טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ATVMX: הטריק שמר על המומנטום


   07-06-2017, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסיבוב השישי בטנסי טרף את הקלפים עם ניצחון שני רצוף של הטריק, וקרב האליפות פתוח כאשר רק 7 נקודות מפרידות בינו לבין ווינן, במחצית הדרך

כשהוא מגיע למסלול במאדי קריק כשהוא רענן אחרי הניצחון הראשון שלו העונה ב-ATVMX, ג'ואל הטריק המשיך את המומנטום בטנסי בסוף השבוע האחרון וניצח בפעם השנייה העונה. התחרות הגיעה לנקודת האמצע שלה, עם הסיבוב השישי, כאשר רק 7 נקודות מפרידות כרגע במאבק האליפות.

כאשר הרוכבים המקצוענים התאמנו על המסלול האגדי בבוקר, לא הרבה השתנה בין הסיבוב הראשון והשני, שבסיומו הטריק לקח את כל הקופה. הטריק הראה דומיננטיות כבר מההולשוט של הסיבוב הראשון, כאשר ווינן מצא עצמו בקרב שנוא מול רסטרלי, שעבר למקום השני לקראת סוף ההקפה הראשונה. לאחר ניסיונות רבים לעקוף את רסטרלי, ווינן הצליח לחבר את החלקים ועבר למקום השני לקראת אמצע המירוץ. אבל אז, הטריק כבר תפס פער שווינן לא יכול היה לסגור. רסטרלי נשאר צמוד לווינן, כאשר תומאס בראון שייט למקום הרביעי בקו הסיום. את החמישייה הראשונה השלים רוני היגרסון.

צילום: http://atvmotocross.com

במוטו השני הגיח פרצוף חדש ופחות מוכר עם ההולשוט, כאשר סם רואו תפס את ההובלה. הטריק לא נשאר הרבה מאחוריו ומהר מאוד תפס את ההובלה. בינתיים, בראון מצא עצמו בעמדה שהוא לא אוהב, מה שרק גרם לו להשתפר בהמשך. ווינן היה בעשירייה הראשונה, והוא עשה הכל כדי להתקדם. לאחר ארבע ההקפות, ווינן סיים רביעי מאחורי היגרסון. רסטרלי שמר עצמו קרוב להטריק, אבל הפער היה פשוט גדול מידי. ווינן עשה צעד לפודיום לאחר מחצית מהמירוץ, והחל להשיג את רסטרלי. השניים מצאו עצמם במאבק צמוד מאוד בשני ההקפות המסיימות של המירוץ. לבסוף רסטרלי סיים שני וווינן שלישי. שלושתם גם הגיעו לבסוף אל הפודיום, הטריק ווינן ורסטרלי, כאשר הביצועים של הטריק הביאו אותו למרחק של 7 נקודות מווינן בקרב על האליפות.

"כבר עבר זמן רב מאז שסיימתי ראשון בשני המירוצים, וזה מדהים לבוא ולעשות את זה כאן במאדי קריק", אמר הטריק בסיום. "אני מצפה לשמור על המומנטום גם בסיבוב הבא".

טבלת האירוע

1. הטריק
2. רסטרלי
3. ויינן

טבלה כללית של האליפות
1. ווינן (208)
2. ג'ואל הטריק (201)
רסטרלי (164)תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:32-24.