיים אוחנה - סוכנות אוחנה - 13 הקפות
2. מור אלמגור - נירב מתכות, ד.ל.ב. מוטוספורט - 13 הקפות
3. דני עידן - צמיגי דורו, מוסך המגרש - 13 הקפות

קטגוריית מתחילים:
1. סער יצחקי - ספיד רידר, תמיר רחבי - 9 הקפות
2. בנימין לקן - FRT, אבגור - 8 הקפות
3. הדר וינברגר - אנרמית בע"מ, רז גל - 8 הקפות

קטגוריית סניורים:
1. ליאור אברהמי - אברהמי סוכנות ביטוח, אקסטרים פאור ריסינג - 8 הקפות
2. אלי אוחיון - עופר אבניר, סוכנות אוחנה, צמיגי דורו - 8 הקפות
3. אייל שטיינר - הפינה הירוקה, סוכנות אוחנה, משפחתון רביד - 8 הקפות

מעניקי החסות של ליגת הטרקטורונים לעונת 2009

נירב מתכות, אבניר חברה לרכב, ד.ל.ב מוטוספורט, קשר ימי, מבט קדימה, שחר אופנועים, נירב תעשיות, שירומיקה מוטורס, טריפ טרקטורונים, אבנוע, סר גל, אבזריון בשטח, אקסטרים, פוקס רייסינג, פול גז, נזימה.

תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
1.גלובוס גרופ 18-01-09
תחזירו את הסרט ותסגרו את הספרייה!
נמאס מהדרמות האלו כל פעם מחדש
2.=] 18-01-09
אללה איזה מירוץ חזק עוד פעם בפלמחים
3.טוני סיבשווילי 18-01-09
כל הכבוד על הסיקור היפה, באמת שהינו התנהג בצורה מחפירה!
תמונות ליגה אחת אחת!
4.דודו 18-01-09
ממש הופתעתיי שהמירוץ היה באולגה הפתעה אני בגר באולגה וכמעט ולא שמעתי על זה תמיד ידעתי שיש פוטנצייל באולגה לתחרויות

ממש נהנתיי הלוואי וימשכו מירוצים באולגה
5.היה פגז!!!!!!!! 18-01-09
מזל טוב וכל הכבוד לסבא דני אוחנה על השמפניות
בזכות זה זכינו לראות את אליקו ומתן בהשפרצות שמפניה הדדיות וחיבוק שהוא חזק יותר מכל איזה ערס שמתפרע ומנסה תמיד להרוס את החגיגה.

לא יעזור לאף אחד! עם כל הבעיות, יש פה את הליגה הכי מעניינת והכי חמה בספורט המוטורי בישראל.
כל הכבוד למפיקים
6.>תמר נתנוב 18-01-09
לכלבה המתוקה בתמונה מס' 7 קוראים אולגה ע"ש המירוץ. המתוקה הזו נמצאה, למזלה, ע"י רונן ברמן, אשר אסף אותה משולי כביש מהיר. מי שרוצה, או שמע על מישהו שרוצה כלבה שמהשעות הקצרות שביליתי בחברתה התגלתה כמקסימה, חברותית וכמהה לליטופים- מוזמן להתקשר אליי. 054-3135094.
7.אסף ארצי 18-01-09
אני רוצה להוקיע את תופעת האלימות באשר היא ובטח במסגרות ספורט כאלו ואחרות.
לדעתי, אין להשליך ישירות על עומרי שהינו את האחריות על התנהגותו של אביו ושי שהינו האב, חייב להתנצל על התנהגות זו ולבקש את סליחתו של ליאור. בגלל שמדובר במשפחה כ"כ ספורטיבית שכל כולה מקדישה עצמה, בתמיכה, סיוע, הירתמות למען הענף ולא באיזה ערס מצוי מהשכונה, הייתי מגלה איזושהי הקלה לצד נקיטת צעד הרתעתי. כל העליהום הזה מוצדק מכיוון שתופעת האלימות מגיעה כל פעם מרוכב אחר או מי מאנשי צוותו. האב שהינו שגה ואני בטוח שהוא מצר על כך. הוא אדם שקול, רציני וגם הוא כמו רבים מאיתנו שגה. אני קורא לשי שהינו לגשת לליאור אברהמי, להתנצל, לספוג את העונש שיקבל וקדימה העיניים להמשך הליגה. קשה לי להאמין שנראה את מר שהינו נוהג כך שוב. בכל מקרה, אין לעמרי כל קשר לאירוע ואני בטוח כי הוא נגד תופעות אלימות שכאלה. אנא מכם, אל תישארו אדישים לנוכח גילויי אלימות שכאלה אך תגלו מידה של חמלה והערכה לאנשים שמשקיעים בענף ורוצים לראות אותו במקום אחר. שוב, אני קורא לך שי, תתנצל(זוהי התעלות של כל אדם), תספוג את העונש ותתרכז במס' המירוצים שנשארו. לטובתך ולטובתו של עמרי המוכשר.

שיהיה לכולנו שבוע טוב ושקט.
8.אסף ארצי 18-01-09
מזל טוב לחיים אוחנה האב הטרי, לסבא דני וסבתא אתי..המון מזל טוב!!!

יופי של סיקור, תמונות מדהימות כרגיל.

חבל מאוד שטלטול לא התחרה..לטיפולכם המהיר אודה משפ' ד.ל.ב..טל הוא רוכב הבית של נזימה ורצוי מאוד שיהיה לו כלי נטול בעיות וקירקושים. אנו מייחלים לפודיומים בדיוק כשם שאתם מייחלים לכך...שלא יחטפו לכם אותו בסוף..(CAN-AM,ארקטיקאט וכו'..)..

כל הכבוד לרועי על התעוזה והרצון..רועי יא תותח..
9.שכחתי לפרגן לגל בן עמי.. 18-01-09
גל אחי, כמה כיף לראות שאתה בעניינים למרות הפציעה הקשה ממנה סבלת..כמה יפה לך הכתום..
אני קורא לבורוכוב לחזור לליגה לאלתר..אתה חסר חבר.

מתן המלך ואליקו הנסיך..בלעדיכם, הליגה הזו לא שווה כלום.
10.לאסף ארצי 18-01-09
התקנון קובע (בצדק רב), כי התנהגותו של מלווה משליכה ישירות על הרוכב- על אחת כמה וכמה כשמדובר באב של מתחרה.אתה קורא למר שהינו להתנצל בפני ליאור אברהמי? שפשפתי עיניי בתדהמה לקריאת שורה זו- על מה, לעזאזל, אתה מדבר? אני קורא לליאור אברהמי להתלונן במשטרה- לא לקבל התנצלות. ולגבי השערתך התמימה, כי מדובר במשפחה ספורטיבית- אז תן לי להאיר את עינייך- עמרי אמנם רוכב יפה, אבל כולו מורעל מהדעה המגוחכת שהמטרה היא גביע ואין דבר שיפריע בדרך אליו- זוהי לא ספורטיביות- זה בדיוק ההפך הגמור. כולי תקווה שמר שהינו לא יוכל, כהמלצתך, "להתרכז במירוצים הנוספים", מאחר וועדת המשמעת תשכיל שהוא לא יוכל להשתתף בהם. בברכת שבוע שקט ונטול אלימות.
11.לאסף ארצי 18-01-09
התקנון קובע (בצדק רב), כי התנהגותו של מלווה משליכה ישירות על הרוכב- על אחת כמה וכמה כשמדובר באב של מתחרה.אתה קורא למר שהינו להתנצל בפני ליאור אברהמי? שפשפתי עיניי בתדהמה לקריאת שורה זו- על מה, לעזאזל, אתה מדבר? אני קורא לליאור אברהמי להתלונן במשטרה- לא לקבל התנצלות. ולגבי השערתך התמימה, כי מדובר במשפחה ספורטיבית- אז תן לי להאיר את עינייך- עמרי אמנם רוכב יפה, אבל כולו מורעל מהדעה המגוחכת שהמטרה היא גביע ואין דבר שיפריע בדרך אליו- זוהי לא ספורטיביות- זה בדיוק ההפך הגמור. כולי תקווה שמר שהינו לא יוכל, כהמלצתך, "להתרכז במירוצים הנוספים", מאחר וועדת המשמעת תשכיל שהוא לא יוכל להשתתף בהם. בברכת שבוע שקט ונטול אלימות.
12.מתחרה 18-01-09
לאסף ארצי אתה בושה לספורט המוטורי בדיוק כמו משפחת שהינו בגלל אנשים כמוך שנותנים גב לפושעים כאלו אנשים ברחוב נרצחים אם זה ויכוח על חניה או סתם עקיפה בכביש האלימות במירוצים מעלה מדרגה בכל מירוץ בגלל הזדמנויות נוספות שניתנות לרוכבים עד שלא יעיפו רוכבים פושעים מתחרויות לא ישתנה דבר עם אתה חושב ששי שהינו אדם שקול מעניין מה זה אצלך אדם לא שקול ואני מקווה שבפעם הבאה הוא יתקוף אותך או את הבן שלך ללא סיבה ראויה ונראה עם תגיד שהם משפחה ספורטיבית תתביש לך
13.מנשה 18-01-09
איך רוכשים את הDVD של המירוץ?
14.לאסף ארצי 18-01-09
אתה ילד קטן שלא מבין מהחיים שלך
15.גם ליאור אברהמי לא שה תמים 18-01-09
אלימות זה רע מאד וצריך לפעול נגד בכל האמצעים,אבל גם ליאור לא שה תמים בעל פה גדול
16.לכל המתייפיפים...מאסף 18-01-09
אם אנו לא ננסה להבין איך יכול להיות שאדם בגילו של אביכם, שיש לו הרבה יותר להפסיד מאשר להרוויח מסוג זה של התנהגות, מתנהג כפי שהתנהג(מבלי להפגין לשניה אחת אפילו, אימפטיה, הבנה, תמיכה..), אז שאנו עשויים להפסיד ספורטאים ורוכבים מצוינים שטעו במהלך הדרך. אין אני לרגע מצדיק ותומך בסוג זה של התנהגות אולם אני סבור כי יש לזכור כי לא מדובר באדם אלים אשר משרה אוירה עוינת וגורם לחוסר נחת מצד המארגנים והמתחרים. אני חושב שמר שהינו שגה מאוד, עליו להתנצל ולשאת בעונש. אם אף יוזמן לחקירה בעקבות תלונה, אולי זה אף מגיע לו. אני רק טוען שאל לנו לשכוח כי מדובר בספורטאים באמת, שטעו. אם שי לא חושב שטעה ולא חושב שהוא פשוט חצה גבול שאין לחצותו, אז שאני מסכים עם קולכם. היו המון תקריות אלימות לצערנו מצידם של מתחרים ומלוויהם שמכולם ללא יוצא מן הכלל, אנו מתנערים ומגנים בכל תוקף אלימות מכל סוג שהיא. אז לנו נותר רק לקוות שהבגרות של הרוכבים והמלווים, ישפיעו ויתנו את הטון למען אי הישנות מקרים אלה בעתיד. אל תשכחו שבאמת מדובר באנשים יוצאי דופן גם אם טעו, אין טעם לצאת למסע הצלב הזה..מה שנעשה, נעשה וחבל!

מקווה שהגולשים עם בעית הבנת הנקרא, יצליחו להבין את כוונתי.
ל12...איך מדבריי הבנת שאני נותן גב או מגלה הזדהות להתנהגות זו?
אין אח ורע לרמת התמיכה והמעורבות של משפ' שהינו בקידום בנם והסיוע שהם מגישים לכל מי שזקוק לסיוע.

ל14, סליחה שלא התייחסתי.

שבוע טוב!
17.ל-15 18-01-09
חבל שלא ראית את המכה שחטף משהינו... מעניין לדעת איך אתה היית מגיב.
18.לסלחנים 18-01-09
לזיזו(גדול שחקני הכדור רגל הצרפתים),שהוא ללא ספק ספורטאי עילוי, לא סלחו על אותה תקרית אומללה במונדיאל(נגח בשחקן שקילל את אחותו) והוא קיבל כרטים אדום במקום, אז אם כל הכבוד לשהינו אסור ליסלוח ואסור לוותר. להרחיק אותם מיד!!!!!!!!!!!
19.רוניר 18-01-09
האלימות בהחלט מבזה את כל מי שאוהב את הספורט המקסים הזה ובכלל ואין ספק שהתגובה צריכה להגיע קודם כל ובלי שום קשר לועד מצידו של רמי רווה וקבוצת קאן אם שתיקה שלהם כמוה כהסכמה ולגיטמציה למה שראינו ובלי שום קשר היה כיף לראות את מעמד הפודיום שבהחלט החזיר אותנו לספורט עים הישתובבויות מצד אליקו ומתן מה שגרם לי לפחות לרצות עוד ומילה טובה לגולדי תומר ותמר אתם מדהימים ואין לי ספק שבסוף בזכותכם באמת תהיה פה ליגה מכובדת מישפט אחרון למישפחת אוחנה המון המון מזל טוב לאבא חיים סבא דני ודוד אליקו זה מה שחשוב בחיים היתר זה תפאורה בלבד סלמת אחיי שבוע טוב
20.ל18 18-01-09
הדוגמה שהבאת לא ממש טובה...זיזו נבחר באותה השנה שאירע המקרה, לשחקן הטוב בעולם..כנראה שיתר מעלותיו לא נשכחו מעיני הקהל והשופטים..

כל מי שמתבטא דרך אלימות, אין לו מקום בחברה המוקיעה אותה.

מקווה ששהינו באמת מצטער על האירוע ועד שלא יתחרט ויבקש מחילה גדולה, אין לו מה לחפש במירוצים.
21.סנצ'ו 18-01-09
היתה אחלה תחרות לא ממש הייתי ליד הדרמה אבל בתכלס נימאס....כל מרוץ יש איזה בבון שחייב להרוס! זה ספורט וגם לספורט יש חוקים וצריך לשמור אליהם כמו על זהב!!! אליקו כל הכבוד אחלה מירוץ, מתן אתה תותח כרגיל אמן וניראה אותך מניף את הגביע גם באליפות. וגל בן עמי מה אפשר להגיד?? זה חברים כל היופי בספורט, בן אדם ניפצע פציעה לא קלה, מיתאושש, מיתאמן לא בוכה ומראה לכולנו מהיא נחישות והתמדה מי יתן וכל הרוכבים יהיו כמוך! כל הכבוד בהצלחה לכולם אחלה תחרות וניתראה במרוץ הבא.....
22.ל-12 18-01-09
הייתי אומר שנסחפת ובגדול...
לאחל לאדם שיפגעו בבנו זה גבול שאסור לחצותו, שמור על פיף כי הוא מקיז שינאה ואלימות.
תנסה לקרוא בן השורות ולהבין את הנקרא...

שהינו הצעיר צריך לשלם על מעשיי אביו בדיוק כמו שכל רוכב אחר משלם על טעויות קבוצתו או תומכיו באיזור הפיטס (הפרעה והליכה באיזור הפיטס) ועל פי כמה וכמה שמדובר באלימות פיזית.
23.מתחרה מס' 2 18-01-09
ללא צל של ספק,צריך קודם כל להגיש תלונה נגד התת רמה,שי שהינו ולהרחיק את בנו עד סוף העונה למען יראו ויראו! סה"כ זה ספורט ומי שלא יודע להתנהג יורחק! באנו להנות ולא ולהתעסק עם שפלים כמו אדון שהינו.
24.פרופורציות... 18-01-09
אנשים יקרים
יש לכם פה כתבה נפלאה ותמונות מדהימות
ערן שלמה מביא לכם פה את אחד האירועים היפים של השנה על מגש של כסף
תהנו ממה שיש, לאט לאט נמגר את תופעת האלימות ותישאר רק הקצפת, כשזה יקרה לא תהיה ליגה בארץ שתשתווה לליגה הזו.
25.525 18-01-09
תגידו המסלול באולגה יהיה קבוע בליגה או רק בגלל המצב ? התחרות הייתה באולגה
26.דודו 19-01-09
למה לא רואים TRXים במרוצים?
אני מופתע שאין נציגות לענק האדום
27.ימאהה שולטת 19-01-09
למה לא רואים 450R? כי איזה אוננדה רוצחת "שפך" מנוע בתחרות האחרונה
28.קפוצ'ון 19-01-09
ערן,
חבל שכבר לא מראיינים כמו פעם את הרוכבים עצמם כמו בסיקורים הישנים (חלק מסיקורי המוטוקרוס)
תמיד נשמח לדעת מה באמת היה שם ולשמוע את תגובות הרוכבים!!
29.קפוצ'ון 19-01-09
נ.ב איך שכחתי לפרגן לך התמונות והסיקור סוף הדרך...
30.רונה 19-01-09
אתר פנצר עופר ושרון היקרים לדעתי לאחר מיפגן האיחס שחווינו בשבת יש צורך לארגן טיול נוסף סובב עולם בשמןנים יום נישמע הולם את האירוע
31.לאסף ארצי כרגיל 19-01-09
כל כתבה אני ימשיך ויגיד הלו אסףף אתה לא מעניין אף אחד תבין את זה כבר אתה והתגובות שלך למה אתה תמיד משחק אותה אחד שנחשב משו בענף אתה סתם עוד נודניק שיודע לעצבן מאחורי המקלדת אם היה חשוב לך המירוצים האיילה כמו שההערות המכועורות שלך ניראות אז המעט אני חושב זה היה שתגיע למירוצים ותתן יד לסדר ולא תשב מול הטלוויזה ותגדל את הקרס.
בושה וחרפה שאנשים כמוך מגיבים ככה אחרי מקרה אלימות שכזה . אולי אם היית שם היית מדבר אחרת אם היית רואה את הזוועה .
ליאור אברהמי אבא לילדים כמעט נחנק למוות ואתה מדבר איתי פה על סליחה ????
אתה נורמלי יש לך מוח בכלל או מה??
אתה מבין בכלל לאן היתדרדרנו .
אני חושב שהרחקה של שהינו מהליגה לכל העונה שנשארה פלוס מירוצי זוגות אם יהיה וכנס כספי נחמד שייעזור לעמותה למנוע את האלימות הזאת (איכשהוא).
בקיצור אסף אם אתה לא מבין סתום את הפה כי הפעם אין פה מקום לתגובות מהסוג שלך .
32.נזימה 19-01-09
נזימה באמת לכל הנוגעים בדבר יש לציין ולשבח את הרמת כתיבה שלכם את הפירגון את הדיוק באירועים את ההחמרה במה שצריך .
הצילומים ממש ממש ממש הכל הגיע הזמן שפנצ'ר יילמדו ממכם קצת אם אתם יכולים תשלחו להם קישור לאתר שלכם שילמדו קצת .
לפרגן לכתוב וליהיות ניטרלים .
עלו והצליחו כל הכבוד באמת ממש להוריד את הכובע.
33.ל31 19-01-09
תתגבר את שיעורי הבנת הנקרא שלך דחוף..יפה שעה אחת קודם..
34.לכל מי שמטיף לאסף ארצי 19-01-09
אם הייתם יודעים איזה ראייה רחבה יש לו על הדברים, לא הייתם נכנסים איתו בכלל לויכוחים מהסוג הזה. כנראה שאתם ממהרים להסיק מסקנות עוד לפני שהבנתם מה הוא כתב. האיש היחיד שראה שהולך להיות פה לינצ' תקשורתי על שהינו זה אסף והוא היחיד שניסה למנוע את זה (מבלי להצדיק את מעשיו כמובן), אבל מה לעשות שכולכם עדר והכי פופולרי כרגע זה לשחוט את משפחת שהינו.
יש צדיק אחד בסדום וכולם מפנים אליו אצבע מאשימה

ולכל המזלזלים - אתם כנראה לא יודעים כמה אסף ארצי תרם ותורם לענף, איזה דברים הוא עושה בלי לרוץ ולהדגאות ברוב חוצות. ואתה - מגיב 31 - אסף ארצי שוכב כרגע פצוע בבית, תאמין לי שאם לא כך, הוא הראשון להגיע למרוצים.
35.ל 34 אני איתך 19-01-09
ארצי הגדול
אנשים פה כנראה לא יודעים להעריך את הדעה שלך
הם לא שווים שתתייחס אליהם בכלל
36.ככ 19-01-09
דבר ראשון אחלה תמונות...
דבר שני,בלי קשר לתמיכה בבן אדם כזה או אחר וההעדפתי האישית...אני חושב שבכל ספורט,בכל ענף שהוא-צריך לגנות כל מקרה של אלימות...
אם בכדורגל מענישים קבוצה שלמה על אלימות מילולית מצד הקהל שלה (ראה ערך בית"ר ירושלים)
אז על אחת כמה וכמה להעניש רוכב על אלימות אביו(או מישהו מחברה הצוות שלו באיזור הפיטס).
מקווה שתדעו לתת את המענה הנכון ולמגר את תופעת האלימות המכוערת הזאת.
שיהיה שבוע טוב ושקט...
37.ארצי ארצי ארצי ארצי... 19-01-09
אין ולא היה כמו ארצי בעולם !!!
אף פעם הבן אדם לא התחבא אחרי המקלדת ולא כמוך מגיב 31 סמרטוט אחד!
38.ל34 ו37 כניראה אותו אחד 19-01-09
37 אתה מדבר על מתחבא מאחורי מקלדת אדון "ארצי ארצי ארצי"
בגלל שיש אנשים כמו שהינו, בבונים שפותרים בעיות בלחנוק אנשים. אנשים כמוני נמנעים מלפרסם את שמם ולהיכנס לתקריות כאיילה או אחרות .
לא כולם כמוך נולדו בכלוב יש אנשים שחינכו אותם איך להיתנהג ,וכשיש אנשים כמוך שמגנים על ההתנהגות הזאת הספורט הזה תמיד יישאר ככה. שימו לב ואני לא פונה רק אלייך כי אתה לא שווה היתייחסות מיוחדת אז תעקוב .
אז שימו לב שמתחרות לתחרות מספר הרוכבים קטן והאלימות גדלה .
הכל מתחיל ונגמר מהמארגנים נשאיר לשנייה את הטרגדיה שסיפק לנו שהינו ונבין בכלל למה הגענו למצב הזה .
מפיקים : חוסר מקצועיות חוסר סדר בראש ובראשונה תמר נתנוב שופטת???????
שופט עם ניסיון וכוח היה מונע את כל ההתהוללות הזאת עם הנפת דגל כחול אחד לעבר אברהמי.עצירת אברהמי "בסטאף אנד גו", לאפשר לשהינו לעקוף במידה וזה באמת עיקב את שהינו .לשם קח יש שופט במירוץ שיידע לקחת על עצמו את ההחלטות האיילה ולא ישאיר את התיסכול והחוסר יחס מצד השיפוט והמארגנים להורים והמלווים של הרוכבים .
כל זאת בלי להדציק לשנייה את המעשה של שהינו זה צריך ליהיות מורחק לכל המירוצים כי 1 דקה של חנק כבר כמה אנשים היו נותנים דין וחשבון בכלא .
ואז מי היה חכם אסף ארצי הקרסטן ?
אתה שאין לך מושג על מה אתה מדבר ??
או שהינו וחברי העמותה ????
חבר'ה הרוכבים תנו יד לסדר מירוץ הבא יהווה מירוץ מחאה אף אד לא מגיע להתחרות עוצרים את הליגה פן יהיה מאוחר את הכסף שלכם להפוך לסדר שומרים ומרשלים מנוסים "קורס של דני אוחנה"
עד שלא יהיה סדר ואתם הראשונים לעשות אותו אין לכם מה לבוא בטענות .
ניפגש שוב כשיהיה מאוחר מידיי ולא רחוק המוות הזה השאלה היא רק מי זה יהיה.
39.אדון 38 19-01-09
אם היית קצת מבין עניין לא היית קופץ בראש, צר לי לאכזב אותך שמי שממנה את שופט המרוץ זה לא המפיקים אלא העמותה.
חוץ מזה אני להבדיל ממך חושב שנתנוב עושה עבודה טובה, אמנם לא מושלמת אבל בטוח שטובה יותר ממה שעשו קודמיה

עלק "סטאף אנד גו"


40.ל38 החמוד.. 19-01-09
לפחות ארצי מזדהה ולא כותב את מה שהוא חושב מאחורי מקלדת ומחכה שיהיה אפשר להגיב מבלי שיזהו את מה שהוא חושב.
אתה נמושה שלא מבין כלום מהחיים.

אני קראתי כמה וכמה פעמים את מה שארצי כתב ולא הצלחתי להבין איך אנשים כמוך לא מבינים קרוא.
יצאת גם אחש מהאבל שלא יודע לקרוא וגם פקק בהצעות ייעול המפגרות שלך.

איזה הגזמות ניסיון לרצח הבאת פה לך שן על האף

בכל מקרה אני בטוח שהעמותה תמצה את הדין ואנו מחזקים את ידייך הגב' נתנוב. אל תתני למשלוחי המקלדת לצנן לך את ההתלהבות והעבודה הטובה שאת עושה.
41.לכל המלעיזים מאסף ארצי.. 19-01-09
אתר נזימה בשבילי הוא מקדש. אני מרגיש שהוא חלק בלתי נפרד מאהבותיי ואני נהנה מאוד להיות חלק מרכזי בהוויה שנקראת נזימה. נזימה היא חלק מחיי רבים מאיתנו ואני לא מנצל את המעמד והסמכויות שניתנו לי ע"י צוות האתר. את שאני חושב, אכתוב מבלי מורא. אני אבחר שלא להתייחס לחברים שחושבים שבאמצעות חיצים כאלה ואחרים, יצליחו לרגש אותי.

אני הייתי שמח להוריד טיפה את הלהבות ולבקש מכם להשמיע את דעתכם מבלי להיכנס להנגחויות והתנצחויות. בואו וננהג באחריות ובבגרות. השמיעו את דעתכם הכנה ואם מישהו מרגיש שלא נוח לו להזדהות, אז שיבושם לו. תרבות הדיון היא ערך נעלה..אנא מכם, כבדו אותה.

בברכה, אסף
42.דורון - קוזלוביץ. 19-01-09
חברה מה קורה לכם - אתם כולכם יורדים על אסף ארצי מה בסך הכל הוא אמר , הוא הביע את דעתו וזאת זכותו ותפסיקו לקשקש בסך הכל היה אחלה מירוץ . אני חושב שכולם צריכים להסתכל שוב על הזמנים ותבינו שיש בעיה עם לוח הזמנים כמו למשל ...פירוט ההקפות של עומרי שהינו לא נמצא בכלל אבל בהקפות מהירות בקטגוריה מתחילים שהינו בהקפה השניה כבר עשה 5:29 והדר וינברג עשה בהקפה השניה 5:16 - זאת אומרת שהם יותר מהירים ממתן ניר ואליקו , ואם תסתכלו לגבי הטענות של שי שהינו אז תדעו שהוא צודק לגבי ליאור אברהמי - עומרי שהינו עשה עקפה מס' 5 תוצאה 6:58 לעומת ליאור אברהמי גם בהקפה מס' 5 7:29 , זאת אומרת שעומרי יותר מהיר מימנו ולכן ליאור אברהמי היה צריך לפנות לעומרי ובגלל זה שי צודק ואת ליאור צריך לפסול כי בינינו הוא לא מהיום משתתף בתחרויות ולפי דעתי צריך לפסול אותו . לתשומת לב לוועדה -דיי לרחם על הרוכבים , ולפי דעתי צריך לשנות את המיקום של תוצאות הקטגוריה סניורים ומתחילים .( זאת דעתי האישית .
43.למר קוזילביץ 20-01-09
תחזור לימי הסערה בכוס תה בזהו זה ותתחבא שם.
אם הבנת שיש טעות ברשימת הזמנים, אז למה אתה מצדד בא אח"כ.
עכשיו לך ולמד את החוקה ותגלה כי רק כאשר מונף דגל כחול על הרוכב לפנות את הדרך, או כאשר ישנו רוכב שנמצא בהקפה שלמה מעליך, לא כי הוא רוכב יותר מהר.
שהינו היה צריך לעקוף בכוחות עצמו וזהו. כמו שעשו הרבה אחרים...
44.דורון קוזילביץ 20-01-09
במקרה אני רק יכול לעזור לך שכבר כמה תחריות לא היה דגל כחול ואם זה מה שאתה אומר אז תמר לא צריכה לשפוט יותר כי עם היה לה דגל כחול אז היא היתה מרימה אותו , בכל מקרה ליאור צריך להבין ששלוש הקפות הוא מחזיק את עומרי שעומרי בקטגוריה מתחילים וליאור צריך בכל מקרה לפנות לו אז על תתיף לי מוסר ואל תרשום דברים סתם ובלי שם כי אני בתוך שאתה אחד מהקובינטורים שנמצאים אחריי מקלדת .
45.ל42 דורון קוזלוביץ 20-01-09
זמני ההקפות המהירות של שהינו + הדר הינם טעות של פלט מחשב הם בשום מצב לא מהירים יותר ממתן ניר ושאר התותחים. זה פשוט פלט שגוי של מערכת מדידת הזמנים הפרימיטיבית שכרגע משתמשים במירוצים. כמעט כל מירוץ ישנה טעות זאת או אחרת של מדידת זמנים שגויה אשר נותנת זמני הקפות בילתי מתקבלים על הדעת כך שחלק ניכר מן הטיעון שלך קורס. ישנה בעיה תמידית של רוכבים שלא נותנים לעקוף וכן מסלול אשר אינו מתוכנן מספיק לאפשר עקיפה בטוחה ע"י רוכב מהיר יותר אבל בגדול הפקת המירוצים הינה ברמה גבוהה יותר ממה שהיה בעבר חסר לעמותת הטרקטורונים כוח לאכוף את חוקי המירוץ. במידה והמסלול היה רחב מספיק בחלק מן התוואי בעית העקיפה היתה נמנעת לחלוטין המסלול בפועל היה צר מאוד ברובו.
התנהגותו של מר שהינו הינה בילתי מתקבלת בכל פורום או נישה בעולם כולו. יש להקיא התנהגות מסוג זה מכל אירוע ספורטיבי . אלימות פיזית הינה ההפך הגמור מספורט זה מקווה שחברי העמותה ישכילו להעניש במלוא חומרת הדין את הנוגעים בדבר כי זאת אחת הסיבות לצניחה החופשית במספר הרוכבים ממירוץ למירוץ .נ.ב. אדון שהינו "מקורב" מאוד לאחד מבכירי צוות עמותת הטרקטורונים כולי תקווה שקשר זה לא יטה את הכף .

46.תגובה ל-42 20-01-09
קודם כל קיבלתי את מה שכתבת אבל אין שום קשר לשי שהינו שהוא מקורב לדני אוחנה - עונש זה עונש אבל שתדע שגם ליאור אברהמי היה צריך להיפסל כי גם לא יש חלק בכל מה שקרה - למי שזוכר הוא לא בקטגוריה מתחילים והוא היה צריך לפנות לשהינו ודבר שני לא מקללים את שי " אני יזיין אותך ואת הבן שלך " אז אני חושב שהוא גם צריך לקבל עונש - פסילה מהתחרות .
47.עמית רגב(צופה) 20-01-09
היה צריך לפוצץ את המירוץ באותו רגע ולקבור את השמן(שהינו) בחול.
הבעיה שהבטטה הזה מקורב למארגנים אז בודאי לא יעשו לו כלום.
אברהמי,אנחנו איתך!
48.לעמית רגב 20-01-09
למה ככה לנבל את הפה זה לא מוסיף כבוד לאף אחד וחבל שאתה נוהג כך , אני חושב שהיום בישיבת ההנהלה נדע מה קרה , עם כל הכבוד למר שהינו ולליאור אברהמי בסך הכל היה אחלה תחרות וכל האש נמשכת אליהם וזה לא מה שאנחנו רוצים אז בבקשה ממך עמית דיי לשנאת חינם , כל הכבוד לכל רוכב שמשתתף בתחרות ואתם אחלה רוכבים . המשך יום טוב לכולם.
49.בושה וחרפה 21-01-09
יש אנשים שמחכים רק ליום שאחרי כדאי לכתוב את התגובות המסריחות האילה. תתעסקו ותתנו יד כדאי לשפר.
פה אחד, אף אחד לא מגיע למירוצים יותר עד שיכנסו ישיבה יחד עם כל הרוכבים שם יקבע קודם כל .
שופט מנוסה חובההההההה
מרשלים מנוסים חובה .
עמותה שלא תכלול שום קשר בין הרוכבים הורים של....
וחוקים ברורים לכל דבר.
במידה וזה לא יקרה לא עולים למסלול חד משמעית פעם אחד וגמרנו .
כשתגיעו למירוץ ולא תעלו למסלול ולא תשלמו דמי הרשמה בגלל ששוב חיפפו בנוהלים שם הם יפסידו שם הם ידעו שאין יותר שכונה וידאגו לשיפוט כמו שצריך ולשאר הדברים שסה"כ נותנים לכם הרגשה טובה בסוף מירוץ.
כולכם בוכים פה כל הזמן גם הרוכבים גם הקהל וגם מי שסתם משעמם לו ורוצה לכתוב איזה משהו מגעיל .
במקום לבכות תנו יד תראו שיש נכונות לעשות סדר לא להגיע להתחרות ואחרי זה לבכות .
מה שקרה במירוץ הזה זה הדבר הכי מזעזע שיכול לקרות חיים של בנאדם יכלו להיגמר וכל זה על גביע מפלסטיק ותואר שאף אחד לא מעניין אותו אילא אם קוראים לך מתן ניר או אליקו אוחנה שני רוכבים מהשורה הראשונה כמה רמות מעל כולם וזה בגלל...????
כל אחד מהם מקבל את כל התמיכה שיש, טרקטורון שלא בבעלותם חלקים לא על חשבונם אימונים כמעט בכל זמן שירצו (חלק מהמקצוע שלהם).לא לשכוח כישרון שתבוע בכל אחד מהם.
ואתם ....לפעמים שומעים מירוץ חולות ועובר לכם בראש לא פעם ולא פעמים על הוצאה הכספית של סט צמיגים חדשים למירוץ חולות המיתון משפיע על רובנו .
וכל הרוכבים צריכים להבין שהכוח בידים שלהם לא של העמותה ,לא של המארגנים ובמיוחד לא של הספונסרים כי אילה לא שווים שקל בלעדיכם .
בלעדיכם אין מירוצים, אין לאליקו ומתן טרקטורון (שיקנו מהכסף שלהם).
אז תבינו ותנצלו לפחות את המעט שפשר להשיג מהמירוצים האיילה הגינות ואיכות כדאי לתת לכם לצאת ממירוץ מרוצים מההספק שאליו התאמנתם כל החודש למירוץ הזה .
שבוע טוב.
50.דודי צמח - 10 21-01-09
ממש שדה מוקשים מה שקורא פה אנשים באים להתחרות ולהנות ואנשים לא מפסיקים ללכלך על הרוכבים , תאמינו לי אתם לא יודעים כמה אנשים מבחוץ היו מתים להתחרות ואין להם את האפשרות אז בבקשה ממכם מי שלא בא לו להגיע למרוצים שלא יגיע .

51.דודי אתה צודק אבל........... 21-01-09
מנגד יש לך מושג כמה רוכבים שיש להם אפשרות להתחרות אבל מעדיפים שלא ?
להערכתי לפחות יותר מכפול מכמות המתחרים שקיימת היום הצביעו ברגליים ואינם משתתפים פעילים.
ומדוע לדעתך מצב זה קיים ?
התשובה בחלק גדול מן התגובות שנרשמו.
אז בבקשה בוא לא ניטמון את הראש בחור כמו בת יענה
דודי יש בעיה נקודה.
ורצוי לטפל בה כמה שיותר מוקדם.
מתחילת העונה ישנו גרף משתתפים דומה למצב הבורסה בנפילה חופשית.
כולם יודעים זאת אבל אף אחד באמת לא עושה דבר בנידון.
אולי באמת אחת ההצעות שהעלו פה להחרים את התחרות הבאה ולא להגיע תעיר את מי שצריך.
כך בחשבון שהנשכרים המיידים של התחרות הם היבואנים שקוצרים פירות על שמאל וימין אולם עושים מעט מאוד אם בכלל למען הליגה שכל מה שניצב לנגדם הוא השקל בכיס ותו לא
מקרה שהינו/ אברהמי חצה קווים אדומים וזהו אות אזהרה לכול המשתתפים אולי בתחרות הבאה מישהו ישלוף סכין וידקור את הרוכב שמפריע ?
ותחשבו על זה.............
52.דודי צמח -10 21-01-09
אני מסכים איתך שיש בעיה אבל בשביל לשנות את זה אני חושב שצריכים לעשות אסיפת רוכבים ולרענן לכולם שמי שמשתתף בתחרויות צריך לדעת גם חוקים שקבעו העמותה , לא יתכן שכל מירוץ יש בעיה עם רוכב כל שהוא , במרוץ שרמי קסנטיני חסם רוכב אחר ( מרוץ גוליס) הוא קיבל פסילה מידית ולכן אני אומר - ליאור אברהמי רוכב חבל על הזמן ואני הראשון שבאתי לברך אותו אבל לא ידעתי מה קרה בדיוק ועכשיו לאחר ששמעתי מה היה אני חושב שליאור צריך להיות גבר ולהסיק מסקנות ולהבין שהוא גם טעה , בכל מקרה חבל שדברים כאלה מגיעים לרמות האלה , רק עוד דבר אחד אני רוצה להוסיף בענין שי שהינו , הבנאדם משקיע בבן שלו מעל ומעבר ותאמינו לי ששי אחלה בנאדם וזה לא יפה כל האלהום הזה . חברה יש לנו ליגה חבל על הזמן ועל תהרסו את .
53.אסף ארצי 21-01-09
יאללה, סולחה!!!

כולם מייחלים ליום הזה שכל רוכב שמסיים את המירוץ, יעניק פרח לאחד המתחרים..זה לא יקרה!!!
אבל עצם העניין שאנו מעלים על סדר היום את העניין הזה, זה בסופו של דבר ייכנס לתודעתם של המתחרים ומלוויהם.

לילה טוב, אסף
54.מישהו עם ראש על הכתפיים 22-01-09
די להיות חבורה של מושפעים שכל היום מגיבים על תמונות של טרקטורונים מה יש לכם תתעוררו זה פשוט טמטום כל היום כל החיים לדבר ולהגיב על טרקטורונים צאו לרכב וזהו מה יש לכם
55.סתם אחד ששמע את הסיפור 23-01-09
אני חושב שליאור אברהמי סתם שחצן ובלי שום קשר ההיתנהגות הזו של לחסום מתאימה לו שהינו אני איתך אתה צןדק ובמקומך הייתי מסביר לבן שלך שפעם הבאה פשוט ינסה להפוך אותו ואז הוא ילמד שלא חוסמים אבל לא צריך אלימות

כל הכבוד על הביזיון שקוראים לו פה אירגון
56.דודי צמח 25-01-09
אני מגיב בכתבה זו וזאת ולאחר שיש בחור בשם עמי שאגיב בכתבה של הפרוטקול של העמותה ומאחר ונסגרה הכתבה ולא ניתן להגיב , אז ככה אדון עמי עם היו מנסים לגנוב לך את הטרקטורון אני מבטיח לך שגם אתה היית רץ עם בזנט ביד או שלא , אבל מה זה קשור לעונשים שאנשים קיבלו ולזה שאני יקבל עונש ... אני מאמין שאתה בטוח איזה ילדון שלא מבין מעצמו כלום . אז יאלה לך חפששששששש
57.לדודי צמח 25-01-09
לדודי היית בסדר גמור שרצת לגנב אים הבזנט אבל רק דבר אחד לא היית בסדר שלא הבאת לו את הבזנט בראש כי זה מה שהיית צריך לעשות וזה גם מה שאני הייתי עושה אים מישהוא היה מנסה לגנוב לי את הטרקטורון ושעמי ילך לחפש...
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:16-24.