טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
700 רוכבים מ-32 מדינות: ה-ISDE יתקיים בצרפת


   16-04-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

תחזיקו חזק: הוועדה המארגנת הודיעה כי תחרות האנדורו בת ה-6 ימים תיערך בבריב לה גייארד באוגוסט. 700 רוכבים כבר נרשמו! האם ארה"ב תשחזר את הזכייה ההיסטורית?

הוועדה המארגנת גאה להכריז כי ISDE אנדורו 2017 תתקיים במשך שישה ימים, בבריב לה גייארד שבמחוז קורז בצרפת החל מה-28 באוגוסט ועד ה-2 בספטמבר. האזור של מחוז קורז מוכר מאוד לחובבי האנדורו, לאחר שאירח את אליפות העולם באנדורו בסרוויס-לה-שאטו ב-1994, ובאוזרצ'ה ב-2008, וכמובן את ה-ISDE עצמו ב-2001, באירוע שהוגדר כהצלחה על ידי כל מי שהשתתף בו.

כאשר נותרו עדיין חמישה חודשים לפני התחרות, רשימת המשתתפים והמבקשים להשתתף באירוע ההיסטורי הזה מדהימה, עם כמעט 700 רוכבים!!! שכבר נרשמו לתחרות. המדינה בעלת הכי הרבה רוכבים שנרשמו עד כה היא האלופה ארה"ב, שתשוב לאירופה בניסיון לשחזר את הזכייה ההיסטורית מ-2016, באירוע היוקרתי שנחשב לנערץ ביותר בתחרויות ה-FIM. בסך הכל 31 רוכבים אמריקאים ישתתפו בתחרות בצרפת.

גם 16 רוכבים משוודיה ישתתפו בתחרות, כולל שלושה חברים בנבחרת ה-FIM ג'וניור המצוינת שלהם. גם אוסטרליה מיוצגת היטב עם 13 משתתפים מארץ הקנגרו, והם מיוצגים בכל שלושת הרמות בתחרות, כולל בתחרות הנשים.

כרגע יש יותר מ-700 רוכבים ברשימה, אבל רק 650 ייבחרו בסוף יוני ויקחו חלק בתחרות היוקרתית. הם ייצגו 32 מדינות, כולל מדרום אמריקה, אסיה, וייצוג בולט למדינות אירופה, ביניהן איטליה, בריטניה, גרמניה, הולנד וכמובן המארחת צרפת עם דגל הטריקולור. גם המדינות הסקנדינביות מיוצגות היטב על ידי שבדיה, פינלנד ונורווגיה.

הוועדה המארגנת בראשותו של ז'אן פרנסואה בויסון, שעמד גם בראש הצוות שהביא את התחרות המוצלחת ב-2011, יצטרף לחברים חדשים שיסייעו בהכנות ויבטיחו כי מהדורת 2017 תעמוד בסטנדרטים הגבוהים של מועדוני האופנועים של קרוז, ותהפוך לעוד אירוע מדהים.

בריב לה גייארד היא עיר דינאמית מאוד ואירחה כבר בעבר תחרויות ספורט רבות, כיוון שיש בה תנאים אידיאלים עבור תחרות ISDE מושלמת. העיר כבר עובדת במשותף עם הוועדה המארגנת על מנת להבטיח כי לרוכבים ולאוהדים תהיה חוויה בלתי הנשכחת בצרפת.

בשנה שעברה, 2016, ארצות הברית הייתה המנצחת הגדולה של ה-ISDE, לאחר תחרות נהדרת, שכללה דרמה לא קטנה, בעיקר במישור האישי בין הרוכבים, והסתיימה עם ניצחון מרשים של האמריקאים בגברים ואוסטרליה אצל הנשים.

צילום: www.isde-france-2017.com

הרביעייה האמריקאית, טיילור רוברט, קאילוב ראסל, טד דובאל ומייקל לאיין, רכבו כמו משוגעים, עד שסיימו במקום הראשון, והביאו את הזכיה הראשונה אי פעם של האמריקאים בתחרות האנדורו, שכאמור נמשכת כשישה ימים. אחרי כמה שנים של אכזבות, הם סוף סוף עשו את זה, ולאורך כל התחרות היו הקבוצה שהוליכה, שהיתה עקבית. הם סיימו את התחרות ביום הראשון במקום הראשון, ומאז לא ירדו ממנו.

יחד עם ארצות הברית עמדו על הפודיום גם הבריטיים, ואחריהם, בהפתעה מטורפת הגיעו הצ'כים. רוברט גם הצליח בסופו של דבר לקחת את התואר האישי, לאחר שניצח במירוץ האחרון, ושמר את דניאל סנדרס מאחוריו.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:35-24.