טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פורמולה 1: קרב ענקים אמיתי על האליפות


   18-04-2017, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסבב השלישי באליפות הגיע לבחריין, וברור שהקרב האמיתי הוא בין פטל להמילטון. לכן צפוי שכל קרב העונה יהיה טירוף אמיתי. טל דשא מנתח

הסבב השלישי באליפות הפורמולה1 הגיע לבחריין וכעת יותר מאי פעם ברור לכולם שהקרב על אליפות העולם הוא בין שני נהגים בלבד. נהג קבוצת מרצדס ואלטרי בוטאס לקח את עמדת הפול פוזישן לפני בן קבוצתו לואיס המליטון וסבסטיאן פטל שסגר את השלישיה הראשונה. זינוק מעולה של בוטאס ופטל שלוקח מהמילטון את המקום השני עם פתיחה מעולה.

בוטאס נראה מעולה וכך גם פטל אך שניהם עם טקטיקות מרוץ שונות, ופטל נכנס להחליף גלגלים קצת מוקדם וזו נראית כמו אסטרטגיה נכונה להיום, אך מיד לאחר מכן יש מכונית בטיחות בעקבות התרסקות אחת מיני רבות במרוץ הזה שבסופו של דבר פרשו ממנו לא פחות מ-6 מכוניות. אך למרבה הפלא העיכוב היחידי במרוץ היה מכונית הבטיחות לאחר החלפת הגלגלים של פטל.

מכונית הבטיחות בחוץ ובוטאס והמילטון נכנסים להחלפת גלגל, מה שהיה אמור להיות לטובתם של נהגי מרצדס, אך איך שהוא סבסטיאן פטל ביחד עם נהיגה עקבית ומהירה מצליח לשמור על המקום הראשון. פרארי נראית מעולה ושווה בין שווים למכוניות המרצדס שזה ניגוד מוחלט לכל מה שהיה בשנים האחרונות, אז אף אחד לא הצליח להתקרב ליכולות החברה הגרמנית.

אז פטל מוביל המליטון יושב על בוטאס ולקראת סוף המרוץ המליטון עובר את בוטאס בקלילות ולא עושה לו צרות, בסופו של יום המליטון מתמודד על אליפות העולם ולא בוטאס ולכן המקום השני חשוב להמילטון. קימי רייקונן מגיע למקום הרביעי אך נראה חלש מאוד, ובעיקר היה לו מזל שורשטאפן התרסק אך הוא לא נוהג כמו שמצופה ממנו ובטח לא מוציא מהפרארי את מה שהיא יכולה לתת. בתוך כל המרוץ המותח הזה המליטון חסם את דניאל ריכארדו בכניסה לרחבת הטיפולים ולכן קיבל עונש של חמש שניות אותם כמובן הוא מרצה בזמן החלפת גלגלים.

חזרה למרוץ, והמליטון חם על הזנב של פטל וחותך עליו בזמנים, אך זה לא מספיק היום ופטל מנצח את המרוץ השני שלו לעונה, השלישי בבחריין וה-44 בקריירה. ובנוסף לכך הוא מוביל את טבלת האליפות, 3 מרוצים ראשונים שהם כמו חלום עבור פרארי. המקום השני שייך להמילטון, בוטאס מסיים שלישי, רייקונן רביעי פושר וריכארדו חמישי לא מוצלח.

עצם העובדה שבוטאס לא הצליח לנצל את הפול פוזישן בכדי לקחת את הניצחון הראשון שלו לעונה מראה עד כמה המליטון טוב ממנו ומדגיש שהקרב על אליפות העולם הוא בין פטל שמוביל אותה כרגע ללואיס המילטון שרוצה את אליפות העולם הרביעית שלו, אגב זה קרב ענקים אמיתי כאשר פטל עם 4 אליפויות עולם בעברו והמליטון עם 3, ולכן צפו שהעונה כל מרוץ יהיה טרוף ואם רייקונן והרד-בולים יכנסו לעניינים בכלל יהיה לנו שמח.


תוצאות סבב מס' 3:

1.
סבסטיאן פטל
2. לואיס המליטון
3. ואלטרי בוטאס
4. קימי רייקונן
5. דניאל ריכארדו

אליפות לאחר 3 סבבים:

1.
סבסטיאן פטל- (פרארי) 68נק'
2. לואיס המליטון- (מרצדס) 61נק'
3. ואלטרי בוטאס- (מרצדס) 38נק'
4. קימי רייקונן- (פרארי) 34נק'
5. מקס ורשטאפן-(רד-בול) 25נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:28-24.