טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ATVMX: הטריק יעלה לליגת העל?


   16-06-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

התחרות מגיעה לפארק השקיעה באילינוי, וג'ואל הטריק מגיע עם המומנטום של שני ניצחונות רצופים, וינסה להוכיח שהוא ענק אמיתי ולכבוש את הפסגה מווינן

ג'ואל הטריק רוצה את הצלחת האדומה בסוף השבוע ב-ATVMX במירוץ המתקיים בפארק השקיעה אילינוי. נראה שלאחר שתי ניצחונות ברציפות ומחיקת הפער בצמרת ל-7 נקודות בלבד מהמקום הראשון, הטריק מוכן מתמיד לעשות את הצעד הגדול. לאחר ניצחון גדול בסיבוב הקודם בטנסי, 1-1, יש לו את ההזדמנות לקחת את הצלחת האדומה ואת ההובלה בקרב על התואר לאחר המירוץ בשבת הקרובה.

צ'אד ויינן מגיע בשבת עם אתגר לא פשוט, והוא לשמור על הצלחת האדומה מפני הטריק. האלוף המכהן מגיע למגרש הביתי שלו באילינוי, כיוון שהוא מתגורר רק שעתיים מפארק השקיעה שם ייערך המירוץ, והוא נחוש לחזור למרכז הפודיום מול הקהל הביתי שלו. חבריו ומשפחתו יגיעו בכמויות ויעשו לכבודו הרבה רעש, הכל כדי לעזור לו להשיג את הנקמה המושלמת לאחר שהטריק השיג כאן את הניצחון בשנה שעברה. עוד רוכב ששווה לשים עליו עין בשבת הוא ג'פרי רסטרלי, כשפחות מהפודיום יהיה אכזבה ענקית בשבילו.


יעלה לליגת העל? הטריק. צילום: atvmotocross

תומאס בראון מגיע למירוץ הזה מהמקום הרביעי. הוא כבר סיים ארבע פעמים בחמישיה הראשונה, ומיצב עצמו כאחד הרוכבים הכי עקביים ויציבים העונה. רוכב נוסף שעדיין מחפש פודיום העונה הוא ניק גנוסואה. בשנה שעברה הוא סיים באילינוי רביעי, אבל השנה יש לו תוצאות טובות אפילו יותר. הוא ממשיך לרצות ולהוכיח שהוא שייך לליגת העל של הרוכבים.

לאחר שסיים מחוץ לפודיום לפני שבועיים בטנסי, רוני היגרסון נחוש להרוויח את הפודיום הראשון שלו העונה. גם חברו ג'וש איפרמן רוצה מאוד את הפודיום הראשון שלו לעונה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 01:40-24.