טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פורים אמריקאי: מפגש האמריקאיות הגדול חגג את היום הכי שמח


   19-03-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום:סטיב מושיאשוילי,אור קוגמן

באווריה פורימית ומחויכת, חגגו בראשון לציון חברי מועדון האמריקאיות הגדול בישראל. היה קרנבל, ולא רק לחובבי הרכב. צפו בתמונות

פורים אמריקאי: בשבת שעברה, ה-11.03.17 בשעה 15:00, התקיים "מפגש הבית" מועדון האמריקאיות הגדול בישראל, באווירת חג פורים שמח ומבדח. המפגש התקיים ברחבת החנייה של גלידת ויקטורי ברחוב אברהם בר בראשל"צ.

מועדון הרכבים האמריקאים הגדול ביותר בישראל הוקם ע"י מספר חברים מצומצם אשר חלומם היה לאגד את כל אוהבי המכוניות האמריקאיות בישראל. הקבוצה הוקמה בשנת 2012, במטרה לקבץ את כל בעלי הרכב האמריקאי ולקדם את שימור הרכבים האמריקאים בישראל.

מה שהתחיל כתחביב הפך למועדון חברים שמונה מעל 150 חברים בעלי כל סוגי הרכבים האמריקאים. בין חברי הקבוצה ניתן לראות חברים שנוהגים על כמעט כל רכב אמריקאי מכל חברה, דגם, ושנה וכוללים בין היתר רכבי : פונטיאק, שברולט, פורד, ביואיק, דודג', אולדסמוביל ועוד הרבה אייקונים אמריקאים.
המפגש המסודר הראשון של חברי הקבוצה התקיים ב- 6.8.2013 ומאז, הקבוצה מנהלת מפגשי חברים שבועיים, את מפגשי "הבית" החודשיים, טיולים, התארחויות באירועים ומפגשים של מועדונים אחרים והשתתפות בתערוכות שונות.


חבריי המועדון מקיימים במסגרת המפגשים , השקות וקבלות פנים לחברים חדשים ופעילויות מגוונות בכל חלקי הארץ. פעם בחודש ביום שבת מתארגן מפגש של כל הקבוצה שנקרא "מפגש הבית" מפגש זה מיועד לכל חברי המועדון אשר מגיעים מכל הארץ.

וכך עבר לו עוד מפגש חברים מבית מועדון הרכבים האמריקאים הגדול בישראל. הנהלת וחברי המועדון רוצים להודות לרוברטו מצוות בורלה , ליוסף ולכל צוות ויקטורי גלידות ראשל"צ וכמובן תודה גדולה לרוני שרם ולכל מי שלקח חלק בארגון המפגש !! איך אפשר בלי...תודה אחרונה לכל הצלמים, המפרגנים וכמובן לכל חברי המועדון הנדירים שהגיעו ממש מכל הארץ ולקחו חלק והשתתפו במפגש !!
תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:27-24.