טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ATVMX: ווינן והטריק ראש בראש על איש הברזל


   11-05-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסיבוב השלישי במסלול האגדי באינדיאנה מוצא את הרוכבים דרוכים ולהוטים להביא את הניצחון בסוף השבוע בתחרות צמודה. האם ווינן יביא עוד אחד לאוסף?

ה-ATVMX תמשיך בסוף השבוע עם הסיבוב השלישי במסלול האיירון מן (איש הברזל) באינדיאנה. כאשר מדובר באחת מהתחרויות הצמודות בהיסטוריה, נקבל בוודאות בסוף השבוע מנה גדושה של התרגשות.

עם שלושה ניצחונות מאחוריו העונה, צ'אד ווינן יחפש ניצחון נוסף לאוסף שיישאיר אותו בעמדת ההובלה. האלוף חמש פעמים ברציפות רוצה מאוד את השישי ברציפות, ולא מראה שום סימנים של האטה עד כה. בשלושת הסיבובים הראשונים ראינו הבדל משמעותי בשיטת האימונים של ווינן, שאפשרה לו להתחיל טוב יותר ולקפוץ במהרה להובלה מוקדמת cnvkl vnhru.. ווינן מגיע לאינדיאנה במטרה לחזור הביתה עם הניצחון הרביעי ברציפות העונה.

היריב הגדול של ווינן, הטריק, יחפש גם הוא את הניצחון בשבת. ככל שהעונה מתקדמת, הטריק, שהמסלול באינדיאנה ממש לא זר לו, נראה יותר נhנוח ורגוע. זה אמור בסופו נשל דבר לייצר גם תוצאות ולהביא לו את התואר הראשון שלו. הטריק אמנם מוביל עד כה בנקודות, אבל יחפש את ההובלה הכללית לקראת המטרה האמיתית שלו - האליפות.


הרוכב ימאהה תומאס בראון ינסה גם הוא להתמודד על הניצחון הכולל בסוף השבוע. עברו שנתיים מאז בראון עשה דרכו למרכז הפודיום, בניצחון האחרון שלו באיירון מן באינדיאנה. הוא יחפש לשחזר את ההצלחה בסוף השבוע.

אחד הרוכבים העקביים השנה הוא ניק גנוסה. ילדי ניו ג'רסי עדיין לא סיים מחוץ לחמישייה הראשונה. אבל הוא להוט להשיג את הניצחון הראשון שלו ולסייים על הפודיום. לאחר כמעט חודש מהסיבוב הקודם, האימונים של גנוסה עשויים להשתלם בגדול בשבת הקרובתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:22-24.