טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
דוד צור הודיע על התפטרותו מתפקיד יו"ר התאחדות המכוניות והקרטינג


   04-05-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

רעידת אדמה בספורט המוטורי: למערכת נזימה הגיע מכתב ששלח צור לשרת הספורט: "אין בכוונתי לשמש עלה תאנה וצינור להעברת כספי ציבור"

דוד צור הודיע על התפטרותו מתפקידו כיו"ר התאחדות הרכבים והקארטינג בספורט המוטורי, כך נודע אתמול למערכת אתר NAZZIMA. במכתב ששלח צור לשרת התרבות והספורט מירי רגב, הוא פתח וכתב: "לפני שנתיים נעניתי ברצון לקחת על עצמי את התפקיד של יו"ר ההתאחדות בהתנדבות על מנת לאחד את כל ענפי הרכב הפועלים בספורט המוטורי ולממש את מטרות העמותה".

צור פירט במכתב את הישגיו, בהם פתיחת המסלולים החדשים בערד ובבקעה, הגדלת תקציב ההתאחדות ומיסוד נוהלי עבודה כפי שלא היו בספורט זה בעבר. בנוסף, נוהלו לדבריו תקציבי העמותה בשקיפות ותיאום מלא עם החשב.

"לצערי, נתקלתי בחלק מנציגי העמותות של מטה בחבורה מפולגת, סקטוריאלית, שנאבקה בי בכל מהלך שנועד להגביר את הפיקוח, השקיפות והניהול התקין באמתלות שונות ובאובססיביות. כל החלטה שמובאת לאישור האספה נתקלת בסחבת בלתי נסבלת", כתב צור.

הוא הוסיף: "בהיעדר שת"פ ותקיעת הגלגלים לא ניתן היה להשלים את התהליך ולמסד את מבנה העמותות. במצב הדברים היום לא אוכל לקבל עלי את האחריות שבהפקדת כספי הציבור המוזרמים לעמותה. אין בכוונתי לשמש עלה תאנה וצינור להעברת כספי ציבור. על כן אני מודיע על התפטרותי לאלתר מתפקידי כיו"ר ההתאחדות".

להלן תגובת נציג ענף "עפר" רמי לימון:

"התקבל היום אימייל מדוד צור, המעדכן כי הוא בחר לסיים תפקידו, כיו"ר התאחדות המכוניות והקרטינג, לאלתר.
הוועד המנהל יחל בימים הקרובים, בהליך בחירת יו"ר חדש, המהווה גם נציג הציבור.
חילוף נציגי הענפים לאחרונה, הניע מהלכים אשר מסמנים תחילת תקופה חדשה, שאני מקווה ופועל, יחד עם חברי בוועד המנהל, תביא התנהלות שקופה, מקצועית וישרה.
שלא תטעו, העבודה הקשה רק מתחילה עכשיו ואני מנצל ההזדמנות וקורא לנהגים ולנווטים להצטרף לוועד העמותה ולסייע במשימות הרבות שעומדות בפנינו.
שיהיה לכולנו בהצלחה!".

ידיעות קשורות:
תאריכי עונת 2017-לחץ כאן
תביעה נגד ההתאחדות - לחץ כאןתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:51-24.