טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סופרקרוס: האליפות תיסגר בסבב האחרון


   04-05-2017, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

האליפות מגיעה לרגע האמת בלאס וגאס, והקרב המטורף בין דאנג'י לטומאק יגיע לשיא. טומאק יצטרך הרבה מזל ולהיות בשיאו בכדי לעשות את זה. טל דשא מתרגש

זהו זה , הגענו לסבב האחרון באליפות הסופרקרוס, שיתקיים בלאס וגאס ומתוך 3 אליפויות יש לנו 2 שעוד לא נסגרו ועליהן אכתוב הפעם.

250 מזרח:


לאחר הפאשלה של ג'ואי סבטג'י בסבב הקודם בו הוא לא עמד בלחץ והתרסק הוא צריך להגיד תודה על כך שהוא עוד מוביל את האליפות אך בפער קטנטן על פני זאק אוזבורן וג'ורדן סמית'. אוזבורן הוא הרוכב הטוב בקטגוריה הזו העונה, אך סבטגי היה עקבי ממנו בכללי ולכן הוא מוביל את האליפות. הכל פתוח בקטגוריה הזו והטרוף של המרוץ האחרון יכניס עוד פילפל לתוך קטגוריה מטורפת מלכתחילה.

450:


לא ייאמן אך בסופו של דבר האליפות תיסגר בסבב האחרון והקרב בין דאנג'י לטומאק עולה עוד שלב. בניו ג'רזי טומאק פישל לאחר שהגיע כאשר הוא מוביל את האליפות וזו מילה קצת קשה אך אמיתית. טומאק יצטרך הרבה מזל ולהיות בשיאו בכדי לקחת את האליפות הזו. דאנג'י מצד שני עבר עונה נוראית שהתחילה עם שליטה של קן רוקזן שנפצע לאחר 2 נצחונות.

לאחר מכן כאשר היה נראה שדאנג'י הוא האלוף הכמעט ודאי של העונה פתאום טומאק הראה לכל העולם את המהירות והיכולות שלו שכבר לא ראינו שנתיים. מהרגע שטומאק עלה למעלה דאנג'י ירד למטה ומצא את עצמו פתאום פותח לא טוב , שזו תמיד נקודת חוזק שלו בזמן שטומאק עצמו שתמיד היה ידוע בתור אחד שפותח לא טוב באופן עקבי, למד לפתוח כמו שצריך.

עכשיו כאמור היוצרות התהפכו שוב פעם ודאנג'י מוביל את הטבלה, עונה מדהימה ששיאה יהיה ביום שבת הקרוב בלילה. אל שני אלו מצטרף מרווין מוסקין שרוכב מעולה כרגע ומצליח להפריע לשני הרוכבים, רק שלרעתו של טומאק מוסקין מן הסתם יהיה מחוייב לעזור וירצה לעזור לדאנג'י ולקבוצה לקחת את האליפות.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:51-24.