טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
נציגי הרוכבים: "ההתאחדות ביצעה הפרות שסיכנו חיי אדם"


   05-05-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

עמותת מועדון המוטוקרוס הישראלי, עמותת האנדורו ועמותת הסופרמוטו הישראלית ממשיכים במאבקם בהתאחדות: "דורשים התנהלות שקופה ואחראית"

מאבקם של נציגי הרוכבים מעמותת מועדון המוטוקרוס הישראלי, עמותת האנדורו ועמותת הסופרמוטו הישראלית בהתאחדות לספורט מוטורי נמשך. אתמול הם העלו בדף הפייסבוק שלהם פוסט בו טענו כי החשב המלווה את פעילות ההתאחדות עצר את פעילותה.

לדבריהם, "לאחר עיון מעמיק בנתונים הבעייתיים, לכאורה, שהוצגו בפניו, הבין גם החשב המלווה שהתנהלות הוועד המנהל והמנכ"ל דורשת בירור וחקירה יסודית. עצירת הפעילות היא צעד ראשון והגיוני, שנועד גם כדי למנוע נזק גדול יותר".

"אנחנו חוזרים על הבקשות הבסיסיות שלנו, בין השאר: החזירו את עמותת הסופרמוטו הישראלית, החליפו חברי הוועד המנהל בנציגים אותנטיים ותנו לנו לסייע בקידום הספורט המוטורי, בצורה מקצועית, שקופה ואחראית".

את הדברים חיזק גיא כתב, שהיה רוכב מוטוקרוס וחבר ועד עמותת המוטוקרוס הישראלית. לדבריו, "ב-29/4/2017 התקיים אירוע ספורט מוטורי באירגונה ובאחריותה הבלעדי של ההתאחדות לספורט מוטורי בניהולו של מר עומר שושני –מנכ"ל ההתאחדות אשר נכח באירוע מתחילתו. האירוע התנהל ללא תיאום וללא אישור של עמותת המוטוקרוס הישראלית וכחבר וועד לשעבר נשלחתי ע"י וועד העמותה ע"מ לראות מה נעשה באירוע.

כתב העלה טענות קשות במסמך: "האירוע אורגן ע"י ההתאחדות לספורט מוטורי, בניהולו הבלעדי של מר עומר שושני. האירוע לא תואם עם עמותת המוטוקורוס והתקיים בניגוד לדעתה. כל הפרות הכללים הובאו לידיעתו של מר עומר שושני בזמן אמת , אך לא רק שהוא דחה אותם בזלזול , ההיפך הגמור, מנכ"ל ההתאחדות דחף בכל הכוח להמשך קיומו של האירוע תוך שהוא מאיץ במר דני אוחנה "להתחיל כמה שיותר מהר".

"בוצעו הפרות בוטות שסיכנו ממשית את חיי הרוכבים, ובכללם ילדים", סיכם כתב.
תגובות לכתבה
1.דורון 20-12-17
מה הפלא? תקישו גוגל על עומר שושני, תקראו תגובות לכתבות ותבינו מי הוא הפרחח הזה.....מדובר בבחור שחצן, מזלזל בכל מי שלא מסכים עימו, כוחני ומחריב כל דבר שהוא קשור בו. זה פשוט מחדל למנות אדם, פושט רגל, רמאי ונוכל (עשק כל קופה שניהל בחייו....), כמנכ"ל של ההתאחדות. איפה שרת הספורט
אפשרות הוספת תגובות נחסמה ע"י המערכת

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:24-24.