טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
טרפת הסופרקרוס: הקלפים נטרפים עם עוד מהפך


   01-05-2017 , טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סיבוב מספר 16 של האליפות במזרח רטרפורד סידר ניצחון שלישי של דאנג'י על מוסקין, כשטומאק התפרק ברגע האמת. טירוף גם ב-250 מזרח

טירוף מוחלט בסיבוב מספר 16 של הסופרקרוס שנערך במזרח רטרפורד. הקלפים נטרפים שוב פעם בפעם השלישית או הרביעית העונה ויש לנו מהפך בקטגורית ה-450 וטרפת ב-250 מזרח.

250 מזרח

סיניסירולו לוקח את ההולשוט וסבטג'י עובר אותו כאשר פרננדיז שלישי, קרייג רביעי ומקאדו חמישי. זאק אוזבורן פתח לא טוב אך הוא על הגז ומראה את המהירות שראינו ממנו רוב העונה ועובר את מקאדו וכריסטיאן קרייג ללא שום בעיה בדרכו אל פרננדיז במקום השלישי.

אוזבורן נכנס לעקיפה לא מצליח ומיד מנסה שוב, הפעם בהצלחה מלאה ועולה למקום השלישי. סיניסירולו מהיר והוא סוגר על סבטג'י שמצידו גם עושה טעויות, וסבטג'י מגביר את הקצב כאשר במקביל מאחורי סיניסירולו נמצא אוזבורן, שבלי בעיה עובר גם אותו ועולה למקום השני.

סיניסירולו לא מצליח לחזור לעניינים ופרננדיז עצמו גם עובר את רוכב קאוואסאקי. אוזבורן עובר את סבטג'י שחייב את הפודיום היום. מאחורי חבורת החוד נמצאים סמית' וקרייג, כאשר סמית עובר את קרייג ועולה למקום החמישי. עד כמה שלא נעים להגיד את זה, ויש בי הרבה סימפטיה אל סבטג'י אך הוא שוב נופל קורבן לעצמו ומאבד את קור הרוח ואת האופנוע, אך מספיק לחזור בזמן למקום השלישי.

לאורך כל העונה כתבתי כאן שנראה אם סבטג'י יחזיק מעמד ברגע האמת והוא לא, שוב, כמו בעונה שעברה. סמית' עובר בסוף המרוץ את סיניסירולו אך זה לא משנה מכיוון שאוזבורן מנצח, פרננדיז שני וסבטג'י שלישי.

450

אנדרסון לוקח את ההולשוט עם מילספס שני ודאנג'י שלישי לאחר שעבר בזריזות מפתיעה את טומאק. טומאק נכנס לעניינים ועובר את דאנג'י ומילספס. אנדרסון יורד למקום החמישי כאשר דאנג'י במקביל עובר את מילספס ועולה למקום השני. טומאק מתרסק!!, מצליח לחזור לאופנוע אך רק במקום ה-15, חבל וחשבנו שכבר עברנו את העניין הזה של טומאק והעמידה בלחץ ברגעים הקריטיים.

מוסקין עובר את מילספס ושני הג'סטינים, ברייטון ובארשה עולים למקומות ה-4 ו-5 בהתאמה. טומאק לא מצליח לייצר קצב טוב ומצליח במהלך כמה הקפות לעשות רק 2 מקומות בסך הכל. בארשה עובר למקום הרביעי ובאגת לחמישי לאחר שברייטון ביצע טעות שעלתה לו ביוקר. דאנג'י מגדיל את הפער ל-1.5 שניות ממוסקין אך מוסקין מתעורר ומצמצם עליו את הפער בזמן שאנדרסון עובר את באגת.

מוסקין סגר את הפער על דאנג'י, נכנס למוד התקפי בזהירות, מה שנקרא שלא להרוס לקבוצה ולדאנג'י את האליפות, עובר אותו ודאנג'י מיד מחזיר עקיפה אך זה לא עוזר לו ומוסקין עולה למקום הראשון. הקפה אחרונה ודאנג'י עושה מאמץ לאחר שהקבוצה שמה לו שלט וצעקה לו 'אתה חייב לנצח'. הקפה אחרונה ודאנג'י צמוד צמוד למוסקין אך נראה שמוסקין ינצח עד לפניה השנייה, לפני אחרונה בה מוסקין ספק טועה ספק פותח את הדלת ודאנג'י עובר ומנצח את המרוץ השלישי שלו העונה.

אז מה היה לנו היום? היה לנו מרוץ מעולה של ק.ט.מ מול יום לא מוצלח של קאוואסאקי אשר התחילו אם אופציה לקחת אליפות בקטגורית ה-250 והובלה של האליפות ה-450 ומכל זה הם יוצאים לא בטוחים בכלל באליפות ה-250 מזרח וב-450 הם. בפיגור אל מול דאנג'י, שמצידו רק עם 3 ניצחונות העונה אל מול טומאק מצליח להחזיר לעצמו את ההובלה באליפת, יום מרוצים מעולה.

המרוץ הבא יערך בלאס וגאס וכמובן שכל הטרוף של 2 האליפויות הולך להתפוצץ שם כאשר דאנג'י וטומאק יתנו כל אחד את כל מה שיש להם ובקטגורית ה-250 מערב סבטג'י ואוזבורן הולכים לקרב אדיר, מי שיסיים לפני האחר יקח את האליפות, יש למה לצפות.

עוד משהו מעניין זה שבקטגוריה הבכירה חוץ מאנדרסון כולם רכובים על גבי ק.ט.מ, וגם אנדרסון על הוסקוורנה שזה בגדול ק.ט.מ. יום גדול לחברה האירופאית וסימן מנבא רעות עבור החברות היפניות, שכן חוץ מטומאק העילוי על גבי הקאוואסאקי אף אחד לא יכל להם.

תוצאות:

250 מזרח:
1. זאק אוזבורן
2. דילן פרננדיז
3. ג'ואי סבטג'י
4. ג'ורדן סמית'
5. אדם סיניסירולו

450:

1. ריאן דאנג'י
2. מרווין מוסקין
3. ג'ייסון אנדרסון
4. דייבי מילספס
5. בלייק באגת

צילום: www.racerxonline.com

אליפות לאחר 16 סבבים:
250 מזרח:

1. גואי סבטג'י- (קאוואסאקי) 166נק'
2. זאק אוזבורן- (הוסקוורנה) 159נק'
3. ג'ורדן סמית'- (ק.ט.מ) 158נק'
4. אדם סיניסירולו- (קאוואסאקי) 144נק'
5. דילן פרננדיז- (ימאהה) 126נק'

450:


1. ריאן דאנג'י- (ק.ט.מ) 341נק'
2. אילי טומאק-( קאוואסאקי) 332נק'
3. מרווין מוסקין- (ק.ט.מ) 292ק'
4. ג'ייסון אנדרסון-(הוסקוורנה) 248נק'
5. קול סילי-(הונדה) 212נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 01:59-24.