טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ATVMX: כל הלחץ על ג'ואל הטריק


   02-06-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסיבוב השישי מגיע למסלול במאדי קריק, כאשר הטריק ינסה להשיג את הניצחון השני ברציפות. זה ממש לא הולך להיות קל. מחכים לעוד הצגה של הרוכבים

ג'ואל הטריק יגיע אל הסיבוב השישי של ה-ATVMX במסלול במאדי קריק שייערך בסוף השבוע כשהוא משוחרר מצד אחד אחרי הניצחון הכולל הראשון שלו העונה, אבל כשפחות מעוד ניצחון, השני ברציפות, יהיה סוג של אכזבה. הטריק, יחד עם הרוכבים האחרים,ינסו לתת עוד שואו גדול בתחרות.

רק לפני שלושה שבועות האוהדים ראו את הטריק לוקח את הניצחון הכולל הראשון של השנה לאחר מירוץ ראשון צמוד ואינטנסיבי מול צ'אד ווינן. הסיבוב השני כבר היה סיפור אחר לגמרי, והטריק דהר אל ניצחון 2:1.

הטריק כבר הגיע לניצחון בשנה שעברה במאדי קריק. רוכב נוסף שצפוי לתת לו פייט, הוא תומאס בראון. הוא מגיע לאחר פעמיים ברציפות לאחר שסיים במקום החמישי, ינסה הפעם לחזור אל הפודיום.

ניק גנוסאה וג'פרי רסטרלי מגיעים למירוץ כשהם צמודים במקום הרביעי, ורק 44 נקודות מהמקום הראשון. בין התרסקות לפציעה, רסטרלי הוכיח שיש לו לב של אלוף, והעקביות המרשימה שלו ששומר אותו קרוב לפודיום גם כשעונה מתקדמת.

רוני היגרסון ממשיך את המסע שלו לפודיום העונה. באירוע במאדי קריק בשנה שעברה הוא סבל מחוסר מזל, ויחפש את התיקון השנה. צמוד אליו נמצא ג'וש אפרמן, רק שש נקודות מאחוריו.

הטבלה הכללית


1. צ'אד ווינן 166
2. ג'ואל הטריק 151
3. תומאס בראון 131
4. ניק גנוסאה 122
5. ג'פרי רסטרלי 122תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:57-24.