טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הנה זה מגיע: עונת המוטוקרוס טרקטורונים 2017 מגיעה לקו הזינוק


   12-03-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הרוכבים המקצוענים והחובבנים כבר לא יכולים לחכות, וחשים את הריגוש ואת הפחד מהלא נודע. מי יהיה המנצח הראשון של שנת 2017? דייטונה, הנה אנחנו באים!

תחילת עונת אליפות המוטוקרוס טרקטורונים פרו AMA 2017 מתקרבת בצעדי ענק, ובעוד שבוע יחלו הצוותים והרוכבים היחידים את המסע לעבר דייטונה ואת המאמץ האחרון של האימונים, כדי שכל העולם יראה את העבודה הקשה שהם השקיעו לפני העונה. ב-2017 נראה צוותים חדשים, רענון לצוותים הקיימים ואנרגיות חדשות לגמרי.

כשמדובר באחת העונות התובעניות והתחרותיות ביותר, שדורשות ידע, כישרון והרבה מזל, יכול להיות שכאשר נסתכל אחורה על העונה במאי הקרוב, נהיה מאוד מופתעים ממה ש-2017 סידרה לנו.

עולם המירוצים מלא באנשים נהדרים עם סיפורים גדולים, אבל גם בו יש כאלו שמתבלטים מעל כולם. ברנדון הואג הוא אחד מאלה. צעיר שבולט על המסלול ובכל מקום שהוא הולך. אחד מאותם אנשים שמוכן לעבוד קשה ולעשות את המיטב לא רק עבור עצמו, כי אם גם עבור אלו מסביבו שתומכים בו ובמה שהוא עושה. הוא נחוש לא לתת לאף אחד להוריד אותו למטה.

צילום: atvmotocross.com

ברנדון סיפר על ההכנות לקראת הרגע הגדול: "הפגרה הולכת לי מצוין עד עכשיו, אני רוכב כמעט כל יום ומרגיש חזק ובריא על הכלי. עכשיו אנחנו הולכים דרומה לטקסס להמשיך להתאמן קשה לפני הסיבוב הראשון שאוטוטו מגיע. אני מרגיש ש-2017 עשויה להיות שנה טובה בשבילי. קשה להסביר כמה אני אסיר תודה לכל מי שמעורב באימונים שלי השנה. זה אומר שהם מוציאים את זמנם וכספם עלי במקום על דברים אחרים. אני בטוח שנהייה מוכנים לסיבוב הראשון!!".

עונת המלפפונים לקראת סיום, ואין כבר דרך חזרה! בעוד רגע נהיה בדייטונה ואז נראה מי באמת נתן עבודה בפגרה ומי צריך להרים הילוך. זה זמן מרגש לא רק עבור המקצוענים, אלא גם עבור החובבנים, שמרגישים את הריגוש ואת תחושת האי ידיעה. תחילת עונה היא תמיד עמוסה במתח, דאגה ופחד מהלא נודע, אבל דברים תמיד עשויים להשתפר.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:27-24.