טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ה-GNCC: פאולר השאיר אבק למתחרים


   14-03-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

"מדינת השמש" פלורידה אירחה את האליפות, שהפכה מהר מאוד להצגת יחיד של ווקר פאולר. על המקום השני התפתח קרב מרתק ודרמטי בין מקגיל וניל

פלטקה שבפלורידה, המדינה המכונה "מדינת השמש", אירחה בשבת האחרונה את אליפות ה-GNCC. לאחר שעתיים של מירוץ מרגש ומטורף היה זה רוכב ימאהה ווקר פאולר שעלה על הפודיום כמנצח הגדול של פלטקה. פאולר מצא עצמו בעמדה נוחה מהרגע שהדגל הירוק הונף והוא היה ביתרון מוקדם מאוד ושמר עליו לאורך המירוץ כולו. "ההולשוט פשוט הפך את כל היום שלי לקל יותר. זה נחמד לרכב ביערות, ליצור לעצמי מירוץ משלי ולנסות לא לעשות שום טעויות", אמר פאולר.

רוכב ימאהה קול ריצ'רדסון ואלוף GNCC ש פעמים בעבר כריס בוריץ' היו צמודים בסיום של ההקפה הראשונה. אבל הדרמה האמיתית התחילה בנקודת האמצע של המירוץ. הקלאץ' של בוריץ' התחיל לחרוק ולעשות לו צרות, מה שדרש ממנו לבצע מספר התאמות בהפסקה. אבל אז כף היד של ריצ'רדסון גרמה לו לכאב רב מכדי שיוכל להמשיך, והוא קיבל את ההחלטה הקשה לסיים את המירוץ מוקדם. בהיעדרו של ריצ'אדסון זה הפך לקרב משולש בין מקגיל, ניל ברייס וג'ארד מקלור.

צילום: http://gnccracing.com

אחרי התחלה פושרת, מקגיל הבטיח עמדה על הפודיום לאחר שהשלים את ההקפה הרביעית וכשהדגל הלבן הונף מקגיל ניסה לרדוף אחרי פאולר. "שלוש ההקפות הראשונות היו חלקות, אבל אז בהקפה האחרונה איבדתי קצת מהירות", סיפר מקגיל. מקגיל מצא את עצמו במצב זהה קילומטרים ספורים מקו הסיום. הוא נאלץ לבצע מעקף כפוי בשל כמה רוכבים שחסמו אותו, ואז ניל ניצל את המזל הרע של עמיתו, לקח את המקום השני והחזיק בו עד לסיום. מקגיל נאלץ להסתפק במקום השלישי.

"זה לקח כמה סיבובים להתניע את המומנטום", אמר מקגיל. "לאחר התחלה נוראית, פשוט רכבתי הכי טוב שאני יכול". מקלור סיים רביעי ולא ראה את הפודיום, ובוריץ' התאושש מפתיחה בינונית וסיים חמישי. לנדון וולף נתן את המירוץ הכי טוב שלו השנה וסיים שישי, וגם לרוכב הונדה טקר וויט היה שיא אישי ומקום שמיני.


טבלת המירוץ בפלורידה


1. ווקר פאולר
2. ברייסן ניל
3. אדם מקגיל
4. ג'רוד מקלור
5. כריס בוריץ'


טבלת האליפות


1. ווקר פאולר (60)
2. ברייסן ניל (46)
3. ג'רוד מקלור (43)
4. אדם מקגיל (37)
5. כריס בוריץ' (34)תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:26-24.